Problem sa Ice and Fire modom

Users who are viewing this thread

Nervous Man

Recruit
Pre neki dan sam naleteo na Ice and Fire mod i dopao mi se. Odlucio sam da ga skinem sa Mod DB-a i da ga instaliram. Pratio sam uputstva i naleteo na problem. Problem je bio neki sa manface_young texturom. Moj Warband jee bio jako zastareo pa sam ga patchovao na 1.158. Taj problem sam otklonio ali sam zato naleteo na novi, kada se ocitava na kraju Loading-a uvek crashuje. Pokusao sam da to popravim time sto sam skinuo Ice and Fire 1.3 ali cini se da to nikako ne updejtuje postojeci mod, jer kada ulazim u Launcher i dalje pise Ice and fire v1.2. Zatim sam pokusao sa povecanjem rezolucije ali ni to nikako ne pomaze. Pa ako moze bilo ko da mi pomogne sa ovim problemom jer sam jako zagrejan da igram, em zbog serije em zbog ponovnog citanja knjige.Hvala unapred.  :sad:
 
iyKOI7z.png
 
Nasao sam ovo na forumu za taj mod:

A few people report issues with crashing. Here I will try and list the main reasons and things to try.



Make sure you are running the latest version of warband. This mod will only run correctly with version 1.172+.

An obvious one but make sure you are running the latest version of the mod. The latest version will always be linked at the very top of the boards.

Turn on 'Load textures on demand'

Make sure you are not running the game in edit mode.




If you experience stuttering but high fps then your cpu is probably not good enough to handle the formations ai. Try turning this off in the mod options.

Izgleda da ti treba najnovija verzija Warband-a?
 
Specifikacije su ovakve otprilike.
Dual-core procesor sa 2,6 ghz.
Graficka kartica sa 1gb.
Ram 2gb.
Mislim da je ovo sve okej za tu igricu, jedino mozda to sto nisam instalirao 64 bita da bude.
 
Konfiguracija je dovoljna da pokrene mod. Ne verujem da će ti 64bitna verzija puno značiti zbog 2gb rama al ko će ga znati.  Kao što argalaks reče, nadogradi warband na najnoviju verziju. Mada čudno mi je jer od .153 pa do .172 nije ništa promenjeno vredno pomena, i ove "hd texture" bolje da nisu radili jer mi monitor nije widescreen pa mi ceo meni izgleda razvučeno . Lično meni se ASOIAF mod nije svideo, ne znam zasto.
 
Pokusao sam i dalje crashuje i pise stopped working.
Pokusacu sad 1.0 pa ako i to nece, odustajem. Ne znam vise sta jos mogu da uradim
 
Ovako, pokusao sam sa 1.0 i isti problem. Pred kraj Loading Screen-a samo crashuje. Sa uvek istim tekstom da je Warband prestao da radi. A to za 1.3 mislim da ima neki problem. Pokusavao sam, i kada instaliram 1.2 i zatim instaliram tj extraktujem 1.3 u taj Modul, uopste ne updejtuje, kao da nisam nista uradio, sve ostane isto. Cak ni u Launcheru se ne pojavi ono da pise A World of ice and fire v1.3 . Ne znam da li ja nesto pogresnom radim, ali ovo nikako da se pokrene. Dok na primer Europe Beta 7 funkcionise.
 
Pa izgleda da nije bitno posto kada sam patchovao na 1.172 taj problem nije nestao. I dalje crashuje pred kraj loading screen-a. I sa 1.0 i sa 1.2.
 
Back
Top Bottom