ANKET

NW FORUMUNUN KAPALI OLMASINDAN MEMNUN MUSUNUZ?

• EVET KAPANMASINDAN MEMNUNUM (NEDEN?)

Votes: 35 52.2%
  • HAYIR KAPANMASINDAN MEMNUN DEĞİLİM.(NEDEN AÇILSIN?)

Votes: 36 53.7%

• Total voters
    67

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
forum kodları bile değişikti ya konu açarken kanser oldum güzelim tw forum dururken yerimiz yurdumuzdan olduk keşke fsedeki gibi yorumları silme gelsede buraya bu şeyler hiç yaşanmasaydı.

Erozbey said:
Bi FSE forumlarına bakayım dedim de şimdiden uyarıları yemişsiniz. Küfürler, sataşmalar falan. Bari oradan kovulmayın.
fsede büyük tartışmaların önüne konu sahipleri yorum silerek geçebiliyor yada gelen uyarılar alıntı piramidi yüzünden oluyor abartılıcak uyarılar yok  :meh:

Cerci said:
sN0w said:
Erozbey said:
Bi FSE forumlarına bakayım dedim de şimdiden uyarıları yemişsiniz. Küfürler, sataşmalar falan. Bari oradan kovulmayın.

biraz geç bir yanıt olacak ama, her zaman ki gibi komiksin  :grin:

fiyaskosun eroz
Komik değil ki doğru söylüyor  :facepalm:

Hayır doğru felan söylemiyor. Uyarılar küfürlerden yenmedi, alıntı piramitlerinden yendi. Ancak arkadaşın demek istediği ya da varmak istediği nokta o değil. Bir şeylere sallamadan duramadığı için böyle.

sN0w said:
Cerci said:
sN0w said:
Erozbey said:

biraz geç bir yanıt olacak ama, her zaman ki gibi komiksin  :grin:

fiyaskosun eroz
Komik değil ki doğru söylüyor  :facepalm:

Hayır doğru felan söylemiyor. Uyarılar küfürlerden yenmedi, alıntı piramitlerinden yendi. Ancak arkadaşın demek istediği ya da varmak istediği nokta o değil. Bir şeylere sallamadan duramadığı için böyle.
Arada bir kendinize bakıyor musunuz? Yine bana komedi malzemesi oluyorsunuz :lol:

İyi ki FSE'ye geçmişiz NW oynayıp tek Taleworlds forum kullanan biz kalmıştık sanırım, o konuda bir sıkıntım yok zaten de benim anlamadıgım şu, ne zaman Napolyon savaşları konusunda bir kavga çıksa Native oynayan bazı arkadaşların(!) gelip NW oynayanlara kanser kitle demeleri gerçekten gülünç bir durum, hele bir tanesi var sadece tek yapabildigi insanlara burdan laf yetiştirmek insanlara laf atmadan önce kendinize bir bakın lütfen...  :roll:  :oops:

+NW oynayıp başarılı olamayıp NW'ye kanser kitle diyen bazı arkadaşları'da(!) görüyorum bu kounda baya losersınız ya.

++Taleworlds forum bizim için güzel bir anı olarak kalıcak, kimse istemezdi buradan ayrılmak fakat böyle bir karar verildi, bundan sonra geri açılsa bile biz dönmek istermiyiz açıkçası bilemiyorum.

Luz1kA said:
++Taleworlds forum bizim için güzel bir anı olarak kalıcak, kimse istemezdi buradan ayrılmak fakat böyle bir karar verildi, bundan sonra geri açılsa bile biz dönmek istermiyiz açıkçası bilemiyorum.

:shock:  :roll:  :facepalm:

Ah şu amatörler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom