Vikings - History Channel

Users who are viewing this thread

Paradox. said:
Spartaküs said:
Vikings yeni sezon ne zaman bilen var mı?
r1oyWP.png

edit: s yi unutmuşum  :facepalm:
Evet çok bilgilendirici olmuş. Belki hiç probationdan çıkmamalısın. Ne dersin?

Yani bu basit bir soru. Google'a aratıp kolayca cevabını bulabilirsin. Buraya yazman biraz tuhaf eğer merak ettiysen demek istedim.

Vikingleri izleyen birisi değilim ama şurada detaylı bir şey buldum bakabilirsin.

http://www.digitalspy.com/tv/ustv/feature/a863092/vikings-season-6-cast-release-date-trailer-spoilers/

Spartaküs said:
Googledan bulamadım moruk. Bilen varsa yazsın diye sordum. Boş yapman için değil. İki saat ss i uploadlayacağına bari bilgilendirseydin de.
30 saniyemi aldı :d

Sakson zırhları yine klasik değişmemiş. Örme zırh kullanabilirlerdi huskarllar falan için. Düşük sınıf askerler için daha hafif şeyler verebilirler. Stormtrooper gibi herkesin aynı şeyi giymesi bana saçma geliyor nedense çünkü gerçekliği öldürdüğünü düşünüyorum. Dizinin son sezonu olduğu doğru mu bilmiyorum fakat bitirmeleri doğru olacak. Bazı olaylar sürekli tekrarlanıyor çünkü. Ben William'a falan gider diye düşünmüştüm dizinin de, imkansız gibi duruyor.  :party:
"Normans" diye dizi yaparlarsa çok fena olabilir. Çok fazla olay var çünkü Normanlar'a dair. 

Yeni bölüm hızlı ilerliyor. Olaylar hızlı gelişiyor artık. The Last Kingdom gibi olmuş güzel olmuş..

Lagertha'da cidden abarttı artık. Birlikte olmadığı adam kalmayacak dizide. Ama beyaz saç yakışmış. Sonunda yaşlandırmışlar diyecektim ama halen yüzü çok genç duruyor. :sad:

Bjorn yine iyi. Floki'nin ora bi tuhaf oldu zaten. Ne olacak merak ediyorum. Onun dışında Bishop da kilo almış. Merak ederek izlediğim karakterler bunlar zaten. Yavaş yavaş da The Last Kingdom'ın zamanına geliyor dizi. Yakında biter. Hatta bu sezon umarım son sezondur.

Üşüyoruz Ragnar reyizz..

Ivar rahatsız ediyodu beni ama neyse diyip izliyordum. Ama bardağı taşıran son hamleyi de yaptı. Dizideki en sevdiğim karakterlerden birinin kafasına balta sokmak nedir kardeş? Zaten hiç gözükmüyordu doğru düzgün. Ayrıca Bjorn'un saçına üzüldüm ya :sad:.. Kel hali de Ragnar gibi olmuş. Şu savaş gelse de az sahne görsek. Bu kadar donuk geçen dizi mi olur? Harbiden Türk dizilerine döndü iyice. Bir zamanlar GoT'un üstünde tuttuğum dizi ne hallere düştü. Neyse ki The Last Kingdom var da halen ayaktayız.

Ivar her geçen gün kendinden nefret ettirecek hareketlerde bulunuyordu ki bugün aştıkça aştı. Yaktı herkesi pezevenk. Herhalde bebeği de sakat doğdu, o yüzden bıraktı. Üzen kısım ise Lagertha'nın yaşadığı psikolojik travma. Her zaman bir savaşta öleceğini düşünmüşümdür. Bakalım o ne yapacak.

5x18
İvar yine nefret edilesi hareketler yapmaya devam ediyor fakat bu tavrı degisecek gibi. Savas yaklasiyor belki o zamana kadar farkli biri olabilir. Ayrica birkac dakika da olsa Ragnar i gormemiz sevindirdi. Floki nin sahnelerini artik direkt atliyorum çünkü o kadar bos ve anlamsiz ki o yerden bir sey cikacaksa ya da bir olay olacaksa bir sonraki bölüm olsun artık cok uzadı

Zöoyr said:
5x18
İvar yine nefret edilesi hareketler yapmaya devam ediyor fakat bu tavrı degisecek gibi. Savas yaklasiyor belki o zamana kadar farkli biri olabilir. Ayrica birkac dakika da olsa Ragnar i gormemiz sevindirdi. Floki nin sahnelerini artik direkt atliyorum çünkü o kadar bos ve anlamsiz ki o yerden bir sey cikacaksa ya da bir olay olacaksa bir sonraki bölüm olsun artık cok uzadı

Ben Floki'nin yeni the Seer olacağını düşünüyorum. Bu yüzden karakter gelişimini böyle göstermek istemişlerdir. Sıkıcı tabi orası başka.

Erozbey said:
Zöoyr said:
5x18

Ben Floki'nin yeni the Seer olacağını düşünüyorum. Bu yüzden karakter gelişimini böyle göstermek istemişlerdir. Sıkıcı tabi orası başka.
5x18
sanirim yanlis hatirlamiyorsam seneye son sezondu, bunun icin vaktin kisa oldugunu dusunuyorum. O sahnelerden en carpici olani bu bolumde yasandi. O magara sahnesi sanirim en aktif sahnelerden brisiydi. Bu bölümden sonra bir seyler degisir gibi - mobil

O değilde Heahmund'u ne kadar boş öldürmüşlerdi öyle. Adamın oyunculuğundan mıdır yoksa senaristler mi böyle istedi bilmiyorum ama çok şey beklediğim bir karakterdi. Dizide daha da önemli olaylara imza atacağını düşünürken herkesin bi anda oto aim açarak Heahmund'u taraması hoşuma gitmedi.

Back
Top Bottom