Warband Mod Listesi | Güncel 19.01.2017

Bannerlord'a rağmen konuyu güncellemeli miyim?

• Güncelleme zaten az bir zaman kaldı

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    91

Users who are viewing this thread

Çok güzel eline sağlık yazıları renkli yapıp  sola yapıştırsan daha hoş olur.
edit:Ben bi aralar tüm admin toolsların çevirisini hazırlamıştım admin toolsların yanına tr olarak onlarıda koyabilirsin.

Propaganda said:
Çok güzel eline sağlık yazıları renkli yapıp  sola yapıştırsan daha hoş olur.
edit:Ben bi aralar tüm admin toolsların çevirisini hazırlamıştım admin toolsların yanına tr olarak onlarıda koyabilirsin.

Şuan Iron Europe'yi oynuyorum gerçektende güzel bir mod onun haricinde admin toolslarını ekleyeceğim bilgin için teşekkürler.

Önerini dinledim, sola dayadım herşeyi ama renk değiştirmeyi sonradan yapacağım.

Redstone Knight said:
Schreiber said:
:mrgreen: ,

Şöyle açıklayayım. Steelo'nun yaptığı listeyi kontrol edip ilaveten kendimde ekliyorum. Kırık linkleri vs. Düzenliyorum. Yeni çıkan modları ekliyorum o şekilde.

Edit : İlk önce kendi modlarımızı bitirip sonra diğer modları ekleyeceğim.

Özür dilerim, güncelleneceğini bilmiyordum :roll:. Her neyse teşekkür ederim o zaman liste için.

Not: Steelo'nun kimi mod linkleri taşınmış olduğundan galiba çalışmıyor. Sakın silindi sanma. Örneğin Rigale modu.

Önemli değil :smile:

Edit : Admin Toolslar ile alakalı anket eklenmiştir.

Redstone Knight said:
Beyler Iron Eutope oynayan kaç kişi var ve oyunda tank var mı ?
Tankyok ama makineli silah ve vs var.Ayrıca 8-10 online sunucu her sunucuda en az 100 kişi var çok oynanıyor.
+aklıma gelmişken söyleyeyim nw modlarını bir grup altında toplayabilirsin istersen sana bulabildiklerim linkini atarım.

Propaganda said:
Redstone Knight said:
Tankyok ama makineli silah ve vs var.Ayrıca 8-10 online sunucu her sunucuda en az 100 kişi var çok oynanıyor.
+aklıma gelmişken söyleyeyim nw modlarını bir grup altında toplayabilirsin istersen sana bulabildiklerim linkini atarım.

Görüşlerim:

1. Ping yok, inanılmaz bir lag giriyor.
2. Sadece 2 heavy machine gunner var. Ya ikisi de gunner oluyor ya da ikisi de ammo taşıyanlardan oluyor. Farklı oalsalar bile biribirlerini bulamıyorlar.
3. Otomatik silahlar ayarlanmamış. Elimde LMG var, silah ateşlerken bazen 2 atıyor bazen 1 atıyor...
4. Ateş için aim almak çok kötü olmuş. Tamam isteyen aim alsında bunu neden yaptınız ?
5. Harita aşırı büyük ve bir taraf her zaman daha avantajlı oluyor. Örneğin bir map vardı road bridge ve iki tarafın üslerinden oluşuyordu, Fransızlar nereye gideceklerini şaşırıyorlar. Almanlar arkadan dolaşıyor hep. O mapte bir kere bile Fransızların kazandığını görmedim.
6. Hovitzerlar var, 3 artillery classı var ama tamam biri subay diğeri mortar birincisi ne işe yarıyor ? Mortar mermisi var, hovitzer mermisi taşımıyorlar ki onun mermisi de hemen yanında.
7. Bilmiyorum sorun mu var, medic morphine veya bandage ile bana vurursa canım gidiyor.
8. Silahlar daha büyük olabilirdi.
9. LMG'ye süngü takılmaz biliyorum ama takmaya çalışınca "invalid_item" oluyor.

Kısaca hiç çıkarmasalar daha iyiymiş.

Redstone Knight said:
Propaganda said:
Redstone Knight said:

Görüşlerim:

2. Sadece 2 heavy machine gunner var. Ya ikisi de gunner oluyor ya da ikisi de ammo taşıyanlardan oluyor. Farklı oalsalar bile biribirlerini bulamıyorlar.
3. Otomatik silahlar ayarlanmamış. Elimde LMG var, silah ateşlerken bazen 2 atıyor bazen 1 atıyor...
4. Ateş için aim almak çok kötü olmuş. Tamam isteyen aim alsında bunu neden yaptınız ?
5. Harita aşırı büyük ve bir taraf her zaman daha avantajlı oluyor. Örneğin bir map vardı road bridge ve iki tarafın üslerinden oluşuyordu, Fransızlar nereye gideceklerini şaşırıyorlar. Almanlar arkadan dolaşıyor hep. O mapte bir kere bile Fransızların kazandığını görmedim.
6. Hovitzerlar var, 3 artillery classı var ama tamam biri subay diğeri mortar birincisi ne işe yarıyor ? Mortar mermisi var, hovitzer mermisi taşımıyorlar ki onun mermisi de hemen yanında.
7. Bilmiyorum sorun mu var, medic morphine veya bandage ile bana vurursa canım gidiyor.

