yeni diyarlar

sizce başka neler olmalı

• asya ülkeleri

Votes: 19 29.2%
  • afrika ülkeleri

Votes: 8 12.3%
  • gezgin kavimler

Votes: 21 32.3%
  • tamamen hayali kavimler (zırhları falan gerçek hayattan alıntı olmayan)

Votes: 17 26.2%

• Total voters
    65

Users who are viewing this thread

efendim bence oyuna yeni diyarlar gelmeli mesela kalradya dışında kıtalar hani tam bir dünya yapsınlar gemiyle kalradayadan ayrılalım adalar asya ülkelerini temsil eden ülkeler hani mesela bir npc vardı adını unuttum şu zenci kadın eğer başarısız olursak bize gemiyle kalradya dışında diyarlar arayacağını diyordu mesela sarranid ve vaegire dikkat ederseniz haritasında karayla bağlantılı olan ama gidemediğimiz yerler vardı ara sıra orlardan kalradyaya gelen yağmacı kavimler haritaya girse falan ?

bannerlord modlama için benzer bir öneride bulunmuştum eğer "native" de olacaksa bir asya ülkesi iyi giderdi. Karladya'da olmayan tek özgün ve egzotik kültür asya uygarlıkları çünkü.

özetle hindistan ve çin için mod/DLC bekliyorum gelecekte

evet yani kendine ait kıtalar hayvanlar fln olsa harika olur azteklere benziyen uygarlıklar ben bunları kendi oyunuma yapmıştım haritada görünmiyen bir ada vardı eğer oyuncu giderse açılıyordu orda yaşayan ve savaşan topluluklar vardı ama habersizdiniz tıpkı amerika gibi

Benim bir projem var. baya kapsamlı bir mod fikri. ilgilenen ve öğrenmek isteyen varsa bana ulaşsın. steam adresim : Schizophren

Bu isteğini bir konuda da görmüştüm ve destek çıkmıştım. Ayrı ayrı diyarlara yolculuk yapabileceğimiz, ana diyardan (Kalradya) sapmadan güzel görevler alabileceğimiz yerler oluşturulabilir.

gunwiggle said:
Bu isteğini bir konuda da görmüştüm ve destek çıkmıştım. Ayrı ayrı diyarlara yolculuk yapabileceğimiz, ana diyardan (Kalradya) sapmadan güzel görevler alabileceğimiz yerler oluşturulabilir.
bende mesela liman kasabalarından kalradyada olmıyan silahları eşyaları ve askerleri sipariş verse mesela fire and swordda hollanda yoktu yoktu ama eğer şehire gidersen ispanyol kılıcıa hollandalı karabinası vs sipariş edebiliyordun çok pahalydı ve 2 haftada geliyordu ama iyiydi

Oyunda yoldaşlar başka diyarlardan şehirlerden bahsediyor zaten;"Rolf Diyarı","Geroia" gibi ve bende bi' hep merak uyandırmıştır.Bir de lordlar veya krallar Kalradya dışına göç edince,sürgün edilince nereye gidiyorlar ne yapıyorlar yav :roll: .Bence de başka diyarlar hakkında dlc veya oyun içinde olsa efsane olur. -tabi ki oyunun ana temasını bozmadan-Fakat Bannerlord'da olacağını sanmıyorum maalesef.Dlc olarak getirilirse,en azından bilgilendirilirse merak gider. :wink: :?:

enesrx said:
Oyunda yoldaşlar başka diyarlardan şehirlerden bahsediyor zaten;"Rolf Diyarı","Geroia" gibi ve bende bi' hep merak uyandırmıştır.Bir de lordlar veya krallar Kalradya dışına göç edince,sürgün edilince nereye gidiyorlar ne yapıyorlar yav :roll: .Bence de başka diyarlar hakkında dlc veya oyun içinde olsa efsane olur. -tabi ki oyunun ana temasını bozmadan-Fakat Bannerlord'da olacağını sanmıyorum maalesef.Dlc olarak getirilirse,en azından bilgilendirilirse merak gider. :wink: :?:
mesela oyunda marnid ve (şu sarı kafalı viking kadın) bize nordların aslen kalradyalı olmadığı nordlands diyilen bir yerden geldiklerini söylüyordular mesela ara sıra kalradya dışından krallıklar gemiyle askerlerini kalradyaya çıkararak işgal girişiminde bulunsalar hem oyundaki her yeri fethedince gelen amaçsızlık ve boşluk gider her seferinde daha büyük kuvvetlerle bizze saldıran barbarlardan kalradyayı korumaya çalışmak fln

lordGrunwalder said:
enesrx said:
mesela oyunda marnid ve (şu sarı kafalı viking kadın) bize nordların aslen kalradyalı olmadığı nordlands diyilen bir yerden geldiklerini söylüyordular mesela ara sıra kalradya dışından krallıklar gemiyle askerlerini kalradyaya çıkararak işgal girişiminde bulunsalar hem oyundaki her yeri fethedince gelen amaçsızlık ve boşluk gider her seferinde daha büyük kuvvetlerle bizze saldıran barbarlardan kalradyayı korumaya çalışmak fln
Katılıyorum.

BiqLesh said:
Böyle saçma, ek şeylere uğraşacaklarına oyunun yapay zekasını falan geliştirsinler. Gereksiz öneriler yapmayın  :shifty:

Gereksiz olduğuna sen mi karar veriyorsun?

Asya ülkeleri falan mı? Öeh, fantastik bir evrende geçiyor mod.Ne alaka anlamadım.Kalradya kıtasının altına bir ada ve orayada bir krallık ekleseler güzel olurdu.Ama böyle bir şeyin (yani senin dediğin ve benim dediğim şeyin) olacağını pek zannetmiyorum.Çünki eğer böyle bir şey yaparlarsa herşeyini baştan düzenlemek zorunda kalırlardı.Gezici kavimler olayıda pek mantıklı gelmedi.

Bannerlord'un güzel bir lore ve görev silsilesi ile geleceğini düşünürsek, buna binaen kuzey, batı, doğu ve güney bölgelerine genişleme paketleri getirmeleri çok iyi olurdu, mesela witcher 3'de blood and wine dlc'si gibi, ancak hepimiz iki oyunun da benzer tarzlar da olmadığını biliyoruz.

Back
Top Bottom