VC - Sohbet&Yardım Platformu

Users who are viewing this thread

Negatrm B. said:
mbi said:
Zaten DX9 da oynuyorum. yönlendirdiğin sayfadaki dğişiklikleri de yaptım ama yine aynı hatayı veriyor..başkabi önerivamı yoksa oyunun güncelleştimelerde hatanın düzelilmesini mi beklemek zorundayız ??
Aklıma başka bir şey gelmiyor şu an, güncelleme paketlerini beklemek zorundasın bu durumda. Ya da grafik ayarlarıyla oyna, sürücüleri, gereksinim duyduğu programları vesaire güncelle. Maalesef adam akıllı bir güncelleme gelinceye kadar beklemelisiniz.
Herşey güncel durumda, grafik ayarlarıyla da oynadım ama çözüm yok.. Hala RUNTİME sorunu veriyor. Mecburen beklemek durumundayız anlaşılan.

Aslında şu bilgiler direkman verilse bir çözüm yolu üretebiliriz,ya da çözüm yolu gösterebiliriz belki;

Code:
[b]Sistem Özellikleriniz nelerdir ?:[/b]
[b]Oyundan aldığınız hata nasıl bir hata ?:[/b]
[b]Bu hata ne zaman başladı ?:[/b]
[b]Sürücüleriniz güncel mi ?:[/b]
[b]Oyununuz ve DLC'niz güncel durumda mı ?:[/b]

Tabi son olarak buradaki çözümleri uyguladınız mı ?

Hatayı ne zaman aldınız sorusu önemli aslında,mesela DLC'yi aldı bir vatandaş oynadı bir süre ve sonra bozuldu.Belki de tüm sorunu bu da olabilir.O sorun yeni gelen güncellemeden veyahut başka bir sorundan da kaynaklanıyor olabilir.

İncili Arwa said:
Aslında şu bilgiler direkman verilse bir çözüm yolu üretebiliriz,ya da çözüm yolu gösterebiliriz belki;

Code:
[b]Sistem Özellikleriniz nelerdir ?:[/b]
[b]Oyundan aldığınız hata nasıl bir hata ?:[/b]
[b]Bu hata ne zaman başladı ?:[/b]
[b]Sürücüleriniz güncel mi ?:[/b]
[b]Oyununuz ve DLC'niz güncel durumda mı ?:[/b]

Tabi son olarak buradaki çözümleri uyguladınız mı ?
Aklıma bir şey geldi, şu an uğraşmakta olduğum konuyu tamamlayınca ona başlayacağım. "Hata ne zaman başladı?" sorusu acayip olmuş, gerekli ana sorulara yer verirsen daha iyi olur.

ayor04.jpg

burada nereye gitmemi ve ne yapmamı istiyor anlamadım.Adda diye birine bağış yapmam gerek.Nerede bulabilirim o adamı ?

HyperCharge said:
ayor04.jpg

burada nereye gitmemi ve ne yapmamı istiyor anlamadım.Adda diye birine bağış yapmam gerek.Nerede bulabilirim o adamı ?

Bu görevde Adda'ya bağış yapacaksın. Adda'yı bulmak için Dorestad'ın iskelesine gitmen gerekiyor. Şehre gir ve kıyıya doğru git. Orada birkaç tane büyük ev göreceksin. Girişlerinde merdivenler var. İskelenin tam ortasındaki büyük evde dükkanı var kadının ( bu arada Adda kadın :smile: ). Orada bulabilirsin.

ronaldinho62 said:
HyperCharge said:
ayor04.jpg

Bu görevde Adda'ya bağış yapacaksın. Adda'yı bulmak için Dorestad'ın iskelesine gitmen gerekiyor. Şehre gir ve kıyıya doğru git. Orada birkaç tane büyük ev göreceksin. Girişlerinde merdivenler var. İskelenin tam ortasındaki büyük evde dükkanı var kadının ( bu arada Adda kadın :smile: ). Orada bulabilirsin.

sağolasın.Bana erkek ismi gibi geldi.  :smile:

Bugün hem isteyerek hem istemeyerek aldım, yükledim. Şu ana kadar milletin bahsettiği hiçbir hatayı almadım, ne Runtime, ne kaplama hatası vesaire. Sadece genel haritada dolanırken hafif kastığını ve sapan olayındaki acayiplik. Onun dışında rahatlıkla oynanabilir.

