HEIL GALYA! | AKTİF

Users who are viewing this thread

Noluyo kardeşim ne bu tantana  :grin:

En kısa zamanda resmi bir maç yapılmalı ozaman tarafların rahat etmesi için...

Ben hakem olurum...

Belki de damarlarımdan galya kanı akıyordur...

Bugün Pandoras Gaming ile yaptığımız "Dostluk Maçını" 8-7 kayıp ettik. Kendilerine centilmence oynadıkları için teşekkür ediyorum ve şunu da belirtmeden edemeyeceğim, Warband hayatımda oynadığım en eğlenceli maçtı, bunun için de Pandoras Gaming klanına ayrıca teşekkür ederim.

Grey said:
Bugün Pandoras Gaming ile yaptığımız "Dostluk Maçını" 8-7 kayıp ettik. Kendilerine centilmence oynadıkları için teşekkür ediyorum ve şunu da belirtmeden edemeyeceğim, Warband hayatımda oynadığım en eğlenceli maçtı, bunun için de Pandoras Gaming klanına ayrıca teşekkür ederim.
Öd

Bugün Letheria ile yaptığımız "Dostluk Maçını" 10-8 kazandık. Kendilerine centilmence oynadıkları için teşekkür ediyorum.

Güncel! Yeni konu şablonu için, Nakashima Kyoji'ye teşekkür ederiz. "MoRuQ KoNu ŞaBlOnUnU dA çHaLmAyIn yHa" demeyin, helal etti.  :shifty:

Grey said:
Güncel! Yeni konu şablonu için, Nakashima Kayoji'ye teşekkür ederiz. "MoRuQ KoNu ŞaBlOnUnU dA çHaLmAyIn yHa" demeyin, helal etti.  :shifty:

Kayoji ne oğlum :grin: Bu arada evet isteyen arkadaşlar için tüm kodlaması ile birlikte Pandoras'ın forumunda şablonu paylaştım. İsteyen alıp kullanabilir.

Nakashima Kyoji said:
Grey said:
Güncel! Yeni konu şablonu için, Nakashima Kayoji'ye teşekkür ederiz. "MoRuQ KoNu ŞaBlOnUnU dA çHaLmAyIn yHa" demeyin, helal etti.  :shifty:

Kayoji ne oğlum :grin: Bu arada evet isteyen arkadaşlar için tüm kodlaması ile birlikte Pandoras'ın forumunda şablonu paylaştım. İsteyen alıp kullanabilir.
Ne kayojisi ya yanlış okumuşsun, ehehe.  :oops:

Grey said:
Nakashima Kyoji said:
Grey said:

tüm centilmenler toplanmış

Kevinus said:
Grey said:
Nakashima Kyoji said:
Grey said:

tüm centilmenler toplanmış
Gay baylarda takıla takıla alıştık artık Levent'le.

Back
Top Bottom