Elder Scrolls Online

Users who are viewing this thread

C'de 205 gb, D'de 540 gb boş alan var ama oyuna girdiğimde launcher 16 mb'lık güncellemeyi yeterli alan olmadığı gerekçesiyle durduruyor. Çözümü nedir bilen var mı?

carrier said:
ticket attın mı supporta?

Atsam iyi olacak sanırım. Steam'den dosyaları doğrula dedim belki işe yarar diye, 270 dosya eksik diyerek oyunu yeniden indirmeye başladı.

steamden indirdiysen kolay gelsin, hangi arkadaşım steamden indirdiyse sıkıntı çekiyor.

Bu arada bu oyunu yaklaşık 15000'den fazla oyuncu aktif olarak oynuyor, buradan oyunun ne kadar popüler olduğu ve tercih edildiği anlaşılabilir.

Skill seti 5+1(Ulti) olarak ayarlanabiliyor. En azından 8+2 falan olsaymış daha iyi olurdu, büyük hayal kırıklığı oldu beni için. Henüz PvP sine girmedim oyunun, Skyrim gibi görevden göreve götürüyor şimdilik. Bi ara PvP yi de deneyeceğim. Bir de haritada bazı yerler açık değil bende(DLC gerekenler haricinde), bütün Tamriel yok sanırım.

Ayro said:
Skill seti 5+1(Ulti) olarak ayarlanabiliyor. En azından 8+2 falan olsaymış daha iyi olurdu, büyük hayal kırıklığı oldu beni için. Henüz PvP sine girmedim oyunun, Skyrim gibi görevden göreve götürüyor şimdilik. Bi ara PvP yi de deneyeceğim. Bir de haritada bazı yerler açık değil bende(DLC gerekenler haricinde), bütün Tamriel yok sanırım.

15 lvl olunca ikinci weapon setin açılacak, o zaman 10+2 olacak.

Bir de bilgilendirme olsun, forumda bazı üyeler hala oynuyorum zannedebilir, oyunu bıraktım.

Yeni oldu. Kendimce sebeplerim var bırakmam konusunda. Hem özel hem de oyunla alakalı artık sevemediğim yönleri. Mesela meta buildlerin dlc alınmadan yapılamaması gibi.  Maelstrom silahı olmayanlar PvP'de yaşayamıyor, PvE'de ise veteran triallar için aşırı güçlü meta buildler dlc dungeonlardan düşen setlerle oluyor ki bu da benim için problem. 6'sında gelecek güncellemeyle Morrowind expansionu gelecek ve paralı. Bu benim için problem değil, asıl problem yeni gelecek classın da paralı olması ve bu classın da güçlü bir class olacağını duydum. Geliştiriciler zamanında iyi iş yaptıktan sonra yavaş yavaş milleti dolandırmaya başladı, bunu geç farkettim ama en azından eso plus almayı düşünüyordum, onu önledi. Başka mmorpglere yelken açacağım artık. Crowfall güzel diyorlar onu ve Dark and Light'ı bekliyorum şu an.

Skyrim konusuna mı buna mı yazayım bilemedim. Sonuçta genel bir TES konusu yok. TESO'ya Morrowind hikayesi gelecekmiş galiba. Orjinal Morrowin'e de grafik modlarıyla ne kadar düzenleme yapılıyor diye merak ettiğim bir anda Youtube bunu verdi bana:

Ben Morrowind Overhaul kullanarak oynuyorum arada Morrowind, gayet eğlenceli ve diğer ES oyunlarından daha RP olduğu kesin. Normal grafikleriyle bile bir dünyadaymış gibi hissediyorum.

Bir de evlenme ve çocuk sahibi olabilme modları var Skyrim'deki gibi

http://www.nexusmods.com/morrowind/mods/42721/?
http://www.nexusmods.com/morrowind/mods/42715/?

children modu bunların yanında etrafta koşuşturan çocuklar da yaratıyor.

Bunlarla beraber çok iyi bir Morrowind deneyimi alabilirsin.

39 levele kadar geldim. Oyun sardı beni. Tek girmediğim içindir ki eğlenceli geçiyor. Rift ve Eastmarch'da tüm questleri bitirdim. Şimdi doğu bölgesinin questlerini hallediyorum.

bu oyunda akıllara zarar bi şansım vardı benim ya, 30 level falandım wayrest sewers'tı galiba arkadaşlarla dungeon'da ilerliyoduk, benim eskiden alışkanlık tam bir hoarder olarak bütün ufak sandıkları çantaları falan filan açar bakarım, urn'den, evet bildiğiniz urn'den imperial motif miydi neydi onu düşürmüştüm, 70k'ydı zamanında, tahminimce hala o civardadır.

ha sonra oyunu bırakıp bütün parayı arkadaşa verdim o ayrı hikaye tabi, ama güzel oyundu tekrar başlamayı düşünüyorum elime düzgün bi pc geçerse.

Back
Top Bottom