[WB][SP] Mount And Blade:Warband Anime modu(Sekai Mod)

Users who are viewing this thread

Mod linki
https://www.moddb.com/mods/kalradia-sekai

M&B Warband anime modu

Açıklama:
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu modun yapımını başlatan kişi ben değilim.Bu modun linki elime bi arkadaşım aracılığıyla geçti oda bi Brezilyalıdan almış,mod benim elime geldiğinde teknik açıdan tamamlanmıştı lakin küçük bir sorunu vardı ki göz zevkine hitap etmiyordu:karakterler anime karakterleri idi evet ama onun dışında her şey hd grafikli idi yani yaptıkları boş duruyordu çok olmasına rağmen.Bende tasarımcı ve textureci olarak eğlenme amaçlı bu modu tamamlamaya karar verdim.Lakin ne kadar arasamda modun yapımcısını bulmadım Brezilyalı birine sorduğumda ise alay edildiği için linklerin kaldırıldığını falan söledi(google çeviri doğru çevirdi ise).Sonra tüm internette warband forumlarıda dahil olmak üzere aradım lakin kendisini bulamadım o yüzden modu duyurmam biraz zaman aldı.
Bu mod tamamen oyuna farklı bi hava katamk ve eğlenmek için yapılmıştır.O yüzden bazı eksikleri bulunabilir Brezil arkadaş en son 0.4 sürümünü çıkarmış bende V1 çıkarıp bırakmayı düşünüyorum[/center]

moddb linki:https://www.moddb.com/mods/kalradia-sekai

Devletler:
  • Daha belirllemedim

Eklenenler:
  • Diplomasi özelliği bulunuyor
  • yepyeni texture paketi tasarlandı artık nativeden hiç bir şey kalmamış olmalı
  • Yepyeni map iconlar
  • yepyeni anime itemleri ve nativeden kalan her şey artık animasyon fiilmi grafikli
  • Yepyeni harita tasarımı(brezil arkadaşa ait ama ben texturelerni yenileyerek gerçekçiliği ortadan kaldırmaya çalıştım)
  • Yepyeni şehir tasarımlı(her şehir,köy kalenin,içini dışını farklı  tasarlamış ilk yapan saolsun dediğiğm gibi benim tarfımdan da düzenlendi)
  • Bütün butonlar tarafımca hazırlanmış butonlarla değiştirildi

ne kaldı:
  • bir kaç tane native atınıda düzenlemem lazım

Görüntüler:Not:bazı resimlerde sanırım bozulma olmuş sınavlarım bitince konuyu baştan düzenleyeceğim o zamana kadar kusura bakmayın :smile:

Ekip:
  • Aypagu(ben)
  • Ve ismine ulaşamadığım Brezilyalı arkadaş

Teşekkürler:
  • Brezilyalı arkadaşa çok teşekkürler böle bir modu başlattığı için keşke biraz metin davranıp eleştirilere aldımasaymış
  • Dragosa da sayfa tasarımı için teşekkürler

Back
Top Bottom