Koliko je forum uticao na vas?

Users who are viewing this thread

Neki od nas su toliko godina na forumu i siguran sam da je dosta uticao na ljude. Meni licno je pomogo da malo bolje razumem ljude preko grane, prosirim vidike i steknem dobre prijatelje.
 
Naucio sam puno, o svemu i svacemu, stekao prijatelja kao i ti, ali ne bih rekao da mi je omogucio da bolje razumijem ljude. Stovise, na ovome forumu bas ima ljudi koje nikad necu razumjeti ali sta je tu je.
 
Pa neki ljudi su toliko duboko u svojim predubedjenjima da nista ne moze da im promeni misljenje, ono sto oni zamisljaju je njima realnost i nista drugo to ne moze promeniti, prosto neverovatno ali eto.
 
Prvi put radio (na modovima) sa nepoznatim ljudima širom sveta, veoma pozitivno iskustvo. Naučio se boljeg govornog engleskog i forumskih štoseva.
Malo negativnosti: razočaran od primitivnog nacionalizma i nekulturnosti Rusa, iako Balkanci i Turci nisu baš daleko. :smile:
 
Hmm, sto se Balkanaca tice ova grupa ljudi koja je pocela se druziti i igrati zajedno tamo negde 2012 je fantasticna. Nikada nisam imao probleme ni sa kim od nasih iz ex-YU i samo sve pozitivno mogu da kazem o igracima i pre svega ljudima kao sto su Shoxi, Iru, Gani, Marko i drustvo iz BF, Knez, Yami (iako je retko igrala s nama!), pa cak i nas Makedonac Smiley je dobar decko (mada trol u poslednje vreme!). Uh zaboravicu jos imena tako da prestajem s nabrajanjem:p

Nadam se samo da ce ostati ista atmosfera u Bannerlord-u, i da cemo imati jos puno prilika da igramo zajedno :smile:

Sto se tice stranaca, dosta sam naucio o tome kako razmisljaju, sta vole/mrze itd. Sve u svemu nisu puno drukciji:p
Dosta pomaze ako se okruzis velikim spektrom ljudi iz raznih zemalja u smislu da ces jako brzo nauciti o njihovim obicajima, navikama, sto je bar s moje strane jako cool:razz:
 
Govorim za Native kompetitivnu zajednicu, ne bih znao za off-topic forumaše, moddere i ostale.
Upoznao sam puno ljudi raznih narodnosti, stekao sam prijatelje pa i neprijatelje. Fascinantno mi je koliko smo slični, ovdje sam najbolje naučio da bez politike, religija i gluposti ustvari svi mi smo isti.

Ima stvarno dobrih ljudi ali i ološa, iako imam prijatelje od njih, najgori su mi ovdašnji britanci, oni mi se čine najviše licemjernima i znaju biti baš takve seronje da ti se smuči.

Što se tiče igranja kompetitivno, najbolje je igrati sa ljudima koji su vam stvarni prijatelji, treba gledati samo svoje interese kao što svi stranci rade, i treba vas boljeti ona stvar za druge.
 
Guska said:
najgori su mi ovdašnji britanci, oni mi se čine najviše licemjernima i znaju biti baš takve seronje da ti se smuči.
I meni opasno idu na zivce. Vecina njih je i van Warbanda takva. A kakvi bi mogli biti kad se j**u na onom njihovom ostrvu vec vise stotina godina. Sta god da ih pitas oni znaju bolje
---
Uhh sta da kazem. Ovaj forum kao forum nije doprineo ni priblizno onoliko koliko je igranje sa drugima doprinelo. Veliki je, ali me bas ta njegova velicina ne privlaci toliko. Na nekom drugom warband forumu sam poboljsao engleski, ali postao veoma agresivniji i neprijatniji. Sta ces, to je valjda cena kad razumes sve sto pisu i govore... Drago mi je sto je ovaj taleworldsov forum jos nije usao u poznu fazu iako postoji vise od decenije, tako da mi nije ni na kraj pameti da "nestanem" sa njega. Drzacemo se mi zajedno jos dosta vremena, kako pre bannerlorda, tako i posle. Tek ulazim u manjak vremena, faks, devojka, posao...Ali ne odlazim, tu sam i ne planiram ici. Sto se nase kompeditivne scene tice, licno sam imao veliko zadovoljstvo igrati sa svakim od vas. Covek moze samo pozeleti nesto poput toga. Igracemo mi jos zajedno! Zao mi je samo sto nas nema vise, ali razumem ljude sa nasih prostora, postoje preca posla od kupovine video igre, pogotovo kad ti je plata negde oko 300 evra. Valjda ce nam nasa balkanska Bannerlord kompeditivna zajednica biti znatno veca od ove sadasnje, Warband zajednice, kad bi ljudi mogli da vide da postoji nesto mnogo bolje od "league of legends-a" i "counter strike-a".
 
Ja sam novi ovdje ali već sam vidio mnogo zanimljivih stvari i ovo mi je prvi put da se baš pridružujem nekom forumu i gledam da steknem prijateljstva i naučim još mnogo  :grin: :grin: :grin:
 
Stekao sam prijatelje ali uglavnom Ruse i Poljake najvise, a jbg sta da kazem kad sam egoista i jako ragujem u ovoj igri u onda nekad ispadnem djubre a nikad ne mislim sta kazem :smile: Native nikad nisam nesto preterao ni igrao niti ga voleo pa onda nisam nesto ni imao mnogo prilike da igram sa ostalim baklancima ali u sustini vecinu momaka poznajem i svi su mi gotivni a poneki i vrhunski igraci.
 
Meni je zanimljivo koliko ljudi iz stare garde zapravo ima jednake interese kao i ja...
I u off-topic dijelovima foruma često ima dosta bolesnih i zanimljivih stvari.
Malo je blaže sada, ali prije je taj dio bio kao mali 4chan.

Ja sam osobno naučio Python, 3D modeliranje, Photoshop i osnove obrade zvuka zbog ovog foruma.
To je definitivno plus.
 
Back
Top Bottom