Български

Users who are viewing this thread

Истина, али бугарски је теже разумети него рецимо словенски или македонски.  :mrgreen:
У свако случају, добродошао!
 
Хах, знаех си, че така ще направят - южнославянски вместо югославски борд. :grin:
Въпреки че разлика почти няма - колко българи сме редовни членове във форума? И Зимке може ли да чете кирилица, че да ни модерира?
 
NikeBG said:
И Зимке може ли да чете кирилица, че да ни модерира?
Всъщност може, като си пишем ЛС-та, по принцип караме само на кирилица. (Или поне аз го правя. :razz:)
 
Теше за мрвка да бидне југословенски  борд, но тогаш што би правили без вас, па искав јужнославенски  да се вика :roll:
 
Хах, аз не вярвах че изобщо ще се съгласят да направят отделен форум за бившите югославски държави. Пък те и нас ни обгърнаха под общия знаменател. :razz:
 
Е, ние сме си бивши югославци, нали знаете. Заедно с Русия и Албания, и може би и Азербайджан. Източна Европа все е тъмна Индия, нъл тъй? :razz:
 
Тъй е, тъй е, и се радвам че най-сетне благоволиха да удостоят и нашия край с отделен под-форум. Румънците имат, пък ние не...
 
То и без това колко пъти е имало планове и/или преговори България да стане част от Югославия/Балканска федерация, та...
 
Ауу...  Взеха че направиха такав борд! Айде честито да ни е!

П.С.: Хем, да видим кой, българин, кой - не ! :grin:
 
Последната битка на краля

Субота, Новембар 9
Парк Аспарухово, Варна, Бугарска
1424434_655955791102025_2033302927_n.jpg

Кој сака мож се гледаме там :wink:

 
Това относно Битката на Народите ли е (1444)?

И, да му се не види, защо "всички" възстановки и медийвъл-фестове ги правят все в провинцията? Искам и аз да позяпам! :grin:
 
NikeBG said:
... защо "всички" възстановки и медийвъл-фестове ги правят все в провинцията?...
Може би, защото битката край Варна през 1444 е била... край Варна ... Не може да очакваш всички събития да се правят в столицата (предполагам че от там пишеш) и на нас ни се полагат малко концерти или такива възтановки  :wink:

Zimke Zlovoljni said:
...
Па хајде тогава, не ти е далечно провинцијата.
По принцип Варна и Бургас са си далечко, ако си от по западните части на България...(особено ако си дошъл само за една възтановка от например Видин)
 
Лятото не ви е много хубаво централно, май. :razz: На морето най-добре. Особено следобед, като е по-хладничко.

Относно средновековни възстановки, някой може ли да ми даде сайт или нещо, което да ме насочи към дати? Интересно ми е да видя на живо.
 
Ох, то Аспарухово е като цял нов град за мене (нищо че живея във Варна  :lol: )... Добре че имам приятел там, та да ме разкара малко из квартала и да ми кажи къде е този парк... ако мога да го накарам де.  :grin:
 
Back
Top Bottom