Üstteki Üyeyi ''Uzun Uzun'' Anlat

Users who are viewing this thread

hakan_720

Count
Mantığı falan zaten biliyorsunuz, diğer konu çok kalabalıklaştı burdan devam edelim dedim. Konuda tek kelimelik veya kısa kısa sıra savmaya yönelik mesajlar atmak yerine daha uzun mesajlar yazmaya çalışın.

UZUN YAZIN

Adanalı moderatörümüz. İsmi Hakan, renkli gözlü sempatik bir insan. Nicki ile profilinin alakasını çözemedim bir türlü. Ancak avatarı çok güzel.

Forumda her zaman anlaşamıyoruz ama dışarıda arkadaş olsak anlaşırdık herhalde, kafa yapılarımız uyuşurmuş gibi geliyor, zeki ve kurnaz biri ondan eminim, belki de bu yüzden anlaşamıyorum, kıskanmış olabilirim  :mrgreen: geleceği açık, ama başbakan falan olmasın forumda yeterince terör estiriyor.  :grin:

Edit: olm o kadar yazdık ya :/ ghost, sempatik bi arkadaş, benim rahatsız olacağım bi ortamda büyüyor gibi(dat abi), eskiden çok ergendi diyorlar, ama benim dönemimde yeterince aklı başında gibi duruyor.

Antalya-Ankara arasında gidip gelen,kültürlü,yeri geldiğinde esprili yeri geldiğinde ciddi olan bi arkadaşımız.Forum tarafından ayrıca benim tarafımdanda sevilen bir üye.

Bi ara birlikte oynadık  :grin: vücut geliştirmeyle ilgileniyor Rusça'ya ilgili zyzz ve kidcudi hayranı  :razz:
Dik duruşlu iyi bir üye

Bana Warbandın multisini öğretti, hocam gibidir saygı duyarım. Ayrıca çok da samimimi ve eğlencelidir. Daha çok steam üzerinden konuşmuştuk.

Konu da hayırlı olsun :smile:

Yaşının bu kadar büyük olduğunu tahmin etmiyordum açıkcası , oyunun tüm serilerini almış fakat şöyle bir ilginç durum söz konusu ki bu zamana kadar hiç görmedim kendisini dün ve bugün rastladım kendisine.Ya ben aşırı konu dışı takılıyorum ya kendisi fazla Mod bölümünde takılıyor. Steam adresini düzeltirse ordan ekleyip kendisiyle samimi bir sohbet kurabiliriz.

Adam paradoksları sevmiyor,yada seviyormu acaba? Geyik yapıyorum neyse,severim sayarım benim gibi gitarda çalıyormuş gösteridede kolay gelsin,öyle işte iyi ve kafa dengi bir insan.

Tam bir Galatasaray Fanatiği. Sanırım. Gitar çaldığını öğrenmiş bulunuyorum. Özelden ismini atarsa biz sonra ararız. Bir dinletisinide bekliyoruz.

Baygın bakışlı genç bi arkadaş, çok aktif değil galiba ara sıra kaybolup dönüyor, genel olarak düzgün yazıyor, çenesinde siyah bi bantla dolaşıyor.  :razz:

@Paradox Sesi güzel olan, ATT olmak için okuyan bir arkadaş. ATT'ler iyi para kazanıyorlarmış diye biliyordum. Ehem. Neyse kendisi aklı selim bir insandır.  Canlı bir performansa çıkacakmış. Yakışıklı aynı zamanda.
Uyarı: Siz iletinizi yazarken 3 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.
@Inanch-Bilge Kahve meraklısı Antalyalı bir abimiz. Çokta eğlenceli aynı zamanda.

Sherlock, Ahmet Kural falan hayranı. Beşiktaşlı. Uyarılarının haddi hhesabı yok sanırım. :sad: Eskiden çok kötü bir izlenim bırakmıştı forumda, neyse ki değişti. Seviliyor artık.

Ablamızdır kendisi. Forumda çok bi muhabbetim yok. Hele hiç yok. Olsun severim.

Eskiden baya sert, atarlı bi arkadaşımızdı, ne zamandır görmüyorum. Umarım değişmiş biraz olsun yumuşamıştır, onun haricinde iyi bir üye olur kendisi. :smile:

Forumda say denildiğinde sayabileceğim o anlık psikolojimle aklıma gelecek ilk kişilerdendir.Kendisini benim dışımda çoğu kişi seviyor , fakat klişe bir cümle olarak algılamasın,gerçekten seviliyor.Ne bileyim bana çok tatlı bir üye geliyor.İlk geldiğimde Emrehan ile karıştırırdım kendisini sürekli.Genellikle M.K.A. avatar-imzalarıyla bilinir.Kişisel iletisi ve imzasındaki sözüyle bize bir meaj vermeye çalışıyor.Mesaj derken,anladınız yani siz..

Burada edindiğim bir arkadaş kendisi.Sakin ve samimi.Muhabbeti hoş,can sıkmıyor.Şu "paradoksları seviyor" lafına kızmakta haklı bu arada.Profil olarak aynı sorunlardan muzdaripiz.Oyunda fazla görmüyorum.Hatta fazla görmüyorum değil hiç görmedim şu ana kadar.Bi ara girek.

Askerlik mesleğine ilgi duyduğu düşüncesindeyim, en güzeli de sanat ile ilgilenmesi. Eğlencelidir, yeri geldiğinde ciddi olabiliyor. Cihadımızı gerçekleştirmeye bir adım kaldı, hadi gel inat etme :grin:

Arkadaş canlısı, sıcakkanlı birisi. Tartışmalara karışmıyor gördüğüm kadarıyla, yazdığı şeyi okuyup kontrol ettikten sonra gönderiyor galiba benim gibi, attığı yorumlar spam amaçlı olmuyor, Stüdyo Armağan'a resim atınca 2 sayfa göz muhabbeti oluyor :grin: Köpeği vardı sanırsam bir de.

Back
Top Bottom