Camelot Knights [CK]

Users who are viewing this thread

Camelot Knights, 17.06.2019 tarihinde IgniS tarafından kurulmuş bir Warband klanıdır.  Amacımız oyunu takım ruhu ile harmanlayarak topluluğumuzu üst seviyelere taşımaktır.
        Amacımız doğrultusunda saygınlığımızı bozabilecek hile, usulsüzlük, küfür gibi kavramlardan uzak durarak topluluğumuzu daha üst seviyelere taşıyabileceğimize inanıyoruz.

Camelot Knights klanının akademi klanı olan Camelot Academy Knights, Warband da tecrübesi az olanları eğitim vererek gelişmelerini sağlamaktır. Tagı CaK olan klan üyeleri gelişimlerini  tamamladıktan sonra CK klanına katılma fırsatı  sağlayacaktır. CaK klanının yönetimi ve kuralları aynıdır.

Klan içersinde kavga veya saygısızlık yapmak yasaktır.

Klan içinde veya dışında ailevi ve ırkçı küfür etmek yasaktır.

Antreman veya Maçlar için belirlenen gün ve saatlerde katılım zorunludur.

Antreman veya Maçlar da troll yapmak yasaktır.

IgniS                                   
        Baha                                             
        Powell                                           
        Rhea                                             
        PowerPuff_Selami                           
        PowerPuff_Necmi
        Molo
        Jon
        Jesar0v
        TheLast
        Bordo
        Pars
        Alfador
        Fahre
        Rain
        Mteksahin
        Dracarys
        Yamtar
        Ofk
        Pot
        Sayartun

Yetkili Steam

van7Lv.png

Hayırlı olsun arkadaşlar çok beğendim klanınızı galiba bende klandayım hayırlı işler. Burdan PowerPuff_Necmi Gardeşime selamlar yolluyorum

Back
Top Bottom