[SP][WB] Nordların Yükselişi v1.2 bugfix-Çocuk yapma

Users who are viewing this thread

Arkadaş boyu konusunda haklı,ama bir yandanda haksız.Yani fil biraz büyük olsa menzilli askerler 300 Spartalıda olduğu gibi ok ve ciritlerle vurabilirdi.Harika olurdu.Ama  filin tüm ekranı kaplamasınıda bekleyemezsin değilmi?Bence emek vermiş bu yüzden çök güzel birşey olmuş.
Diğer modlarda görmediğim birşey olduğu için.Ellerine sağlık. :cool:

Boyu ideal şu an. Mesela Full Invasion 2'nin Lord of the Rings tarafında Mumakil vardı. Devasa bir fildi ve uzaktan çok iyi görünüyordu ama kamera sorun çıkardığından -fili bizim o kamera açısından göremememiz gibi- sonra kaldırıldı sanırım.

frozenpainter, seni gerçekten tebrik ediyorum. Çünkü sen bir moda başlayıp, o modu sorunsuz bir şekilde bitirip, piyasaya süren sayılı forum üyelerindensin. Modun gerçekten güzel duruyor fakat gözüme çarpan 1-2 hata var. Bunları kötü eleştiri olarak anlama fakat kulak ardı etmemeye de özen göster. Hoş, kulak ardı edecek bir yapın yok fakat yinede söyleyeyim dedim.

1.Sorun: Filler aşırı küçük olmuş. Yanlış hatırlamıyorsam bu filleri selçuklu bişi bişi modunda görmüştüm. Eğer modelleme biliyorsan veya modelleme yapan bir dostun varsa, o filleri en azından atlardan biraz daha büyük yapmanı tavsiye ederim. (Fazla abartma derim çünkü kamera dan önümüzü göremeyiz sonra.  :smile:)

2.Sorun: O kadar haydutla kim uğraşacak ? Yani demek istediğim başka bir şehre geçebilmemiz için oyundan soğumamak amaçlı kesinlikle hile kullanmalıyız. Eğer hile kullanmazsak o kadar haydut yarım saat bile geçmeden canımızı sıkar.

3.Sorun: Ninja başlığı ile Nord'ların ne alakası var ? Tabi bunlar bir soru değil fakat cevap vermek istersen verebilirsin. Kullandığın osp lere daha çok dikkat etmelisin çünkü Nord'ların yükselişi deyip, ortalıkta ninja gibi dolaşacaksak pek hoş olmaz açıkçası. Şevkimiz kırılabilir.

Bunlar dışında gözüme çarpan birşey yok ve dediğim gibi gayet güzel bir moda benziyor. Daha sonra indirip deneyeceğim ama ilk önce v1.1'i bekleyeceğim gibi.

@ExpertosTR
oyunda o kadar haydut yok o deneme amaçlıydı özelliklerde de belirttiğim gibi 10 günde bir 10 grubluk 10 kişilik svadyalı şövalye gelecek.
Ninja diye ismini ben koydum normalde farklı adı var ve nordların troplarında o miğferden takan yok.
fili halledebileceğimi sanmıyorum o yüzden ismini yavru fil yaparım.

mb3c7bc6.jpg
Metin2 deki canavar çekme hilesi gibi :lol:

frozenpainter said:
@ExpertosTR
oyunda o kadar haydut yok o deneme amaçlıydı özelliklerde de belirttiğim gibi 10 günde bir 10 grubluk 10 kişilik svadyalı şövalye gelecek.
Ninja diye ismini ben koydum normalde farklı adı var ve nordların troplarında o miğferden takan yok.
fili halledebileceğimi sanmıyorum o yüzden ismini yavru fil yaparım.
Fil modelini wings te açıp scale uniform ile büyütür kaydedersin.

Az mantıklı olun ya. O filin orada ne işi var? Attan bir farkı var mı model haricinde? Fil, zebra, maymun eklemek popüler oldu bu bölümde. Eğer daha tutulur, daha zevk veren bir çalışma ortaya çıkarmak istiyorsan önce bunun gibi sıkıntıları ortadan kaldırmalı ya da kendini geliştirdikten sonra tekrar eklemeyi düşünmelisin.

Bugün oynamak nasip oldu.Ben çok beğendim.Süper olmuş hatta.

O hisar kurma olayı çok iyi.Adını falan da değiştirebiliyorsun.Kiralık asker de cabası.Bunun dışında deniz savaşları da var.Var da var  :smile:

Başarılar diliyorum.Devam edersen mod muhteşem bir şey olur.

Back
Top Bottom