Battlefield V - 2018

Users who are viewing this thread

rendition1.img.jpg

PD3lld.png

Battlefield 1'i biraz cilalayıp, birkaç silah getirmişler. Büyük ihtimalle bunda da battle royale modu olacak. Onu satmak için çıkmış gibi. Keşke dlc olarak bf1'e gelseydi. Belki birkaç yeni hareket, animasyon veya skill vardır. Benim hoşuma gitmedi. Bf1 alın oynayın daha iyi.

Argonax said:
Cikis tarihi 16 Ekim.
Deluxe Edition o. Gereksiz bir iki içerik falan vardır, early acces dahil. Asıl çıkış 19'unda.

PD3lld.png

Roffron said:
Battlefield 1'i biraz cilalayıp, birkaç silah getirmişler. Büyük ihtimalle bunda da battle royale modu olacak. Onu satmak için çıkmış gibi. Keşke dlc olarak bf1'e gelseydi. Belki birkaç yeni hareket, animasyon veya skill vardır. Benim hoşuma gitmedi. Bf1 alın oynayın daha iyi.
Battle Royale yok ama bunun yerine DICE çıkıp kendi BR oyununu yapsaymış bari. Gameplay fragmanı ve açık betayı görmeden son kararı vermeyeyim ama şu fragmanda gördüğüm şeye 3/10 veririm ben. Supply yapılınca mermiyi alma animasyonu ve kimden aldığını yazması dışında yeni bir şey göremedim. Belki de aşırı yoğun, kaos dolu bir fragman yapmalarındandır. WW2 deyince ağır ve savaş atmosferini veren bir şey bekliyordum ben.

Battlefield 1'de daha yüzeysel, daha hızlı akan bir oyun vardı öncekilere göre. Yeni oyuncu çekmekte çok başarılıydı ama serinin müdavimleri için çok da tındı yani. Hala daha Battlefield 4 oynanıyor olmasının sebebi bu. Daha solid bir oyun çünkü. Bunda da aynı olay artarak devam etmiş. Daha arcade, daha hızlı, yeni oyunculara çok sempatik gelen bir oyun. PUBG gereksiz ünlü misal bakıyorsun kız yayıncısından, dünyadan bi haber ergenine herkesin elinde dilinde. Ama ben henüz ortalama bir fps oyuncusunun Arma 3 oynadığını görmedim. BFV de BF1'in çok satış yapma sebebinin üzerine yürümüş. Daha da popülist, sjw tükürüğü bir şey olmuş. Realistic muhabbeti yapıp tam tersi daha da azalmış bir gerçekçilik sunmuşlar.

Savaşta kadın olmasını o kadar garipsemedim ben. CODWW2'de Nazi Zenci Kadın asker vardı yav. Ama buradaki sorun kadın asker olması değil protez kollu, paltolu, makyajlı fantastik bir şey olması.

İddia ediyorum taunt, dans mans bişiler de ekleyecekler buna.

Doğmadan öldürdüler oyunu. Sjw ve Political Correctness'a kurban bir oyun daha. Codww2 bir şeyleri yanlış yapıyor ki kimse sevmiyor zaten, aynı şeyleri bf yapınca e zaten cod yapıyordu dememek lazım. Leş gibi olmuş bence. Leş.

Zenci kadın nazi muhabbetine COD sevmeyenler hariç kimse bir şey demedi işte onu diyorum. Benim tarzım değil böyle oyunlar. PUBG aldığıma bile pişmanım. BF4'ün halen daha oynanıyor olma sebebi modern savaş teması sevenler ve serinin müdavimleri BF1'i çok sevmedi.

https://bf4stats.com/
http://bf1stats.com/

BF4: (Total: 39,422)
BF1: (Total: 68,550)

Genel istatistikler yanıltmasın linklere kendiniz bakın. PC'de BF4 10k iken BF1 16k oyuncu oynuyor şu an. Ama konsollarda BF1 ezici üstünlüğe sahip. Bu da oyunun arcade, yeni oyuncu dostu kafada olduğunun kanıtı.

BF1'in aynısı lan bu. Gene aksiyon üstüne aksiyonla dolu, açık renk paletiyle yapılmış, BF1'deki arcade hissi olan ancak sadece silahların değiştiği bir oyun gibi gözüküyor. Ben BF4 istiyorum abi, BF3 istiyorum. Karakterin hantal olmasını istiyorum, üstünde taşıdığı zırhı mermiyi hissetmesini istiyorum, diğer hantal online oyuncularla taktiksel savaşlara girmek, 32vs32 sunucularda oynamak istiyorum. BF1'i de almayıp origin acces pass ile SP campaignlerini yapıp salmıştım, bunu da almam herhalde.

O ne lan öyle evi basıp camdan aşağı atlayıp tankların arasından geçip 30 kişi vuruyorsun, adamı çiğ çiğ yerler. Realizm sadece grafik açısından artmamalı abi, biraz gameplayde de olmalı bu. Sen battlefield'sın fortnite değil.

Bak çok güzel bir meme geldi aklıma. Uğraşıp yaparım ama internet ortamına salmak gerekir. Battlefield V demişler ama bu Battlefield 1,5 gibi bir şey. Hatta o V, iki tane 1. Bunu yapayım da ünlü olayım ehüehüeh.

Tekrar tekrar daha dikkatli izledikçe soğuyorum. Adam bomba atıyor tam uçak geçerken hipfire ile bombaya ateş edip havada patlatıp uçağı düşürüyor.

Sahi ya, yayında ne biçim gerçekçilik olacak, serinin özündeki şeyleri akıtıyoruz, hiç görülmemiş bir Battlefield geliyor ve defalarca most immersive battlefield ever demdi. Ben de bir an oha dedim Battlefield 1942'deki immersivelik yani uçak gemisinden tut denizaltıya, fighterlardan tut bomber uçaklara sürüyle araç vardı. Devasa haritalarda resmen WW2 cephelerini yaşıyordun. Bunun neresi immersive olacak diye beklerken sjw sıçmığı çıktı.

Net diyorum, tauntlar, dans figürleri falan olursa almam bunu ben. :sad:

Şu anki teknoloji ile bi 1942 ne giderdi ama he.

Ben şeyi de istiyorum gerçi, battlefield 2042 2142 mi ne vardı, böyle iki ayaklı star wars'taki gibi yürüyen kocaman robotlar vardı. Benim bilgisayarım o zamanlar onu kaldırmıyor muydu, yoksa babamın aldığı korsan CD sorunlu muydu bilinmez onu açıp 10-20dk oynadıktan sonra bir hata verip kapanıyordu. Ben de salmıştım oyunu ama içimde ukte olarak kalmıştı, madem böyle fantastik bir şeyler yapacaklar o tarz ileri teknoloji fantastikliğinde bir şey yapsalardı keşke.

Back
Top Bottom