Nations Cup 2017 - Diskusija

Users who are viewing this thread

Pozdrav, ljudi, ovo je diskusija za najavljeni Nations Cup 2017 - link: https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,360051.0.html
Startat će negdje u 3.mjesecu.

Vaša mišljenja, da li biste sudjelovali? Za veterane, pročitajte pravila tamo.

Admin tim je drukčiji nego prošle godine, predstavili su nova pravila koje planiraju postaviti, prilično su velike promjene u igri.

Što se mene tiče, ako će opet biti YU tima ja neću imati puno vremena u ovom razdoblju, mogu sudjelovati samo kao običan igrač u mirovini, bez ijedne odgovornosti u organizaciji tima.
Najavljene promjene pravila igre osobno me ne oduševljavaju, jer se neću imati vremena adaptirati na nova pravila.

Nisu još spomenuli broj igrača, ali trebalo bi biti 8v8, za praviti tim trebamo imati barem 12 igrača.
U NC2016 imali smo 14 jedinstvenih igrača koji su se pojavili u igri za stvarno, neki samo 1-2 puta.

Ako je interes velik, i ja ću biti sa vama, ali samo kao igrač.


Zainteresirani (4):
Zero
Ganni
Krhman
Bash

Možda zainteresirani (:cool::
Shoxi
Iruvatar
Erminas
Svoboda
Arglaxx
Knezevic
Diamond63
Varadin

Nezainteresirani (∞):
tihi ljudi
.
.


? (1) :
Smiley


Cheerleader (1):
Gasset



Kandidati za organizatora/e ex-YU tima (0):
Zagor
Konan
Broj Jedan
Del Boy
 
Pozdrav, braco po oruzju !
Vreme je da naostrimo maceve i sekire, pripremimo koplja, izglancamo stare oklope, slemove i stitove, poljubimo drage, zajasemo konje vrance (sarce, belce, ridjane, kako god volite), kazemo Smiley-u da ne troluje, gledamo sa zastave kako Shoxi ubija pola protivnika pre no sto nam se i priblize, kako Vara/Ganni/Momchilo clutch-uju, i ,uz pivo i grickalice, zaharamo Evropom (Svetom jelte, NC je) kao sto su to nasi preci radili pre ~1500 godina.

Proslogodisnje ucestvovanje cenim da je bilo vredno na kraju i da smo se dobro zabavili.

Ja sam za, videcemo kakav nam je odziv, ako bude i priblizno kao prosle godine bice dobro :smile:

Kao i Shox, nisam siguran koliko cu vremena imati u tom periodu, mogu preciznije kazati u buducnosti, tako da sam zasad 'mozda zainteresovan' uz jedno (verovatno) pored.



 
Shoxi said:
Najavljene promjene pravila igre osobno me ne oduševljavaju
Ovo vazi i za mene:p
Tako da, iskreno receno nisam zainteresovan za igranje u ovom NC. Ali ako neko bude organizovao YU tim i zafali vam igrac uvek mogu da probam da dodjem :razz:
 
Hocu i ja ako ima mesta, iako bih vec u martu treb'o da pocnem da spremam zavrsni valjda cu se snaci  :fruity:
 
Da, da. Prošle godine je baš bilo dobro, valjda će tako biti i ove. Iskreno, nisam očekivao da će biti Nations Cup u 17-oj no dobro. Nisam ni razmišljao mnogo o tome (iskreno boli me da ne kažem šta). Ako vam treba igrač, ja sam tu. Mada "možda" neću biti uvek tu kao prošle.]
Da, ovaj, video sam novi game mode. Iskreno ne dopada mi se ni malo. Stavi me pod mozda, obavesticu vas blagovremeno  :smile:
 
Iru, nasmijao si me :razz:

Izgleda da nitko od trojca (Shoxi, Iruvatar, Erminas) koji je vodio organizaciju YU tima prošle godine, ne bi ponovo vodio organizaciju tima u ovom kupu.

Za druge, izjasnite se ako želite voditi organizaciju ex-YU tima za NC2017.

Predlažem da ako do kraja ovog mjeseca ne budemo imali voljne organizatore, nećemo sudjelovati u ovom kupu.

Ako budemo imali organizatora/e za koje smo složni, lockat ću ovaj topic, pa da organizator/i kreira topic za potrebe tima.
 
GlorvalhirSRB said:
Pozdrav, braco po oruzju !
Vreme je da naostrimo maceve i sekire, pripremimo koplja, izglancamo stare oklope, slemove i stitove, poljubimo drage, zajasemo konje vrance (sarce, belce, ridjane, kako god volite), kazemo Smiley-u da ne troluje, gledamo sa zastave kako Shoxi ubija pola protivnika pre no sto nam se i priblize, kako Vara/Ganni/Momchilo clutch-uju, i ,uz pivo i grickalice, zaharamo Evropom (Svetom jelte, NC je) kao sto su to nasi preci radili pre ~1500 godina.

Proslogodisnje ucestvovanje cenim da je bilo vredno na kraju i da smo se dobro zabavili.

Ja sam za, videcemo kakav nam je odziv, ako bude i priblizno kao prosle godine bice dobro :smile:

Kao i Shox, nisam siguran koliko cu vremena imati u tom periodu, mogu preciznije kazati u buducnosti, tako da sam zasad 'mozda zainteresovan' uz jedno (verovatno) pored.
:grin:
 
ajde budem i ja kada sam vec prisljen
Jurica(Ganni): aj zapisi
Jurica(Ganni): se
Jurica(Ganni): treba nam odgovornih osoba
Jurica(Ganni): :grin:
Jurica(Ganni): ahahaha
 
Svatko je potreban, premalo nas je.

Jedna novost za neupućene, poslije brojnih kritika u vezi najavljenog novog takozvanog game mode-a admini NC17-a su se predomislili, neće postaviti novi game mode, igrat će se po više manje istim starim pravilima igre. https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,361238.msg8670202.html#msg8670202
Meni odgovara.

Izgleda da nemamo ljude voljne organizirati YUG tim, početak turnira (u 3.mj.) sve je bliži, ja stvarno neću imati vremena kao jedan od organizatora tima.
 
Back
Top Bottom