En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

Users who are viewing this thread

21bpwts.jpg

Herkese selamlar. Diğer oyun bölümlerinde oluşan konu kirliliği bu bölümde de oluşmadan önce önlemini alalım, değil mi?

Master Ronin said:
Örnek:
-En iyi asker
-En güçlü krallık
-En sevdiğiniz lord
-Memişleri en büyük leydi
...

Diğer oyun bölümlerinde yaşanan sıkıntıları bu bölümde yaşamayalım diye elimden geldiğince gerekeni yaptım. Çorba da bizimde tuzumuz bulunsun en azından.

Camping menüsünden bakılabilen troop tree olayı çok iyi olmuş fakat insan bir özelliklerini yazar oraya ben ne yapayım resimlerine bakıp değil mi? Sanırım seviye atlama zorlaştırılmış bu oyunda. Eskisi gibi Svadyalı köylüleri toplayıp toplayıp 3-5 savaşta atlı asker haline getiremiyoruz görebildiğim kadarıyla...

Edit:

Oyundaki en iyi asker old captain adlı paralı asker fakat sadece 1 kişi olarak geliyor çok kötü. Onun dışında frank knights almanızı tavsiye ederim 15-16 kişi olarak geliyorlar sonra çıldırıyorsunuz zaten ;D

Tabii ki de Starklar mal mısınız ya.
Kuzey in çıkarttığı asker siz Yaz Çocuklarını görmeden ezer.
Uğruna isyan çıkmış kişi konuşuyor burda ciddiye alın pls

Lyanna Stark said:
Tabii ki de Starklar mal mısınız ya.
Kuzey in çıkarttığı asker siz Yaz Çocuklarını görmeden ezer.
Uğruna isyan çıkmış kişi konuşuyor burda ciddiye alın pls
dostum ne dedin sen boş yapma

Konuyu biraz canlandıralım. Ben en çok Danimarka ve Norveçi seviyorum ayrıca bütün gemileri üretebiliyolar filan hatta paganlarla aran iyi olursa berserker tayfası geliyo onlar daha bi efsane oluyo

S.a kardeşlerim ben mount and blade warband viking conquest yükledim oyunu kurdum. Oyun açıldı oyuna giriyorum ama oyuna girdikten sonra yeni başlangıca bastığımde altta harita yüklenıyor ayarlar yükleniyor oyun başlatılıyor diyor sonra ekran kararıyo 1sn felan sonra oyunun en baştaki yerine geliyor. Oyun kapanmıyor. Sadece yeni başlangıç kısmını açmıyor onun haricindeki her yeri açıyor ne yapmam lağzım yardım edin. Şimdiden teşekkürler

-En iyi asker: Berserker
-En güçlü krallık: Norveç
-En sevdiğiniz lord: Tabikide Kont Sigurd Ragnarsson
-En sevdiğim yoldaş: Solveig
-En güçlü NPC: Yaşlı Kahraman , Troll Köprüsünde bekleyen Troll
-En sevdiğim Köy: Docgginca
-En sevdiğim NPC: Thonkirik <3

Back
Top Bottom