⚔️ Pangea Gaming ⚔️ - pangeagaming.com - Admin Alımları Açık

Users who are viewing this thread

1OVWdz.png

12 Nisan 2019 Tarihinde kurulmuş olan Fight isimli topluluğumuz 8 Ekim tarihi ile Pangea Gaming olarak değiştirilmiştir, topluluğumuz kurulduğu tarihten beridir warband ortaminda sunucu hizmeti vermektedir.

Amacımız adminlerinde aktif olup oyunculari rahatsız edicek kişi ve davranişları en aza indirip güzel ve eğlenceli bir sunucu ortamı oluşturmaktır.

Arena konseptli Meydan Savaşı, Deathmatch, Duello ve klanlar için Antrenman & Maç yapabilecekleri sunucumuz bulunmaktadır.

Sunucular ; TR_PANGEA_ARENA, TR_PANGEA_DeathMatch, TR_PANGEA_DUEL​

Sunucu Kuralları said:
► Sunucuda, Küfür & Hakaret etmek YASAKTIR!
► Dini, Irki veya Siyasi görüşlere hakaret, küçük görme ve aşağılama gibi davranışlarda bulunmak YASAKTIR!
► Sunucu içerisinde adminlere Küfür & Hakaret, Aşağılamaya kalkmak veya Adminlerin isimleriyle sunucuya girmek YASAKTIR!
► Sunucularda herhangi bir Hile, Autoblock ve benzeri hile kullanımı YASAKTIR!
► Sürekli aynı haritada oynamak için oylama açmak veya bir oyuncuyu sebepsiz yere atmaya çalışmak YASAKTIR!
► T ve Y sohbetten Spam yapmak YASAKTIR!
► Küfür, Hakaret & Argo kelimeler içeren, klan üyesi olmadığı halde başka klanların tagını almak ve başka bir oyuncunun adını taklit etmek YASAKTIR!

Özetlemek gerekirse diğer oyuncuları rahatsız edici davranışlardan uzak durunuz.

O7MH9e.png

Yönetici Başvuru Formu said:
Oyuncu Adınız :
Yaşınız :
Mensubu Olduğunuz klan
Yönetici Tecrübeleriniz :
Sunucu Adı (TR_PANGEA_ARENA/DeathMatch/DUEL):
Steam Adresiniz :

Şikayet Etme Formu said:
Oyuncunun Adı :
Sizin Adınız :
Olayın Olduğu Tarih ve Saat :
Sunucu Adı (TR_PANGEA_ARENA/DeathMatch/DUEL):
Şikayet Sebebiniz :
Kanıtınız :

Yasak Kaldırma Formu said:
Steam Adresiniz :
Banlanan Karakterinizin Adı :
ID'niz :
Banlandığınız Tarih ve Saat :
Sunucu Adı (TR_FIGT_PANGEA/DeathMatch/DUEL):
Neden Yasaklandınız :
Banınız Neden Kaldırılmalı :

bOIdVU.png

Last edited:
Admin ihtiyacınız varsa olmak isterim. Forumdan bana ulaşabilirsiniz.

Probis sadece bana özel sunucu istiyorum tek kişilik. Ama bedavaya istiyorum para vermek istemiyorum. Uyar mı?

gofret bey said:
Probis sadece bana özel sunucu istiyorum tek kişilik. Ama bedavaya istiyorum para vermek istemiyorum. Uyar mı?
Ne kadar troll
Ne kadar komik
Ne kadar eğlencelisin sen yaaaaa?-?!?!?!?!?!???

Kardeşim doğru dürüst bir cümleyle derdimi anlattım. Doğru dürüst bir cümleyle cevap versene? Evet veya hayır?

gofret bey said:
Kardeşim doğru dürüst bir cümleyle derdimi anlattım. Doğru dürüst bir cümleyle cevap versene? Evet veya hayır?
Kimseye özel sunucu açmıyoruz kendi açtığımız sunucular içerisinde oynamanızı sağlıyoruz.

