Forum İtirafları

Users who are viewing this thread

2-3 yıl önce saçma sapan konuşup çoğu kişiyi kendinden soğutmuş nicki LastTemplar gibi bir tip vardı, hatırlayan varmı bilmem ama o bendim işte.

Goker said:
Ben de itiraf ediyorum. Kleid beni banlamıştı uzun zaman önce.  :sad:
Aynı sorundan muzdaribiz. Beni de banlamıştı uzun zaman önce, hatta özel mesajdan "hadi goruşuruk" demişti banlamadan önce :grin:

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Sahi, ben de ilk okul 4e kadar şeriatçıydım. Hep yeşil bi takkem vardı onu takıyordum. Okuldan çıkıp camiye gidiyordum. İmamla kanka felan olmuştuk. Vakit arasında oturup çay içiyorduk. Çocukluk fena birşey. :lol:
Fenaymış  :lol:
Full OSP li bir mod yapmıştım  :sad:

Ben de ilk kayıt olduğum zaman Courage'dan tırsıyordum hafiften nedense. D: Demek ki o zamanlar çok agresif birisiymiş...

Goker said:
Kierra said:
Goker said:
Ben de itiraf ediyorum. Kleid beni banlamıştı uzun zaman önce.  :sad:
Aynı sorundan muzdaribiz. Beni de banlamıştı uzun zaman önce, hatta özel mesajdan "hadi goruşuruk" demişti banlamadan önce :grin:
Bana "trololo" dedi. 1 dakika sonra açtı banı.  :cry:

Forumda eski konuları mesajları karıştırırken bir ara Klei'nin burdaki tek kötü polis benim yazısını görmüştüm.Adam haklıymış abi  :grin:

Şimdiye kadar adminlerin boş anlarından yararlanarak nickimi 7 kez değiştirttim :lol:

Beni kim banladı bilmiyorum ama 2 hesabım olduğu gerekçesiyle banlamışlardı.Diğer hesabımın kardeşime ait olduğunu kanıtlayınca banımı kaldırmışlardı.

Bende itiraf ediyorum 1yıl boyunca Granturk klanının altında Wfasta herekze küfür ve hakaret ettim spam yaptım hemde bunu arkadaşlarımla yaptım halada fark edilmedik :smile:

I.Graveth said:
Bende itiraf ediyorum 1yıl boyunca Granturk klanının altında Wfasta herekze küfür ve hakaret ettim spam yaptım hemde bunu arkadaşlarımla yaptım halada fark edilmedik :smile:
Demek O Sendin! Lan Bende Grand Turk Bunu Yapmaz Diyordum Doğru Diyormuşum.

I.Graveth said:

Yaşını ne kadar çok belli ediyorsun.

Se.Ma.Go said:
Yöneticiler ya bu konuya girmiyor yada toplu ceza verecekler. :lol:
Herkesin dupesi olduğu ortaya çıkana kadar bekleyip, bütün Türkçe Forumu banlayacaklar. Hep İsrailin oyunları bunlar :twisted:

erdemod said:
Realist Kupa said:
Çok itiraf sayılırmı bilmiyorum ama rütbeyi çok takıyorum sürekli istatistiklerden saatime bakıyorum  :cry:

Şşşşşttt bende yapıyorum onu her gün  :oops:
ilk zamanlarda normal olabiliyor  :smile:
Fakat ben bile knight at arms olduğunu 1-2 gün önce fark ettim.

Lise yıllarımda benden hoşlanan kızları kullanıyordum. Ödev,sınav gibi durumlarda. Bunu hatırladım. Ve şuan pislik gibi hissediyorum. :sad:

Back
Top Bottom