[SO] Soldiers Of Olympos

Users who are viewing this thread

Arada bir internetten girince klanınıza giriyorum, başarılar dilerim klanınız oldukça iyi, ayrıca ping'i oldukça düşük :grin:

Oghuz_Khagan said:
Arada bir internetten girince klanınıza giriyorum, başarılar dilerim klanınız oldukça iyi, ayrıca ping'i oldukça düşük :grin:
Ne alaka öyle saçmalık mı olur ? O sunucunun nereden ve kaç mb internet ile açıldığına bağlıdır.

~Mikail said:
Michailovic?M&B alemine iki Mikail fazla :razz:
Sen sus köylü :grin:

q2mdl.jpg

Oghuz_Khagan said:

Sen bizim serverımızı kastediyorsun sanırım teşekkür ederiz :grin:

http://raven_lethal.challonge.com/DuelTournament
Can iffetli bi yenilgi istiyorum fazla parçalama -_-

KLANIMI TEBRİK EDİYORUM. BARABE'Yİ  13-7 MAĞLUP ETTİK. HERKESİ TEBRİK EDİYORUM. (ss ler konacaktır)

Ömer, İbrahim, Mert, Hasan tek tek teşekkür etmek istedim size. Klan olarak ve kişisel olarak hepinize teşekkür ediyorum. Ayrıca kendi arkadaşlarımı da tebrik ederim gerçekten güzel bir oyunla güçlü bir klanı mağlup ettik bunda bizden sonra en büyük pay bence kuşkusuz ki GrandTURK klanındadır nedeni sağ olsunlar 1 haftadır bizimle sürekli maç yaptılar bize kaç saat ayırdılar Ömer'e steamden teşekkür ettim burdan da söylüyorum Ömer 1 haftadır biliyorum için dışın nehrin üzerindeki köy oldu ama en azından buna değdiğini gösterdik GrandTURK ailesine teşekkür ediyorum... :grin:

Back
Top Bottom