Football Manager

Users who are viewing this thread

ben şahsen aldığıma pişmanım büyük bi hevesle aldım ama cık yani (: aşırı gerçekçi olmuş sanki bi yerde sonra sıkılıyo insan

Her oyunda bir yerden sonra sıkılırsın , arkadaşlarla oynamak single oynamaktan çok daha fazla eğlenceli ayrıca.O yüzden dedim bi ara lig yapalım diye.

Aral game oyunu sadece öğrenciler için sömestr süresince 20 tl yaptı gibi bir haber okumuştum, tutkunlarına duyrulur. Ben Fifa Manager'ciyim :grin:

iyki foruma kaydolmuşum. Neredeyse ilk çıktığı zamanlarda aldım. Tribünler çok güzel, meşaleler yakılıyor,oyuncular hakeme itiraz edebiliyor,hatta 3. lig bile var sanırsam. bugünkü en kötü olay, eskişehire yenilmemdi.Fenerle çok güzel bir maç yaptım.baya uzadı maç.daha 1. dk den gol yedim. sonra Krasic e alan daraltma uygulayınca, Fener bişey yapamadı.90 dk 1-1 bitti.sonra 1 gol size yerer dedim. Elmanderde sözümüm dinledi. 2-1 le aldık kupayı.
bi gün turnuva yapabiliriz,bende katılırım

Dün akşam Kayra ile oynamaya başladık.Yeni başladık sayılır lig daha yeni başlamıştı ki Kayra'nın çıkması gerekti.

Fenerbahçe ile çok heyecanlı bir maç yaptım. İlk başta 1-0 öne geçtim ama sonra 2-1 yaptılar.2-1 den sonra uyuyan aslanı uyandırdılar  :cool:.

Drogba ve Burak şov yaptı maçta. Yobo sağolsun öle bir hata yaptıkı bize maçı armağan etti denebilir. Bunu yanında iki golüde Hakan Balta'nın hatası ile yedik. Riera'da kontenjana takılıyor. Ne yazık ki Hakana kaldık bütün sene :/.

Oyun iyi bence ya.Futbol simülasyonu çekmemiştir canın :razz: Bu arada , ben de oynamıyorum fazla ama dediğim gibi bence oyun iyi.

Az önce ligin ilk maçları başladı ve FM tarihinin en güzel maçlarından biri oldu denebilir. Kayra devre arasına 3-0 önce girdi. Maç 75.dakikada falan 3-3 oldu. Sonra kayra 84.dakika 4-3 yaptı maçtı.Kaşımpasa nasıl bir azim gösterdiyse maçı 5-4 kazanmayı başardı.

Kayra said:
Kararsiz_Atom said:
15 tatilde indirim varmış. Niye söylemediniz ya.
D&R'dan 2-3 gün önce 29 liraya aldım. Belki hala devam ediyordur.

D&R'ın internet sitesinde devam ediyor diye gösteriyor.

İndirim sadece internetten yapılan alışveriş için mi geçerli?

Degrave said:
Kayra said:
Kararsiz_Atom said:
15 tatilde indirim varmış. Niye söylemediniz ya.
D&R'dan 2-3 gün önce 29 liraya aldım. Belki hala devam ediyordur.

D&R'ın internet sitesinde devam ediyor diye gösteriyor.

İndirim sadece internetten yapılan alışveriş için mi geçerli?

Eyvallah ya. Alıyorum, umarım sistemi zorlamaz, elimizde patlamaz.

Şuana kadar oynadığımız maçlar.

3-1 lik maçta defans inanılmaz büyük hatalar yaptı. Hele Semih Kaya öle bir hata yaptı ki halı sahada olsa dayak yerdi.

Drogba ve Sneijder sakat anasını satıyım.Ne boka yaradı ara transferler :/.Zaten şampiyonlarl liginde ölüm grubuna düştüm.Man City,Bayer Munich ve Club Brugge var.Neyse olmadı artık Uefa'yı alırız  :cool:

Kayra'dada İsaac sakatlandı.İkimizde çok sanşsız başladık oyuna.

Buda Kayra'nın ilk onbiri.

Kayra said:
Flecha said:
Kayra said:
football managerde onu 5 - 0 yenmem

Olmayan bir seyi hatırlamak... Sizofreni başlangıcı, yazık çocuğa :sad:

NR;Keskin
Aklıma o geliyor olm, aklıma gelmesi için illa olması mı lazım. İçime doğdu demek ki gelecek maçta 5-0 yeneceğim.

Kayra :sad:.

Maç sonu Kayra istifa etti :/.Birde Kayra belki 1 puan alır diye Man City maçını düşününerek rotasyon yapmıştım :sad:.

Back
Top Bottom