Vikings - History Channel

Users who are viewing this thread

Dombra

Sergeant Knight at Arms
tumblr_static_backgroundtopgifdoublesharp2.gif

İlk 2 bölüm gerçekten çok güzeldi.Karakterlerde yerine tam oturmuş gibi duruyor.Birde bu dizi gerçekten alıntı arkadaşlar haberiniz olsun.

Flecha said:
İlk 2 bölüm gerçekten çok güzeldi.Karakterlerde yerine tam oturmuş gibi duruyor.Birde bu dizi gerçekten alıntı arkadaşlar haberiniz olsun.

Evet, Ragnar Lodbrok adlı karakterin kurgusu yapılıyor diye biliyorum, zaten History Channel bir belgesel kanalı olduğu için sıfır kurguyla bir karakter yaratacaklarını düşünmüyorum.

MyBaktery said:
Sağlam dizi.Rolloya çok gıcık olmaya başladım.

Bir çoğumuz sinir olmaya başladık.

ilk çıkdığında sırf o an işsiz olduğum için başladım güzel bir dizi daha da iyileşir diye düşünüyorum. Bir de aynen Rollo'nun kelleyi uçursun artık regnar :grin:
ben konu açacaktım bir kaç bölümün daha yayınlanmasını bekliyordum sen benden hızlı çıktın :grin:

Ula tam şu günlerde ben açmayı düşünüyordum konuyu, geç davrandık. :grin:

Çok iyi bir dizi, herkes gibi Rollo'ya bende uyuz oluyorum. Lagertha, çok güzel bir sarışın. Dizinin gidişatı güzel.

Ben Ragnar'ın sağlam bir Hristiyan olacağını düşünüyorum ve oradaki bir çok kişinin.

Big Mike said:
Ula tam şu günlerde ben açmayı düşünüyordum konuyu, geç davrandık. :grin:

Çok iyi bir dizi, herkes gibi Rollo'ya bende uyuz oluyorum. Lagertha, çok güzel bir sarışın. Dizinin gidişatı güzel.

Ben Ragnar'ın sağlam bir Hristiyan olacağını düşünüyorum ve oradaki bir çok kişinin.

"Ragnar Lodbrok" "Norse paganist" olarak geçiyor yani din değiştirmiyor tarihte, ancak dizinin ekipleri bunu kurgulayarak değiştirirmi bilmiyorum.

brn280 said:
Güzel bir dizi yapmışlar. Umarım tutulurda yapımı bırakılmaz. Spartacus ün boşluğunu az da olsz doldurabilir :grin:

vikingli güzel oyunlar var mı :grin:

Bir ara konsollar için Viking: Battle for Asgard vardı.Hatırladığım kadarı ile Steam Pc için satacaktı oyunu.Ne oldu bilemiyorum.Pek güzel bir yapım değildi yorumlardan bildiğim kadarı ile.Ne kadar doğrudur bilemem.Fakat o tutku gelip geçici, emin ol.Son Samuray'ı izledikten sonra bir kaç gün Samuray oldum ben.Warband'da Nordları oynamayı dene hala oynama tutkusu kaldı ise içinde.

Ama ben daha çok dinine ya da inandığı şeye bağlı bir karakter olarak kurgulamıştım kafamda Ragnar'ı.Adam yeni tanrılar batıda var dedi resmen? Nerede o fanatizm? Nerede?!!

brn280 said:
Güzel bir dizi yapmışlar. Umarım tutulurda yapımı bırakılmaz. Spartacus ün boşluğunu az da olsz doldurabilir :grin:

Medieval total war üstüne Viking invasion ek paketi var çok güzeldi o adalardan askerleri alıp ingilterenin ağzına ediyorduk.

DavyJones said:
brn280 said:

Medieval total war üstüne Viking invasion ek paketi var çok güzeldi o adalardan askerleri alıp ingilterenin ağzına ediyorduk.

Bahsettiğin pakette Ragnar Lodbrok yani dizinin ana karakteri ilk kralları oluyor.

Bir süre sonra bol sevişmeli, olayından baya uzaklaşmış bir dizi olacakmış gibi gidiyor. Ama ilk bölümlerini beğendim, umarım öyle bir şey olmaz.

Sempiternus said:
Bir süre sonra bol sevişmeli, olayından baya uzaklaşmış bir dizi olacakmış gibi gidiyor. Ama ilk bölümlerini beğendim, umarım öyle bir şey olmaz.

Alakası olmayacak, tek sezonluk gibi görünüyor ve daha işlemeleri gereken birçok konu var örneğin;

Ragnar, Viking kralı oluyor 120 gemilik bir orduyla 5.000 kişilik bir orduyla Fransaya saldırıyor.

brn280 said:

Vikingr mod :grin:

Fena bölüm değildi ama çokta heyecan yok. İleriki bölümlerde daha heyecanlı olur bölümler umarım.

Beyler kafama bir soru takıldı. Spoiler sayılabilir ama çok büyük bir olay değil, ilk bölümlerde geçiyor.

Hani Earl, adamına karımla yatmak ister misin diyordu, adamda kabul edince kime güvenmemem gerektiğini artık biliyorum deyip onu öldürtüyordu ya. Ragnar da Athelstan'a sormuştu gel bize katıl beraber sevişelim diye. O da kabul etmemişti. Birileri Ragnar, rahibe güvenip güvenmeyeceğini öğrenmek için öyle yaptı hani Earl da yapmıştı dedi. Sizce neden yaptı? Ben ahlaksızlık olsun istiyorum dizide. :smile:  Yoksa böyle bir gelenekleri falan mı var?

Ayrıca, Floki'ye çok kanım ısındı. Pek deli birine benziyor.

böyle az bir şey ilgim vardı vikinglere karşı. şimdi dizi saolsun bayağı arttı. her neyse dizi çok güzel çok hoşuma gitti.

şu iri yarı uzun saçlı sakallı arkadaşın işerken ölmesine üzüldüm. iyi bir karakterdi bence

Back
Top Bottom