Yanlız daha alphada oyun yani bunu DayZ gibi düşün kardeşim. DayZ'nin Tamamlanmış haliyle bir tut bunu çünkü adam yoğun istek sonucu bu betayı çıkarttı yani hiçte çıkartmaya bilirdi insanlar oynasın bugları bildirsin amacıyla çoğu şeyde haklısın ama dediğim gibi alpha sürümünde.

Bug tespit edebildiğim sadece bir tane vardı, dikenli tellerin arasından ilerleyebiliyordum yan şekilde.

ama mod olmamış. İnsan bir dener, ayrıca yeni bir şey buldum sniperım kafaya hs atmam gerektiği halde vuramıyorum.

Redstone Knight said:
Propaganda said:
Redstone Knight said:

Görüşlerim:

1)Lag girmiyor ben çok iyi inceledim pingte artış olmuyor bir anda oyun kasıyor yani sistemi aşırı zorluyor(Not sistemim 4gb ram 2 gb ekran kart)
2)O limit sunucunun adminine kalmış artabiliyor.Ayrıca 2 tane yeter çünkü makineli pek iyi çalışmıyor ve art arda ateşlerde sizi yere yapıştırıyor.
3)Onda haklısın bazen garip atıyor.
4)Bence aim almak taha iyi olmuş bu sizin hızınızı etkiliyor.Bence orda yapmaya çalıştıkları hani nasıl codda sağtık yapınca daha iyi nişan alıyorsun ya bence o dur.
5)Haritayıda adminler ayarlıyor.
6)Onu anlamadım.
7)Zaten vur diye değil onlar.Farklı bir şekilde oluyor.
:cool:Silah büyükleri orjinal silah boyları kadar.
9)Zaten takınca lmg elinde kayboluyor.
Tekrar altını çizyorum adamlar bunu yoğun istek üzerine çıkarttı.Eminim gelecek versiyonlarda düzelir.

Redstone Knight said:
Bug tespit edebildiğim sadece bir tane vardı, dikenli tellerin arasından ilerleyebiliyordum yan şekilde.

ama mod olmamış. İnsan bir dener, ayrıca yeni bir şey buldum sniperım kafaya hs atmam gerektiği halde vuramıyorum.
Zaten her sniper hs atıcak diye bir kural yok gerçek hayatta da böyledir nişancı olan herkes hs atamaz.Zaten sen kolayca hs atama diye yapmışlar onu öğle.

Propaganda said:
1)Lag girmiyor ben çok iyi inceledim pingte artış olmuyor bir anda oyun kasıyor yani sistemi aşırı zorluyor(Not sistemim 4gb ram 2 gb ekran kart)
2)O limit sunucunun adminine kalmış artabiliyor.Ayrıca 2 tane yeter çünkü makineli pek iyi çalışmıyor ve art arda ateşlerde sizi yere yapıştırıyor.
3)Onda haklısın bazen garip atıyor.
4)Bence aim almak taha iyi olmuş bu sizin hızınızı etkiliyor.Bence orda yapmaya çalıştıkları hani nasıl codda sağtık yapınca daha iyi nişan alıyorsun ya bence o dur.
5)Haritayıda adminler ayarlıyor.
6)Onu anlamadım.
7)Zaten vur diye değil onlar.Farklı bir şekilde oluyor.
:cool:Silah büyükleri orjinal silah boyları kadar.
9)Zaten takınca lmg elinde kayboluyor.
Tekrar altını çizyorum adamlar bunu yoğun istek üzerine çıkarttı.Eminim gelecek versiyonlarda düzelir.

Zaten her sniper hs atıcak diye bir kural yok gerçek hayatta da böyledir nişancı olan herkes hs atamaz.Zaten sen kolayca hs atama diye yapmışlar onu öğle.

1) Kasma değil. Herkes dümdüz ilerlerken ben ateş etmek dışında yükseğe zıplama falan yapabiliyorum ki admin bile bugün lagdan dolayı  haritayı bir kaç kere değiştireceğini söyledi.
2) Kullanabilen yok ki. Ayrıca HMG'lar daha çok baselerde. Hiç savaş alanlanlarında yok veya bu onları çok gereksiz ve işlevsiz yapıyor.
4) Hayır zaten tps oynuyorsun ne alaka sağ tık ? Aim isteyen sola basılı tutar R'ye basar aim alır.
5) Offical sunucuda oynuyorum.
6) 3 artillery sınıfı var.

1. Normal
2. Mortar
3. Subay. Mortar ve subayı anlarım fakat normalin ne işi var ? mortar mermisi tüfek ve dürbün taşıyor. Hovitzerlar için yapıldı desem onu bütün artillery cephanesi yanında olduğu için kullanabiliyor.
7) Bandages/Morphine: Hit the person with it as you would with a melee weapon. Left-Click. demişler. Ama canım neden gidiyor başkası bana yaptığında ?
:cool: Orijinal silah değil, çok ufak kalıyor elimde. CoD tipi oyunlarda gibi yakın olsa bize daha iyi hissettirecek.
9) Why can't I attach a bayonet? bölümüne;

You need to be the right class and have the right weapon. demişler. Ben nasıl taktım o zaman LMG'ye ?
10. Aim aldım zaten, peki o zaman nasıl vuracağım ?

Back
Top Bottom