Oyuncu Notebook'u Tavsiyesi

Users who are viewing this thread

İyi forumlar arkadaşlar.

5000-6500 TL civarı bütçem var. Yeni bir oyuncu notebooku almak istiyorum. 5-6 yıldır Monster kullanıyordum fakat çeşit çeşit arızalar çıkarmaya başladı o yüzden yeni bir notebook alacağım.

Şöyle Cyberkpunk, Three Kingdoms TW gibi oyunları ortalama bir FPS'te yüksek grafiklerde açabilecek güzel bir notebook önerisi yapabilir misiniz? Üst limit en çok 150 tl civarı esnetebilirim maalesef. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

5000-6500 TL'lik bir Notebook'un (Hele ki GTX 1050 veya TI'si varsa) Cyberpunk oynatacağını sanmıyorum fakat Monster dışında 7000 TL altı iyi notebook bulmak zor.

Öğrenci değilsen masaüstü kullanmanı tavsiye ederim, 6500 TL bütçeyle RTX 2060'lı sistem toplayabilirsin.

Benden daha bilgili olan kişiler yardım edebilir.

Hmm, 1050'nin kurtarmayacağını söylüyorsun yani?

Donanım konusunda hiçe yakın bilgiye sahibim o yüzden cahilliğime verebilirsiniz her şeyi.

Tulpar serisi direk 7.5 TL'den başlıyor ve tamam iyi güzel bilgisayar fakat benim için pahalı... Ve maalesef öğrenci olduğum içim notebook lazım :sad:

Benim de bu konular hakkında çok bilgili olduğum söylenemez ancak YouTube üzerinden Donanım Arşivi ve benzeri kanalların videolarını takip edip sana uygun olan bilgisayarı burada yapılacak olan önerilerden daha hızlı bir şekilde keşfedebilirsin.

Tamamdır, o kanalı biraz inceleyeyim öyleyse. Konu biraz daha açık kalsın , belki direk notebook tavsiyesi veren çıkar.

Teşekkürler cevabın için.

Back
Top Bottom