Mount&Blade Warband: Napoleon Savaşları - Duyuru Konusu

Users who are viewing this thread

cannon5.jpg

Abi bunun rengini bir türlü çözemedim ben.

Goliath. said:
Keşke eklenti paketi değilde yeni grafik motoruyla M&B 2 olsaydı,beklentim bu değildi doğrusu.Umarım F&S gibi hayal kırıklığı olmaz.
Ben yine de bir moddan farksız olacağını sanmıyorum. Özellikle Mount&Musket'ın bir mod olarak yaptıklarının üstüne geçemez bence. Hatta gereksiz buluyorum bunu. Warband için hala bir Anti-Cheat bekliyor bu oyuncu kitlesi. Harita, glitch vb. problemlerin çözümünden umudumuzu kestik zaten, kendimiz düzeltiyoruz.

M.ArdA said:
Özel Bilgiler

Kaynağı kesinlikle sağlam olan bilgilerimize göre oyun PlayStore.com üzerinden 9,90 TL gibi Steam’den de ucuz bir fiyata satılacak. Hatta yine aynı sitede bir paket olacak, Warband + Napoleonic Wars toplam 14,90 TL’den satılacak, yine Steam’den ve kutulu ürünlerden ucuz.  Napoleonic Wars’un çıkış tarihi ise 14 ile 16 Nisan 2012 olarak işaret ediliyor. Türkçe dil desteği de unutulmamış durumda! Bu arada PlayStore’dan alınan oyun Steam’le çalışıyor zira aynı key’ler kullanılıyor.

Kaynak: THGTR Haberi

Oyunun fiyatı ve çıkış tarihi eğer gerçekse çok uygun!

THGTR DLC için key de dağatacakmış. Bunu da buradan belirtelim.

AMAN TANRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM HIEEYT!

HER YERINDEN ÖPÜYORUM TALEWORLDS!
Aman tanrım aman tanrım aman tanrım aman tanrım roket, top, kare formasyonu... İşte bu be! işte bu

courage said:
cannon5.jpg

Abi bunun rengini bir türlü çözemedim ben.

Renginden ziyade, yapısı da biraz ileri düzey olmuş gibi. Hani araştırmalarından böyle birşey elde ettilerse bilemem ama Napolyon totalwarda çok daha farklı ve çağına daha uygun bir görüntüsü olan bir roket vardı. Bu ise ne yalan söyleyeyim teleskoba benzemiş. :mrgreen: Ama bu kadar kusur kadı kızında da bulunur diyorum ve tebrik ediyorum TaleWorlds'ü gerçekten harika bir oyun yapmışlar. Video gerçekten göz kamaştırıcı.

Oyuncunun beklentisini yine karşılayamayacak bence. O öneri bölümlerinin incelendiğini düşünürdüm. Neyse, yinede tabiki alıcam.

"Tüfek geldi, mertlik bozuldu." düşüncesini siler umarım, dört gözle bekliyorum.

Deli Paşa said:
Renginden ziyade, yapısı da biraz ileri düzey olmuş gibi. Hani araştırmalarından böyle birşey elde ettilerse bilemem ama Napolyon totalwarda çok daha farklı ve çağına daha uygun bir görüntüsü olan bir roket vardı. Bu ise ne yalan söyleyeyim teleskoba benzemiş. :mrgreen: Ama bu kadar kusur kadı kızında da bulunur diyorum ve tebrik ediyorum TaleWorlds'ü gerçekten harika bir oyun yapmışlar. Video gerçekten göz kamaştırıcı.

Mount & Blade: Total War bekliyorum ben aslında ama. :razz:

Back
Top Bottom