Azeroth Knights *Protectors of Azeroth*

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
wow_battle_for_azeroth_key_art.0.jpg

7B3bWa.png

jqb2pj.png

??????? ???????; 02.11.19 tarihinde Theoden tarafından Napolyon Savaşları DLC'sinde bulunan 44th klanı üyeleriyle beraber kurulmuş bir Native-PK ekibidir.

Vizyonumuz: En iyiler arasında olmak.
Misyonumuz: Eğlenmek ve kazanmak için varız.

Klan Liderimiz: Theoden
Klan Yrd.Liderimiz: LordKarizma
Klan Yetkililerimiz: Kutluk Egemen, Tet0, Firex

6DWkb3.png

Oyun içerisinde kullandığımız tag şu şekildedir:

PK İçin ---> Azeroth_Rütbe_İsim
Native İçin ---> Azeroth_İsim

Oyun içerisinde kullandığımız bayrak ektedir.

JVb4ME.png

BO701G.png

Azeroth_Theoden
Azeroth_Karizma
Azeroth_Firex
Azeroth_Tet0
Azeroth_Kutluk
Azeroth_CJJ
Azeroth_Delfador
Azeroth_Derbeder
Azeroth_Tatar
Azeroth_Etzel
Azeroth_Alterspieler
Azeroth_hamzagrap
Azeroth_Yusuf
Azeroth_Dunku
Azeroth_Genzo
Azeroth_Abuziddin
Azeroth_Kaos
Azeroth_Batuhan
Azeroth_Pekarkos
Azeroth_Marlov
Azeroth_KamAtaHan
Azeroth_Sipahi
Azeroth_Murat
Azeroth_Camo
Azeroth_Attila
Azeroth_Yustiel
Azeroth_Tapper
Azeroth_Eternexus
Azeroth_Eskimert
Azeroth_Krallistanx
Azeroth_Miltiades
Azeroth_Rukiyye
Azeroth_Simurg
Azeroth_Ottoman
Azeroth_Eucalyptus
Azeroth_DumbledoreAmca
Azeroth_Jesus
Azeroth_Messer
Azeroth_Ashh
Azeroth_Thoros
Azeroth_King
Azeroth_Kuthan
Azeroth_Magnus
Azeroth_Rebellion
Azeroth_Sertaç

Eklenecek...

zGoVZB.png

Azeroth 10-10 Brandenburg
Azeroth 12 - 3 pA
Azeroth 12 - 4 HoK
Azeroth 10 - 7 IW
Azeroth 10 - 10 BoF
Azeroth 10 - 8 RS
Azeroth 12 - 0 HoK
Azeroth 12 - 0 KoPL

QPOl3A.png

Ailemize katılmak için yetkililerden birisi ile iletişime geçmeniz yeterlidir. İletişim bilgileri ektedir.

Klan Lideri: Theoden
Klan Lider Yrd.: Karizma
Klan Yetkililerimiz: Kutluk Egemen, Firex, Tet0

Klan Steam Grubu: Azeroth Knights Steam Grubuna gitmek için tıkla.

cugixd said:
kışkırtma gibi olmasın ama.. dalgasına kullandığım bir tagı rütbe olarak kullanmanız biraz abes değil midir?  :facepalm:
WarDoctor Batuhan sjdjajjsjd bari tagı kullanan kişi elindeki spiked mace'in ne işe yaradığını bilip kullanabilse...

Kurulmuş klanın neredeyse tüm oyuncular eski Ikoria Knights oyuncuları isim bile özenti geldi nedense.Darbe üstüne kurulmuş bir klan.Keşke bizimle yapılan maçın sonucunuda koysaydınız.Ama yine de başarılar...

Torstein-HeaveN said:
Kurulmuş klanın neredeyse tüm oyuncular eski Ikoria Knights oyuncuları isim bile özenti geldi nedense.Darbe üstüne kurulmuş bir klan.Keşke bizimle yapılan maçın sonucunuda koysaydınız.Ama yine de başarılar...

Hangi maçı sizinle yapmışız öyle bir maç olduğunu hatırlamıyorum. Zira IK ile yapmış olsaydık Reapsottan başka IK oyuncusu da olurdu oyunda fakat guidlere bakınca tek IK oyuncusunun Reap olduğu ortada (ki kendisi de hile kullanıyor). Kısacası IK oyuncularının dahi oynamadığı maçı neden maç olarak yazalım ki?

Ekstradan belirtmek gerekirse "Azeroth Knights" adlı ekip 2015 yılının yazında kurulmuştu (yine ben kurmuştum). Farklı zamanlarda isim değiştirmiş olabiliriz (nasıl ki siz değiştirdiyseniz) fakat bu özenti olduğumuz anlamına gelmiyor.

Darbe konusuna gelirsek oyuncuların "tümü" IK oyuncuları diye belirtmişsin. "Murat,Camo,Egemen,Karizma,Marlov,Eternexus,Miltiades,Attila,Simurg,Alterspieler,Dunku vs." oyuncular Reapsot 44thye katılıp onları çekmeden önce 44th'nin açmış olduğu Native ekibindeydiler. Dolayısıyla bu bir darbe değil, kendi üyelerimin IK dan çıkıp yeniden 44th'nin klanı olan Azeroth Knights'a katılmasıdır. Doğru araştırıp doğru yazılar yazarsan sevinirim.

Acınızı anlayabiliyorum. 44. Alayın üyelerini toplayıp zamanında 60 üyeye kadar ulaştınız. Klanınız 2 kere darbe yedi 2sinde de benim yardımlarım sayesinde (TS açma, Sunucu sağlama, oyuncuları geri toplama vs.) bu darbelerden az zararla kurtuldunuz. Fakat bana en son edilen hakaretler ve yapılan yanlışlar bu hareketleri yapmamın gerekliliğini bir defa daha ortaya koydu. Yapılması zaruri olan hareketleri yapmak kaçınılmaz maalesef.

Ayrıca diğer üyelere gelirsek hileci bir liderin yanında durmaktansa, 8 yıldır bu oyunu oynayan ve şu zamana kadar çoğu başarıda ve ortamda ismi geçmiş, sicili düzgün olan bir liderle devam etmek onların kararıydı. Bu kararın neresi yanlış ki?

Başarılar dileğin için teşekkür ediyorum.

Polandla yaptığımız maçın son roundlarında üyemiz olan "Camo" ve "Wisher" hakkında aimbot suçlaması yapıp bizi banladıkları için zaten kazanmakta olduğumuz maçı 12-0 kazanmış bulunmaktayız. Aynen devam xd

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom