Non-English Forums > South Slavic Forum

Mali fps

(1/3) > >>

aleksandar123:
Pozdrav, instalirao sam mod A clash of kings i radio mi je super, fps u borbama je bio ekstra, malo je stekao na mapi kad sam ubrzavao sa ctrl+space ali to je zato sto je mapa ogromna, odlucio sam da ponovo skinem mod i da ga instaliram zato sto sam ovaj prethodni previse editovo pa sam htio da krenem ponovo sve nacisto, ali ovaj put fps u borbama mi je bas mali ( oko 18) i ostaje na 18 cak i ako svu grafiku stavim na minimum. Svi ostali modovi (anno domini 1257, floris, prophesy of pendor itd) mi rade super i fps je konstantno na 60 samo sa ovim modom imam problem. Da li neko zna u cemu je problem i kako da ga rijesim?

Varadin:
Imao sam isti problem , imam dobar PC al sam imao mali fps , sve zbog zvuka u igrici. Znam da zvuci cudno ali je istina.

Kad startujes igru tj kad ti se otvori onaj prozor gde mozes da biras modove idi u configuration i idi disable sound varations.

Takodje idi na start na desktopu i ukucaj msconfig i idi na boot i select all processors, i kad udjes u igricu udji na task manager i nadji warband pa desni click porperties i klikni na ffinity i set max performance.

aleksandar123:
Opet isto mali fps oko 18, bas je frustrirajuce jer sam imao isti taj mod i radio je skroz ok , i ponovo skinem igru i intaliram mod i fps nikakav, a u ostalim modovima je dobar.

Varadin:
Aj ti meni lepo napisi tvoj PC spec, mozemo preko teamviewera da ti ja podesim

aleksandar123:
AMD athlon(tm) II X2 250 3.00 GHz
4GB ram
Grafa HD 5670

rezolucija monitora mi je 1280x1024

Btw podesavao sam ono da mi je affinity na max u procesima i prije nego sam pokreno igru iskljucio sam sound variations

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version