Mali fps

Users who are viewing this thread

Pozdrav, instalirao sam mod A clash of kings i radio mi je super, fps u borbama je bio ekstra, malo je stekao na mapi kad sam ubrzavao sa ctrl+space ali to je zato sto je mapa ogromna, odlucio sam da ponovo skinem mod i da ga instaliram zato sto sam ovaj prethodni previse editovo pa sam htio da krenem ponovo sve nacisto, ali ovaj put fps u borbama mi je bas mali ( oko 1:cool: i ostaje na 18 cak i ako svu grafiku stavim na minimum. Svi ostali modovi (anno domini 1257, floris, prophesy of pendor itd) mi rade super i fps je konstantno na 60 samo sa ovim modom imam problem. Da li neko zna u cemu je problem i kako da ga rijesim?
 
Imao sam isti problem , imam dobar PC al sam imao mali fps , sve zbog zvuka u igrici. Znam da zvuci cudno ali je istina.

Kad startujes igru tj kad ti se otvori onaj prozor gde mozes da biras modove idi u configuration i idi disable sound varations.

Takodje idi na start na desktopu i ukucaj msconfig i idi na boot i select all processors, i kad udjes u igricu udji na task manager i nadji warband pa desni click porperties i klikni na ffinity i set max performance.
 
Opet isto mali fps oko 18, bas je frustrirajuce jer sam imao isti taj mod i radio je skroz ok , i ponovo skinem igru i intaliram mod i fps nikakav, a u ostalim modovima je dobar.
 
AMD athlon(tm) II X2 250 3.00 GHz
4GB ram
Grafa HD 5670

rezolucija monitora mi je 1280x1024

Btw podesavao sam ono da mi je affinity na max u procesima i prije nego sam pokreno igru iskljucio sam sound variations
 
pa ne znam imas ok konfiguarciju da igras sve na LOWEST trebao bi imati oko 40-50 fps u normalnim bitkama....bez problema...koji windows imas ?

ukucaj u startu msconfig pa idi onda boot/advance / ukljuci sve procesore i max memoriju pa apply/save  onda idi na services i iskljuci sve servise na startupu koje ne koristis takodje i programe isto. Probaj i reinstallaciju windowdsa da ga osvezis.Ima tu jos svasta da se uradi ali me mrzi da pisem., ako hoces mozemo preko teamviwera da ti ja to sve podesim.
 
Pozdrav, posto vidim da se prica o FPS-u imam i ja jedno pitanje, imam komp iz 2008:
Core 2 Quad Q8300
6gb RAM
GeForce 9500GT
igrica mi radi na low u 60 fps konstantno pa me interesuje da li je to normalno ili bi trebalo da igrica moze i na malo vecim podesavanjima da se igra u 60 fps-a, 720p rezolucija
 
zavisi, do nekih 30-tak ljudi na serveru trebao bi da imas 120-150 fpsa bez problema sve na low. a naprimer na mount nad siege gde ima 150+ ljudi mozes racunati na oko 50-60 fps
 
Yangosu said:
Pozdrav, posto vidim da se prica o FPS-u imam i ja jedno pitanje, imam komp iz 2008:
Core 2 Quad Q8300
6gb RAM
GeForce 9500GT
igrica mi radi na low u 60 fps konstantno pa me interesuje da li je to normalno ili bi trebalo da igrica moze i na malo vecim podesavanjima da se igra u 60 fps-a, 720p rezolucija

Graficka te koci, imao sam istu pre pola dekade ili vise. Prebaci na dx7, trebalo bi da je igrivo.
 
Back
Top Bottom