Şimdiden Bannerlord sahibi olun

Users who are viewing this thread

bannerlord-cekilis-932x450.jpg

Değerli forum üyeleri, oyuncular,

Bannerlord satışa sunulmadan evvel sahip olmak ister misiniz? Kimileriniz "hayırdır" diyecek yahud "saçma" bulacak. Ancak biz her şeye rağmen oyun çıkmadan, fiyatı ne olursa olsun Bannerlord'lar dağıtmaya karar verdik. İlk faaliyeti başlattık, Facebook üzerinden siz de katılabilirsiniz. Şimdiden katılımcı sayısı 50'yi geçti. Bilindik sosyal medya faaliyetlerine ek olarak multiplayer etkinlikleri ya da canlı yayın esnasında dağıtılacak şekilde ilerleyen haftalarda, dönemlerde de vermeye devam edeceğiz.

Daha fazla bilgi için:
https://yabgunizampasha.com/simdiden-mount-blade-2-bannerlord-sahibi-olun-1.html

Direkt Faaliyete katılım için:
https://www.facebook.com/YabguNizamPasha/photos/rpp.779764192087910/2445549042176075/?type=3&theater

Bu sadece Facebook idi. Yani platform olarak orayı seçtik.

Birkaç gündür Twitch üzerinden çekilişle veriyoruz hatta buyur şuradan bak. Vermeye de devam edeceğiz.

https://www.twitch.tv/videos/473267998

https://www.twitch.tv/videos/473682990

Şu ana kadar toplam 1 close beta, 5 oyun sahipliği ile 6 kişiye verdik. İzleyici sponsorlar da çoğalıyor. Misal bu gece Warhammer oynarken bir izleyicim "fiyatı belli olsun benim de niyetim senin vesilenle 5-6 tane hediye etmek" dedi.  :cool:

Oyuncuların, oyuncuları mutlu etmesine vesile olmaya devam edeceğiz.

Yabgu Nizam Pasha said:

Birkaç gündür Twitch üzerinden çekilişle veriyoruz hatta buyur şuradan bak. Vermeye de devam edeceğiz.

Şu ana kadar toplam 1 close beta, 5 oyun sahipliği ile 6 kişiye verdik. İzleyici sponsorlar da çoğalıyor. Misal bu gece Warhammer oynarken bir izleyicim "fiyatı belli olsun benim de niyetim senin vesilenle 5-6 tane hediye etmek" dedi.  :cool:

abi hala bannerlord veriyo musunuz?

SamuraiJack said:
Yabgu Nizam Pasha said:

abi hala bannerlord veriyo musunuz?

Aaah lanet olsun  :lol:

Tam bir ciftlikbank oyun versiyonu basligi. 10 liraya vercem dese su an karayiplerde sicak kumlardan serin denizlere girip adeta buz gibi bir kokakola icmis gibi ferahlardi.

Close beta key'i verdiğimiz arkadaş şu an oyunu oynuyor.

P7Gbad.png

Diğer 5 kişi de çatır çatır (ilerleyen günlerde daha fazla hediye edeceğiz) oynarken, aynı minvalde yorumlar atabilecek misiniz, merak ediyorum.

Tanımadığınız bir insan hakkında yanlış zanda bulunmaktan kaçının. Hukukunuzun olmadığı insanlara karşı hitap ederken yahud kendileri ile iletişime geçerken bir kim bu diye bakının. Size yakışacak şekilde hareket edin. Olumsuzluk saçmayın.  :neutral:

Başkaları karaborsaya düşürüp millete oyunun fiyatından çok daha pahalıya close beta satarken ben, bana muhabbet besleyen çevremdeki oyuncuların yüzünü güldürmeye vesile oluyorum, gelen yorumlara bak. Yazıklar olsun.

Güncelleme: Adam zaten banlanmış :grin:

Yabgu Nizam Pasha said:
Close beta key'i verdiğimiz arkadaş şu an oyunu oynuyor.

P7Gbad.png

Diğer 5 kişi de çatır çatır (ilerleyen günlerde daha fazla hediye edeceğiz) oynarken, aynı minvalde yorumlar atabilecek misiniz, merak ediyorum.

Tanımadığınız bir insan hakkında yanlış zanda bulunmaktan kaçının. Hukukunuzun olmadığı insanlara karşı hitap ederken yahud kendileri ile iletişime geçerken bir kim bu diye bakının. Size yakışacak şekilde hareket edin. Olumsuzluk saçmayın.  :neutral:

Başkaları karaborsaya düşürüp millete oyunun fiyatından çok daha pahalıya close beta satarken ben, bana muhabbet besleyen çevremdeki oyuncuların yüzünü güldürmeye vesile oluyorum, gelen yorumlara bak. Yazıklar olsun.

Güncelleme: Adam zaten banlanmış :grin:
Paşam biz daha sakalın yeni yeşerirken vardık, bunlar tanımaz seni boşver. Artık bizi de görürsün herhalde  :party: :mrgreen:

Millet beta key beklerken birilerinin elinde bir sürü olması ve sağa sola dağıtması. Tam taleworlds ayarında iş bu işte. Sonra bunu söyleyenleri ya banlıyorlar ya iletilerini siliyorlar. Paşamız bundan kar sağlamıyormuş, muhabbeti olanlara dağıtıyormuş. Pardon filminde Ferhan abimizin çok güzel bir repliği vardı "Seeh seh seh" diye ağzının kenarıyla hislerini tercüman ederdi. O geldi aklıma. Hiçbir karın yoksa sana abone olanlar oluyor, insanlar beta key ümidiyle takip ediyor falan.

"Başkaları karaborsaya düşürüp millete oyunun fiyatından çok daha pahalıya close beta satarken"

Taleworlds sözde yetkililerinden biri şuna itiraz edebilecek bir argümanla gelebilir mi? Yoksa güçleri bizim iletileri silmeye mi yetiyor? İnsanları burada salak yerine koyuyorlar ve ses çıkaran tek adamı da diğer başlıktaki muhalif tavrından ötürü banladınız. Helal, oyna devam.

PostalNikov said:
Millet beta key beklerken birilerinin elinde bir sürü olması ve sağa sola dağıtması. Tam taleworlds ayarında iş bu işte. Sonra bunu söyleyenleri ya banlıyorlar ya iletilerini siliyorlar. Paşamız bundan kar sağlamıyormuş, muhabbeti olanlara dağıtıyormuş. Pardon filminde Ferhan abimizin çok güzel bir repliği vardı "Seeh seh seh" diye ağzının kenarıyla hislerini tercüman ederdi. O geldi aklıma. Hiçbir karın yoksa sana abone olanlar oluyor, insanlar beta key ümidiyle takip ediyor falan.

"Başkaları karaborsaya düşürüp millete oyunun fiyatından çok daha pahalıya close beta satarken"

Taleworlds sözde yetkililerinden biri şuna itiraz edebilecek bir argümanla gelebilir mi? Yoksa güçleri bizim iletileri silmeye mi yetiyor? İnsanları burada salak yerine koyuyorlar ve ses çıkaran tek adamı da diğer başlıktaki muhalif tavrından ötürü banladınız. Helal, oyna devam.
bu da doğru aslında bir kişiye 1den fazla key vermemeliler bence

antyxa said:
PostalNikov said:

bu da doğru aslında bir kişiye 1den fazla key vermemeliler bence
Zaten Influencer'lar oyunu yayında oynayarak ve videosunu çekerek reklamını yapıyorlar gereği var mı böyle dağıtmanın ? Oyun çıktığında yapılsa anlayacağım, sonuçta isteyen ücretini ödeyip ulaşabilecek. Burda sadece Yabgu Nizam Paşa'ya laf söylemeğe çalışmıyorum. Bir çok yayınci bunu yapıyor.

Yayıncılarda bi sonraki hafta gelmeden de beta keyleri hızlı bi şekilde elden çıkarıyor, üstüne keylerin böyle umarsızca dağıtılması yayıncıların suçu sayılmaz, ellerindeki avantajları kullanıyorlar. Mantıklı bir hareket, ama taleworlds benden yine - puan aldı. Warbandı arkadaşlarıma çok övmüştüm, çok aldırdım ama bannerlord da tam tersi olumsuz reklam yapıcam.

White Snake said:
Yayıncılarda bi sonraki hafta gelmeden de beta keyleri hızlı bi şekilde elden çıkarıyor, üstüne keylerin böyle umarsızca dağıtılması yayıncıların suçu sayılmaz, ellerindeki avantajları kullanıyorlar. Mantıklı bir hareket, ama taleworlds benden yine - puan aldı. Warbandı arkadaşlarıma çok övmüştüm, çok aldırdım ama bannerlord da tam tersi olumsuz reklam yapıcam.
Peki yayincilar nereden temin ediyor beta keyi ?

Artyomka said:
White Snake said:
Peki yayincilar nereden temin ediyor beta keyi ?
Erozun dediği gibi çoğu gamescoma giderek ama siparişle getirtenlerinde olduğuna eminim :grin:

o zaman taleworlds yetkilileri bu dagitma isini bilmiyor.İceriden  bir tanidik vs araci ile bu beta keyleri veriliyor,cunku taleworlds yetkilileri boyle birseye izin verecegini dusunmuyorum.Ama yinede yetkililer nasil gormuyor bunu anlamiyorum.Veya goruyorlar ama birsey demiyorlar.

Artyomka said:
o zaman taleworlds yetkilileri bu dagitma isini bilmiyor.İceriden  bir tanidik vs araci ile bu beta keyleri veriliyor,cunku taleworlds yetkilileri boyle birseye izin verecegini dusunmuyorum.Ama yinede yetkililer nasil gormuyor bunu anlamiyorum.Veya goruyorlar ama birsey demiyorlar.
hayır çoğunun taleworldsde tanıdığı vardır

Back
Top Bottom