Klanların maç ve antrenman yapabilmeleri için Mount Blade Fight olarak TR_FIGHT_ANT serverını kurmuş bulunmaktayız.
Klanlar ant veya maç yapmak için benimle steamden özelden iletişim kurabilirler.
Sunucuyu kullanmak istediğiniz saatten en az 1 saat önceden bana ulaşmanız gerekmektedir.
Sunucuda Adimi Tools bulunmakta ve 1 Tanede Antrenman Haritası bulunmaktadır.​

Antrenman Haritasının Resimleri

I96I2S.jpg

Süvari Alanı
JREOg5.jpg

Okçu Alanı
njsCLq.jpg

oNoHac.jpg

Savaş Alanı
5GIN10.jpg

nLBqGB.jpg

Tören Alanı
1Pjoiz.jpg

jJ3WMg.jpg

HasanA said:
Klanların maç ve antrenman yapabilmeleri için Mount Blade Fight olarak TR_FIGHT_ANT serverını kurmuş bulunmaktayız.
Klanlar ant veya maç yapmak için benimle steamden özelden iletişim kurabilirler.
Sunucuyu kullanmak istediğiniz saatten en az 1 saat önceden bana ulaşmanız gerekmektedir.

I96I2S.jpg

Süvari Alanı
JREOg5.jpg

Okçu Alanı
njsCLq.jpg

oNoHac.jpg

Savaş Alanı
5GIN10.jpg

nLBqGB.jpg

Tören Alanı
1Pjoiz.jpg

jJ3WMg.jpg
Map'ler güzel olmuş, başarılar.

Kevinus said:
HasanA said:

I96I2S.jpg

Süvari Alanı
JREOg5.jpg

Okçu Alanı
njsCLq.jpg

oNoHac.jpg

Savaş Alanı
5GIN10.jpg

nLBqGB.jpg

Tören Alanı
1Pjoiz.jpg

jJ3WMg.jpg
Map'ler güzel olmuş, başarılar.

Saol :smile:

Kardeşim bu ne mapler çok büyük. Anne olsam çocuğumu kaybederim lan. Savaşacak olsam düşmanımı bulamam. Az küçültün şunu beyenmedim.

TR_FIGHT_BATTLE olan sunucumuzun adını TR_FIGHT_ARENA olarak değiştirdik, sürekli arena oynandığı için bizde sunucunun konseptini arena olarak değiştirdik var olan haritaları arena konseptine uygun hale getiriyoruz şuanlık sadece 3 tane harita arena konseptindedir bunlar; The Arena, The Cage, San'di'boush. Diğer haritaları da yavaş yavaş değiştireceğiz.

Haritaları Görmeniz için Adimi Tools yüklemeniz gerekmektedir Burdan indirebilirsiniz.

Bugün yapılıcak bir maç için sunucunuza girdiğimde direk kick yedim ardından bir arkadaşım kalıcı bir şekilde banlandı, Kim yaptı bilmiyorum görmedim tam olarak ardından sunucu şifresi de değiştirildi.

Açıkcası bu kadar zahmet edip sunucunun konusunu bile açıyorsunuz ama görüyorum ki sunucunuzda admin olmayı beceremiyorsunuz.
TR_FIGHT_ANT

Thorin said:
Bugün yapılıcak bir maç için sunucunuza girdiğimde direk kick yedim ardından bir arkadaşım kalıcı bir şekilde banlandı, Kim yaptı bilmiyorum görmeedim tam olarak ardından sunucu şifresi de değiştirildi.

Açıkcası bu kadar zahmet edip sunucunun konusunu bile açıyorsunuz ama görüyorum ki sunucunuzda admin olmayı beceremiyorsunuz.
TR_FIGHT_ANT

Sizden hemen önce küfürlü isimle girenler oldu onları banlarken sizde gelince onlardan sanıp diğer admin arkadaş ben banlama o onlardan değil dedim tabi o sırada yanlışlıkla ban attı zaten şimdi banınızı kaldırdım.

Back
Top Bottom