Negatrm B. said:
Bugün hem isteyerek hem istemeyerek aldım, yükledim. Şu ana kadar milletin bahsettiği hiçbir hatayı almadım, ne Runtime, ne kaplama hatası vesaire. Sadece genel haritada dolanırken hafif kastığını ve sapan olayındaki acayiplik. Onun dışında rahatlıkla oynanabilir.
Twitch yayınlarındada herhangi bir sorun yoktu. Epey şaşırtıcı bir sorun.

Negatrm B. said:

+1.

Hiçbir hata olmadı bende de.Bazen kasmalar oldu.Hikaye modu çok iyi yapılmış.

Yine senaryoda bir sıkıntım var, spoiler içerebilir o yüzden dikkatli olun okurken.

Mektubu vikinglere vermeyi tercih edince, Ragnar'ın oğullarından bir tanesi bana görevler verdi, ancak son verdiği görev zor ve yaptıysam da hala gerçekleşmiş sayılmadı acaba ben mi bir yeri eksik yapıyorum. Görevin adı; The Conqueror: Serving a cause. Ya da neyse anlatmaktansa resmi atayım.

I2C5aiZ.jpg

Her neyse dediği yeri ele geçirdim, istedim ancak kral bana vermedi, bunla alakalı olduğunu sanmıyorum, 30 gün boyunca tuttum yine de görev başarılı olmadı.

Bende Odin's Cave kısmında takıldım kaldım, anladığım kadarıyla Bodo bizimle konuşması gerek ama o gerçekleşmedi. Şu an sıfırdan başlamam ya da  bir sonraki güncelleme gelinceye kadar oyunu oynamamam an meselesi.

Findecano, 30 günden daha fazla tutmaya çalış o halde.

O kısımda biraz beklemen lazım, bir de mümkünse adamını bayıltmamaya çalış. Sanırım ondan oluyor. Eğer dövüşürken bayılırsa semi-unconcious oluyor ve sanırım kendine gelmesi için biraz beklemen gerek, git sondaki sandığın önünde takıl birazdan yanına gelecek ama konuşmayacak. Bir süre bekledikten sonra konuşuyor.

Ben 45 günden fazla tuttum orayı sanırım da yine saymadı uyuz oldum. Asker topluyorum yakında tekrar gireceğim.

Odin'in mağarası bir süre sonra tekrar açılıyor yani? Adamı öldüremem çünkü Hero olarak kodlu. Eğer bir süre sonra tekrar aktif oluyorsa mağara bekleyebilirim. Ben hepsine dalıp sandığın olduğu kısma gittim, hiçbir şey olmayınca çıktım. Tekrar girmek istediğimde seçenek yok. Bekleyeyim o halde.

Yok dediğim o değil. En son saveyi geri yükle derim. Ben öyle tekrar yapmıştım, yoksa bugda kalıyor. İçerideyken diyorum adam yanına geldiğinde bir süre beklersen oluyor. Ben öyle yapmıştım gittim sandığın yanında bekledim 5 dk sonra konuşmuştu.

Findecáno Amandil said:
Yok dediğim o değil. En son saveyi geri yükle derim. Ben öyle tekrar yapmıştım, yoksa bugda kalıyor. İçerideyken diyorum adam yanına geldiğinde bir süre beklersen oluyor. Ben öyle yapmıştım gittim sandığın yanında bekledim 5 dk sonra konuşmuştu.
Aynen. Adamlar önce saldırmayı bıraktı geriye 3 kişi kalınca. Sonra liderleri saldırdı ilk, öldürdüm. Ardından bir hareketlenme olmayınca adamları da öldürdüm, Bodo öyle konuştu. Açıkçası halen daha üzerinde çalışılması gerek DLC'nin.

Arkadaşlar hala RUNTİME sorunu alan var mı?? Nezaman çözülecek bu sorun veya bizim yapabileceğimiz birley varmı. Lütfen yardımcı olun

bugün  gelen son güncelleme ile RUNTİME sorunu yaşamıyorum ancak oyun başından itibaren müthiş kasıyor.. oyuna griş bile neredeyse 20 dk sürüyor.. problemsiz oynamak için sabırsızlıkla bekliyorum

Her konuya yazmazsan iyi olur. Bir daha ki sefere rapor etmeye başlayacağım. Kasmasının sebebi senin bilgisayarın performansı ile alakalıdır. Bende de en yüksek ayarlarda savaş esnasında bazen kasıyor. Grafik ayarlarını düşürmekte iğrenç bir görüntüye neden oluyor.

Back
Top Bottom