Hurricane Gaming | The Soldiers Of Turks

Users who are viewing this thread

Sah_Nutug

İletişim Bilgileri said:
TaleWorlds
taleworlds.gif
http://forums.taleworlds.com/index.php?action=profile[SahNutug
Steam
SahNutug​
Teamspeak
N5nvaa.png
159.253.45.34​

g5LOL2.png

S_T_Ldr_SahNutug

S_T_Marshall_Berserker

S_T_Marshall_Alperen

S_T_WarCpt_BraveHakan

S_T_WarCpt_BilgeKagan

S_T_MCpt_TiginKagan

S_T_MCpt_BraveHearth

S_T_MCpt_KadirPaşa

S_T_MCpt_West

S_T_Captain_Pirus

S_T_Milis_Fırat

S_T_Milis_Kagan

S_T_Milis_Nobilta

S_T_Milis_Paşa

S_T_Milis_BoraBey

S_T_Milis_Paliorkun18

S_T_Milis_Comolokko

S_T_Milis_Emir

S_T_Milis_Aerat

GY1yqv.png

• Marshall
  • Elite Chief
  • War Chief
  • Chief
  • Elite Captain
  • MilitaryCaptain
  • Captain
  • Milis

QRLjqk.png

qY2G13.png
Büyük zorluklarla kurulan klanımız The Soldiers Of Turks Klanı, 2. Senesinde olan,  aktif bir klandır. Ancak 2014 senesinde klanın orantısız büyümesi sonucunda klan pasife alınmıştır. Ancak şimdi yeniden teşkilatlandık ve karşınıza çıktık. Başarılı bir kadro ile tekrar karşınızdayız.

kkYOr7.png

-Kesinlikle klan yöneticilerine saygısızlık yapmak yasaktır.
-Birisine yaptığınız şakayı, o kişi yeter diyene kadar yapabilirsiniz. Eğer sıkıntı olursa cezası rtbe düşüklüğü ve klandan uzaklaştırılmadır.
-Kaliteli oynamak önemli, ne kadar çok aktif olduğuna değil, ne kadar iyi oynadığına bakılır.
-Rütbeler sadece klan lideri tarafından verilir.
-Maçlara gelmek zorunlu, ancak oyuncu sayısı fazla olduğu zaman dışarda kalma durumu olabilir. Bunlar rütbeyi etkilemez.

Maçlarımız:[2. Akitf Dönem]

ST 19-1 TD
ST 20-0 TD
ST 15-5 TCU
ST 17-3 TD
ST 12-6 GunPower
ST 6-13 ReborN
ST 2-18 TD

RY6nX6.png

Klanımızın Diğer Forum Sayfasını Yapan Arkadaşla Olan Sorunlardan Dolayı Yeni Forumumuz Budur. Teşekkürler.

Klanın Kapandığına Dair Bazı İddialar Atılmış İnanmayınız. Yenilsek de Kazanacaksak da Klanın Birliği Bozulmayacaktır.

Tekrar başarılar iyi yoldasınız gençler devam edin yalnız ufak bir tavsiye cin olmadan adam çarpmaya çalışmayın yeni yeni gelişiyorsunuz gözlemlenebiliyor dişinize göre rakipler seçin

Mariva said:
20-0 ha ? Daha mantıklı sallasan inanırlardı belki.

Maçı Kuralına Göre Oynasaydınız Böyle Bir Skor Olmayacaktı. Maçı Bozdunuz Kusura Bakmayın. Bende 9-0 Kaybediyor olsaydım. Çıkar mıydım Bilmem Ama İnsanların Annelerine Ve Ailelerine Hem Yazıp, Hem de TeamSpeakte Küfretmezdim.

ÇAPULCU TOPLULUĞUNUN STEAM DE KLAN GRUBU OLANA KADAR MAÇ SONUCU YAZILMAYACAKTIR.

Sah_Nutug said:
Mariva said:
20-0 ha ? Daha mantıklı sallasan inanırlardı belki.

Maçı Kuralına Göre Oynasaydınız Böyle Bir Skor Olmayacaktı. Maçı Bozdunuz Kusura Bakmayın. Bende 9-0 Kaybediyor olsaydım. Çıkar mıydım Bilmem Ama İnsanların Annelerine Ve Ailelerine Hem Yazıp, Hem de TeamSpeakte Küfretmezdim.
Şunu söyleyeyim ben küfür etmedim ve etmem de ama küfür edenler sinirlendikleri için ettiler. Ve maçı kuralına göre oynarız tabii ki ama siz maç başladıktan sonra kural koymaya kalkarsanız maç bozulur doğal olarak. Ayrıca skor da 9-0 değil bunu siz de biliyorsunuz.

Sah_Nutug said:
Clan name: The Soldiers Of Turks [ST]
Clan Leader: Sah_Nutug
Steam: nutugeray15
Clan Steam: http://steamcommunity.com/groups/thesoldiersofturks
Forum Page:http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,301864.0.html?PHPSESSID=90ri35glah2oiuh307pgv114v5
TS İP: 77.223.159.15

Hayırlısı Artık.

Back
Top Bottom