SPAM KLAN

Users who are viewing this thread

IR'nin sancağına benziyor yoksa aynısı mı:/
Oliver Queen said:
Yaşarcım dikkat et gtliler herkesi himayesine alma peşinde sizede teklif gelmesin xd
Onar şu sıra warband da girmeye başladı tab'a basıyorum üstlerde elit oyuncular alt taraflarda bilmem ne bey bilmem ne paşa bak adamlar ondan gelmiş wfas'a  :shock: ama buranın daha beter olduğunu bilmiyorlar  :roll:

Palamedes said:
Onların açılımıda Ithilien olduğu için onlarda Rangers of Ithilien'in sancağını kullanmışlar.Yani aynı sancak diyebiliriz.

Northerner said:
Teşekkürler.Sergen senide aramızda görmek istiyoruz, bilesin. :grin:

Valla ne Warband ne de WFaS için vakit bulabiliyorum adam akıllı :grin: Bir yararım olacağını bilsem kesin katılırdım ama boş vakitlerimde tek yaptığım nefes almak :grin:

Üyeler
Northerner(Kaşar)
Charon
Slyvanas
Pessimist
Khefren
Myth
Addar

Rexarmadilo
Helrion
Miraak
Eirene
Hades
Toi
Camper
Chocobanga
Stab
Yabgu
Goldkick
Hans

3 güne gay karmasına döner bu klan. Rex 'i kovun. :razz:

Erozbey said:
Üyeler
Northerner(Kaşar)
Charon
Slyvanas
Pessimist
Khefren
Myth
Addar

Rexarmadilo
Helrion
Miraak
Eirene
Hades
Toi
Camper
Chocobanga
Stab
Yabgu
Goldkick
Hans

3 güne gay karmasına döner bu klan. Rex 'i kovun. :razz:
Dün geldi, abi çok iyi oynuyorsunuz, çok iyisiniz, bende sizin gibi olmak istiyorum dedi, bende kıramadım.Burdan Batu'ya selam gönderiyorum,

İsteyen herkes katılabilir klana.biz klanı, arkadaşlarımızla, dostlarımızla, eğlenmek, sürekli olmasada ara sıra maç yapmak ve sıkı dostlar edinmek amacıyla kurduk diyebilirim.İyi bir kişiliğiniz olduğuna inanıyorsanız, ister aktif, ister pasif, fark etmeksizin istediğiniz zaman iletişimdeki arkadaşlarımızdan birini ekleyip, konuşarak klanımıza katılabilirsiniz.

Edit:
Mysterion said:
Valla ne Warband ne de WFaS için vakit bulabiliyorum adam akıllı :grin: Bir yararım olacağını bilsem kesin katılırdım ama boş vakitlerimde tek yaptığım nefes almak :grin:
Öyle deme Sergen :smile: ben tek maçlar için çağırmıyorum, arada sırada gelirsin tsye sohbet ederiz ne olacak, ayrıca bazen wfas ve yahut warband gireriz oynarız hep beraber ama karar senin, kapımız herkese açık, ister pro ister noob, yeter ki bizimle beraber eğlenin, haz alın.

Northerner said:
Palamedes said:
Onların açılımıda Ithilien olduğu için onlarda Rangers of Ithilien'in sancağını kullanmışlar.Yani aynı sancak diyebiliriz.
Yok lan o sancağı ben hazırlamıştım. Daha başka sancak var mıdır yok mudur bilmem de. :grin: Hayırlı olsun bu arada. :grin:

~Ghost said:
Ghost mu? Ben bu Ghost'lardan sıkılmaya başladım.Ürüyorlar arkadaş.Hayır bi manitam falan yok ki üresinler...

Hani senin klonların vardı abi :sad: :sad: :sad:
Kendisi öyle diyodu :eek:

O klon tek sendin :grin: Sonradan üreyenler çakma ghost.Ha o DNL Ghost'u da yakalayacam İbo sırf onun için wfasa giricem.O gün maçı basacaktım da bekleyemedim :grin:

Back
Top Bottom