-

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Neutron!1! said:
Mysterion said:
Eskiden olduğu gibi saçma düşmanlıklardansa zaten çok az güzel insanın kaldığı bu toplulukta güçlü dostluklar kurmak niyetindeyiz :smile: Engin abinin gazıyla bir anda açmış olduk ama bundan sonrasını onun bana, bize öğrettiğini şekilde devam ettirmek boynumuzun borcu. Güzel yorumlarınız için teşekkürler :smile:

Sayfa yakında güncellenecek tamamen :smile:
Trolleyebilirmiyiz ?

Ayarında olduktan sonra neden olmasın ? :smile:

Üye listesinde ismi geçen güzel insanlardan hala bizimle olmak isteyenler varsa iletişime geçebilir bu arada :smile:

|GladiatoR| said:
Sir Rivenal said:
ALLAH LAN ALLAAAH.
YAZIN BENİ DE ASLANLAR , ELİM AYAĞIM ŞEY OLDU

Yok lan yok ne kurulması şaka olsun diye şey ettik ehehehe
:cry:
tumblr_ni2ne4aCqX1rsxqqio1_540.gif

Mysterion said:
Sailorudi said:
Hayırlı olsun klana alım var mı ?

Hmm. Sabırlı olun biraz beyler ufak tefek durumlar var onları hallettiğim gibi özel olarak görüşeceğim herkesle :smile:
Sergenciğim neden selam vermiyorsun ya , imzanı çarptığım için mi yoksa? Tüm arşivin için para bile verebilirim canım benim. :razz:

YGS sınavından kurtulduğumuza göre artık buralarla ilgilenmeye gerçek anlamda başlayabilirim. 1-2 gün içinde kapınızı çalacağım beyler :smile: Klan bünyesinde bulunmak isteyenler forum üzerinden ya da Steam - Mysterionullah-ül El Bin Seydi hesabı üzerinden ulaşabilir.

Royal Squad'ın son forum sayfasının sahibi olarak bu ismin bizden izinsiz ya da habersiz kullanılmasının yasak ve yanlış olduğunu ekleme gereği duydum. Eskiden bu kadroda bulunan arkadaşların da aynı ismi kullanarak klan yaratma hakkı yoktur. Geçmişin geçmişte kaldığını ve bu ismin mazisinin de aynı şekilde kalması gerektiğinin farkında olmanızı isterim. Geleceğe dönük yaşayın geçmiş takıntılarınızla yaşamayın.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom