3D modeli

Users who are viewing this thread

Spartanac000

Recruit
Ima li neko sa balkana da se bavi 3D modelima?Hteo bih i ja da pocnem pa imam neka pitanja, ako je neko voljan da pomogne :grin:
 
Zimke je profesonalni 3D Artist, medutim imas vise nego dovoljno materijala na internetu za nekakav pocetak. Jesi li pokusao sta dosad?
 
BNS Marko said:
Zimke je profesonalni 3D Artist, medutim imas vise nego dovoljno materijala na internetu za nekakav pocetak. Jesi li pokusao sta dosad?
Nisam nista pokusavao, bukvalno sam samo skinuo blender i isprobao neke funkcije.Ali ne znam odakle da pocnem, sta prvo treba da uradim, ne mogu da nadjem ni jedan dobar tutorijal za pocetak
 
Samo guglanje blender tutorial izbacilo je beskonacan broj tutoriala  :razz:

Jako velik broj ljudi se bavi ovime, sigurno ima beskonacno tutoriala. Evo dobar serijal(koji ide od pocetka):
 
BNS Marko said:
Samo guglanje blender tutorial izbacilo je beskonacan broj tutoriala  :razz:

Jako velik broj ljudi se bavi ovime, sigurno ima beskonacno tutoriala. Evo dobar serijal(koji ide od pocetka):
Hvala, praticu serijal, mozda nesto i uspem  :smile:
 
Blender je super, ali je mene odbio u početku kad sam tek krenuo modirati jer je prekompleksan.
Iskreno, meni je najviše pomogao Wings 3D. Jako jednostavan program, nauči te najjednostavnije funkcije i vidiš napredak brzo pa te nekako zadrži u svemu tome, a onda poslije kada se malo izvježbaš lako pređeš na Blender ili 3ds max.
 
Back
Top Bottom