Senaryolu Mod Önerisi (Yabancı,Türkçe Fark Etmez)

Users who are viewing this thread

★????????????★ said:
KontSiradino said:
Osmanlı mod ve Cihat ve haçlılar diyenleri anlamıyorum, :ohdear:
Öncelikle osmanlı modda oyun senin Osmanlı çatısı altında olmanı zorunlu kılmış, şöyle ki oyunda Osmanlı harici bir devlet olup Osmanlı topraklarını almaya çalışırsan ya da planın bu olursa işin çok zor.. Akkoyunlu devleti ile başladım ben oyuna güneydoğu anadolu topraklarında ve şuanki Suriye topraklarında gezerken bir sıkıntı yok haydutlar falan ideal orta zorlukta.. gel gelelim anadolu topraklarına girdin mi iş değişiyor, Atlı zırhlı (40 üste 20 alta zırhı olan bir zırh) 47 zırhlı kasklı haydutlar geliyor yanına, Osmanlıyı geliştirip diğer devletler için geliştirmeler yapılmamış.. Osmanlı hikayesi oynamak istiyorum dersen tercih edebilirsin.. fakat en güçlü olanı yenmek için oynayacağım dersen o işte biraz sıkıyor..

Cihat ve haçlılar modda ise başlar başlamaz karşına 40-50li haydut grupları geliyor.. Oyunu biraz hardcore yapmışlar, iki modu da anlayacak kadar oynadım fakat hiçbirinde nativeden aldığım hazzı alamadım.. Eğer tam anlamıyla nativeyi oynamadıysan ısrarla hevesini alana kadar oynamanı tavsiye ederim..

1. Cihat ve Haçlılarda o başlanıgçtaki haydutlar senaryonun ürünü.Yani ışınlansan bile haydut geliyor.Başkada hiç bir sıkıntısı yok.

2. Evet osmanlı modunda Osmanlı güçlü çünkü modun ismi ''Osmanlı Senaryosu''.Senaryo yani anladın mı? Yeni görevler falan var.Hem Akkoyunlu devleti neredeyse Osmanlı kadar güçlü.

3.Diğer modlarda da hiç bir sıkıntı yok.Ben senin neden sadece bu 2 moda çamur attığını biliyorum.Ben de Atatürkçüyüm ama Osmanlı modunu oynarım.Oyuna siyaset katma mod güzelse her türlü oynanır.

4. Native diğer modlardan daha güzelse bile bir süre sonra sıkıyor ve arkadaş mod önerisi sitemiş bende attım.Adam isterse mod isterse native oynar.SANANE? Hiç bir şeyde nhaberin olmadan ayzı yazmassan sevinirim biraz araştırma süper olur :smile:

Adam Sana Çamur Falan Atmamış Niye Üstüne Gidiyorsun Ben De Adama Katılıyorum Osmanlı Modları Çok Sıkıcı Abi Güç Dağılımının En Eşit Olduğu Kardeş Katli Modunda bile ilk versiyonlarında Kutsal Romanın Ve Papanın Bayrakları Bile Yoktu Aile Üyeleri vb de yoktu her modda osmanlı ağır basıyor başka birşey oynatmıyor hile yapmassan çok sıkıcı ve boş geliyor

★????????????★ said:
KontSiradino said:
★????????????★ said:
KontSiradino said:
Öncelikle osmanlı modda oyun senin Osmanlı çatısı altında olmanı zorunlu kılmış, şöyle ki oyunda Osmanlı harici bir devlet olup Osmanlı topraklarını almaya çalışırsan ya da planın bu olursa işin çok zor.. Akkoyunlu devleti ile başladım ben oyuna güneydoğu anadolu topraklarında ve şuanki Suriye topraklarında gezerken bir sıkıntı yok haydutlar falan ideal orta zorlukta.. gel gelelim anadolu topraklarına girdin mi iş değişiyor, Atlı zırhlı (40 üste 20 alta zırhı olan bir zırh) 47 zırhlı kasklı haydutlar geliyor yanına, Osmanlıyı geliştirip diğer devletler için geliştirmeler yapılmamış.. Osmanlı hikayesi oynamak istiyorum dersen tercih edebilirsin.. fakat en güçlü olanı yenmek için oynayacağım dersen o işte biraz sıkıyor..

Cihat ve haçlılar modda ise başlar başlamaz karşına 40-50li haydut grupları geliyor.. Oyunu biraz hardcore yapmışlar, iki modu da anlayacak kadar oynadım fakat hiçbirinde nativeden aldığım hazzı alamadım.. Eğer tam anlamıyla nativeyi oynamadıysan ısrarla hevesini alana kadar oynamanı tavsiye ederim..

1. Cihat ve Haçlılarda o başlanıgçtaki haydutlar senaryonun ürünü.Yani ışınlansan bile haydut geliyor.Başkada hiç bir sıkıntısı yok.

2. Evet osmanlı modunda Osmanlı güçlü çünkü modun ismi ''Osmanlı Senaryosu''.Senaryo yani anladın mı? Yeni görevler falan var.Hem Akkoyunlu devleti neredeyse Osmanlı kadar güçlü.

3.Diğer modlarda da hiç bir sıkıntı yok.Ben senin neden sadece bu 2 moda çamur attığını biliyorum.Ben de Atatürkçüyüm ama Osmanlı modunu oynarım.Oyuna siyaset katma mod güzelse her türlü oynanır.

4. Native diğer modlardan daha güzelse bile bir süre sonra sıkıyor ve arkadaş mod önerisi sitemiş bende attım.Adam isterse mod isterse native oynar.SANANE? Hiç bir şeyde nhaberin olmadan ayzı yazmassan sevinirim biraz araştırma süper olur :smile:
Bunun Atatürkçülükle ne alakası var? Ben Osmanlı tarihini çok seven biriyim fakat şikayet ettiğim konu yapımcının Türk olduğu çok belli, Oynanırsa senaryo hatrına oynanır onun dışında kalradyanın kralı olma arzun orası için fazla sıkar dedim.. Bu olayın Atatürk'le olan alakasını da anlamış değilim.. :eek: :eek:

Cihat ve Haçlılardaki tek sıkıntıyı da Native'ye göre hardcore olmasını şikayet ederek derdimi anlattım, sen ya bu modların sponsoru ya da yapımcısı falan olmalısın ki bu kadar rahatsız olmanın başka bir açıklaması olamaz..

Bu arada gördüğün gibi bu sadece benim fikrim, arkadaşa da ufakta olsa bir tavsiyem Native'n tadını çıkarması..
(Çamur atma değil, kişisel eleştiri.. lütfen şu çemkirme dedektörlerinizi az da olsa kapatın bu da size ufak bi tavsiyem..) :wink: :wink:

Sendeki kibir dağları delmiş vallaha  :lol: Ben de senin eleştirini eleştirdim.Hem yapımcının türk olmasında ne var ki? Çok saçma eleştirilerin var ve bunları güzelmiş gibi görüp beğenmeyenlere smiley atıyosun.Vallaha şeytan kibir konusunda eline su dökemez :lol: Herhalde içme sularına bir şey katılıyor ne bu gereksiz özgüven? Kendini bi şey sanıp herkesi eleştirenlerden olduğun için seni takmıyorum :grin: :grin: :grin: 
Kardeş Ben Türk Tarihini 1 yıldır Araştırıyorum Yani Osmanlıya Karşı Önyargım yok Ama Her Türk Mod Yaptığında Ya Osmanlı Modu Ya Türkleri Yücelten Modlar Görüyorum Bunları Yabancılar Oynamıyor İşte Bırak Yabancıları Başka Güçlü Devletin Bulunmaması Türkleride Sıkıyor Güç Dengesi Bozuk Bırak Diğer Ülkelerin Şehirlerine Kalelerine Değişiklik Vermeyi Bazen Bayrağı Bile Olmuyor Anadolu 1320 ve Kardeş Katlinde Olduğu Gibi Tabi Bunlar İlk Sürümlerdi Sonra Değiştimi Bilmiyorum

Prophesy Of Pendor'u kesinlikle öneririm,büyük bir hikaye altyapısı yok ama birlik çeşitliliği ve oynanışa kattığı detaylar (CKO,KO ve Minor Factions) modu epey eğlenceli kılıyor.Ayrıca modun zorluk seviyesi çok yüksek,Native'deki gibi 50 svadyalı şövalyeye sahip olduktan sonra ölümsüz olmuyorsun.

e zaten adı üstünde osmanlı modu

Back
Top Bottom