[Harbinger] Harbingers Of Defeat

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Neutron!1! said:
Atticus Finch said:
Neutron!1! said:
Atticus Finch said:
Sunucunun huzurunu mu bozuyordum? Hehe, loglara bakalım o halde? Hodri meydan sapretmene gerek yok. :smile:
Sapretmek ?

Smartass, üstteki arkadaş yazmıştıda sarcasm diyoruz biz onu göze sokmaya. Modifylamış. :wink:
Ama bak sadece türkçe konuşursak anlaşırız böyle olmaz  :???:

LIES, Leon benle anlaşıyor ona bakarsak. :cool:

805fk.png

#29.06.2012

- Klanda double clan kuralı geçerlilik kazanmıştır,klan üyelerinden isteyen kişilerin çift klanda bulunma hakları vardır.Klan yarı pasif hale geçmiştir,maç,antreman ve turnuva etkinliklerine devam edilecektir.Detaylı bilgi için üyeler bana steam üzerinden ulaşabilirler.

Goliath. said:
Klan yarı pasif hale geçmiştir,maç,antreman ve turnuva etkinliklerine devam edilecektir.Detaylı bilgi için üyeler bana steam üzerinden ulaşabilirler.

steamden ulaşmayın ben olayı açıklayayım.şimdi golyat'a kargıyı soktum, afkydim ayağına yattı.sonra 2 defa kılıçla öldürdüm, açıklayamadı.rezil olduğu için oyunu bıraktı.diğer üyeler hala aktif.

Forumda rahat yaşayamıyorum *** hemen spamdan susturuyolar yakında banned yazıcak

Batuhan noluyo olum klana 4 hafta yoktum neler olmuş :grin:

Feachix said:
Forumda rahat yaşayamıyorum *** hemen spamdan susturuyolar yakında banned yazıcak

Sonra yok efendim niye susturuluyorum bundan dolayı tabikisi :twisted:

Feachix said:

Engin neden küfür ediyosun adam sana ne yaptı söyle ne yaptı !!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom