Klan i Server

Users who are viewing this thread

CarOgnjen

Recruit
Neki klan ili server za Persistent World ili neki drugi multiplayer mod mislim da kupim MB Warband na bozic ili novu godinu kada najmanje budu cjene pa ako neke klanove ili servere preporucujete napisite
 
Za Native ti za pocetak preporucujem Siege_Train (ili ako je taj prazan onda Mount&Siege) ili neki Team Death Match server.
Posle toga dodji na IG_Battlegrounds, a mozda in Group Fighting server.

Sto se klana tice, ako ti je engleski OK, nije los izbor ImB klan. Ne igraju previse meceve ali imaju treninge tri puta nedeljno, so uvek dobro dodje na pocetku Warbanda :razz:
 
Sada ce ga Marko nahvaliti sto ne kupuje igru preko G2A :grin:

inace dobrodosao , sta ja znam mozda ti je na najbolje da pocnes na nekom siegu ili deathmatchu ili cak duelu da naucis osnove warbanda .Po posle malo ozbilinije server kao sto su IG/Group fighting itd . Od modova ti preporucujem Persistent W. , Mercenaries , Napoleonic Wars i Bear Force ukoliko volis eventove :smile:

btw mozes kupiti igru trenutno za nekih 3-4 eura preko G2A tako da ne moras da cekas bozic i to :smile:
 
hvala znm za g2a ali prvo roditelje moram pitati i kada kupis key il dobijes ga pa ga ukljucis preko steama je li i volio bi da neko kada kupim igru bude samnom pa da me nauci osnovi znam igrati ali ocu da se poboljsam
 
Mozes mene addovati na steamu ja cu ti pomoci sve sto ti treba.

evo ovde link https://www.g2a.com/mount-blade-warband-steam-key-global-i10000006352007?v=1


3.87 eura za steam, a za non-steam 1.57 eura.
 
Back
Top Bottom