Nations Cup 2017 - Diskusija

Users who are viewing this thread

Knezevic said:
Necu ucestvovati u ovom timu, ako ga bude i bilo. Nemam vremena. Koliko ja vidim vec imamo nekoliko zainteresovanih za organizatore, zar ne?
Ne bih rekao da ih ima.
To se Shoxi samo sali s imenima:p
 
Shoxi said:
Cheerleader (1):
Gasset


Kandidati za organizatora/e ex-YU tima (0):
Zagor
Konan
Broj Jedan
Del Boy

:lol:
Zagor i Del Boy dobijaju moje glasove :grin:

Ja i dalje nmg tacno da kazem da li cu imati vremena, nit za igranje, nit za organizovanje. Ali svakako mislim da bi trebalo da ucestvujemo, ako neko hoce da step-up-uje i oproba se u organizovanju, vodjenju, please do :grin:
 
Ja predlazem Yami ili Marka!

Yami ima iskustva u Native i jednostavno zna dobro da igra, a Marko je dobar organizator i vodio je timove u drugim modovima.
 
Erminas said:
Ja predlazem Yami ili Marka!

Yami ima iskustva u Native i jednostavno zna dobro da igra, a Marko je dobar organizator i vodio je timove u drugim modovima.
95% da ne mogu sudjelovati. Matura ove godine, uz sve ostalo na Warbandu nemam vremena  :sad:
 
Ljudi ja pravim tim, a oko komandovanja dogovoricemo se.
Treba nam jos 2-3 zainteresovana
 
Nice, možete me uključiti kao dodatnog igrača.
Imajte dovoljno igrača prije prijave tima na turnir.
Deadline za prijavu tima je 21/02.
 
GlorvalhirSRB said:
Shoxi said:
Nice, možete me uključiti kao dodatnog igrača.
Imajte dovoljno igrača prije prijave tima na turnir.
Deadline za prijavu tima je 21/02.
^^^
Noice !
I mene, no ne znam koliko cu biti aktivan
Isto:p

Oh umalo da zaboravim, ako i dalje trebamo TS mogu da napravim sobu ili dve u novom DoF TS-u, tako da samo recite.
 
Imam i ja jedan, koristicemo koji stignemo
Takodje da li hocete da trazim scrimove ili samo da igramo zvanicne meceve?
 
Bash said:
Takodje da li hocete da trazim scrimove ili samo da igramo zvanicne meceve?

Toplo preporučam da održimo barem jedan meč prije službenih, možemo to uraditi sljedeći vikend, bio bi test da vidimo da li se možemo skupiti u zakazano vrijeme.
Za protivnika neki lakši.
 
Moram da priznam, poprilicno si ozbiljno shvation nations cup, Bash, sto, kao vodja tima, i treba. Imamo i mec veceras, u 20h, i to protiv Austrije. Odusevljen sam za sada.

Inace, interesuje me da li su svi igraci u grupi definitivno zainteresovani da ucestvuju? Prvenstveno zato sto, ako nas ima dovoljno, ja cu dati sve od sebe da ucestvujem zajedno sa vama. A drugi raslog je taj sto imam jedan licni problem sa jednim od ucesnika (nije niko iz proslogodisnjeg tima, nema brige).
 
Imali smo danas meč sa Baltikom, ukupno nas je bilo desetero mislim.
Bash, tebi svaka čast što si uspio okupiti toliko ljudi u malo vremena, vidi se da si se potrudio, iznenadio si me.

O meču, pa, nismo dobro prošli, ponavlja se isti problem od prosle godine, nismo dobro obučeni taktički :razz:

Neznam za vas sve, ja sam još unutra u timu.



Molio bih samo da obavijesti o mečevima i sl. stavite ovdje u threadu.

Za sve preporučujem, u gornjem desnom kutu uključite ovu funkciju NOTIFY za ovaj thread:
lY5JxKD.png


Za one koji ne znaju, uključenjem te funkcije na vaš mail će stići nova poruka čim bude novi post ovdje, svaki put.
 
Nisam nista za danas organizovao, ali sledece nedelje imacemo mec protiv Gruzije u 8 sati, i verovatno protiv Austrije u subotu

Nismo lose prosli juce, ono nije bio Baltic vec FTW zato sto nisu mogli clanove da nabave
 
Back
Top Bottom