Mod Ekibi Toplama Başlığı

Users who are viewing this thread

Bir mod yapmayı düşünüyorum.Ama şuan kadroda kimse yok.

Silah(Ateşli silahlar da),zırh ve bina yapabilecek 3-4 modellemeci

2-3 Kaplamacı

Haritacı.

3-4 kodlamacı.

İmza.

Sancak.

Edit:Animasyoncu da lazım.

Harita,Kodlama,Modellemede ve tarih işlerinde yardımcı olacağım ben.Tarih konusunu da ben yapacağım..En az 8 kişi bulursak başlatacağım modumu.

Osmanlı İmparatorluğu Hakkında At Ve Kılıç, Napolyon Savaşları, Warband, Ateş Ve Kılıç'ı Birleştirerek Yeni Bir Oyun Yapmayı Düşünüyorum, Hepsinin Texture Dosyalarını Modellerini Falan Kullanacağım Ayrıyeten Osmanlıya Uygun Daha İyi Modeller Geliştireceğim.Blender Kullanmayı Python Kullanmayı Map Editor Kullanmayı Falan Oyunun Programlamayla İlgili Şeylerini Kullanmayı Biliyorum.Daha Hızlı Bitsin Diye Adam Arıyorum.Bu Yaz Başlıycam Oyunu Yapmam İçin Her Türlü Kaynağım Var(Geniş Çaplı Bir Çalışma Olacak).Lütfen Yardım Etçek Arkadaşlar İlk Olarak Konunun Altına Mesaj Atsınlar Ben Özelden Onlarlan Görüşeceğim.

Not: Oyunu TW'ye Götüreceğim O Yüzden Modellerin Falan Gizli Kalması İçin Güvenilir Ve Bu Çalışmayı Bitene Kadar Bırakmayacak Azimli Arkadaşlara İhtiyacım Var.Telif Hakkını Belirten Belgede Emeği Geçen Tüm Arkadaşlarla Birlikte Ekip Olarak Gösterileceğiz.

Arkadaşlar Öncelikle Herkese İyi Forumlar .

Şahsen Bir Oyun Yapmak İstiyorum Ve Bunun İçin Bir Ekip Arıyorum,Oyun İçin Forum Ve Site Yapmayı Düşünüyorum.
Mod Bilgim Pek Fazla Yok Öğrenmeye Çalışıyorum Ciddi Olan Arkadaşlar Bana Ö.M Atarlarsa Sevinirim .

İyi Forumlar.  :smile:

mod çeviri takımı varsa katılmak isterim sözcüklerin anlamlarına bakıp doğru bir şekilde yazarım vesayre...
yaşım 13 :grin: :grin: :grin:
biraz gücük
:grin:
modlar farketmez
adım batuhan
mesajla ulaşın
çeviri takımı !

:idea:arkadaşlar professionel fotoğraf yapabilirim siznde mutlaka yüz zırh vs. bi sürü şeye ihtiyacınız olacaktır...ayrıca muhteşem bi şekildede senaryo kurabilirim.yardım isteyen olursa buradayım :wink:

fetih 1453 modu bitince yeni bir mod kurmak istiyorum modellemeci tarihçi imzacı haritacı iyi kodlamacı olan kişilere ihtiyacım var katılmak isteyen ö.m den ulaşsın

Scapegoat said:
fetih 1453 modu bitince yeni bir mod kurmak istiyorum modellemeci tarihçi imzacı haritacı iyi kodlamacı olan kişilere ihtiyacım var katılmak isteyen ö.m den ulaşsın

Bu adamın suçu neydi de banladınız? Tabi doğrudur Fetih 1453 modunu savundu ya ondan.

Bir proje üzerinde çalışıyorum. Projeyi başlatmadan önce kendimi modelleme gibi alanlarda geliştireceğim. Sağlam ve aktif bir ekip kuracağım. Modellemeci ve 2D Çizerler arıyorum. Projem geniş çaplı olacak. Katılıma göre bu yaz tatilinin ortalarında çıkartabilirim.

mektogan said:
Bir proje üzerinde çalışıyorum. Projeyi başlatmadan önce kendimi modelleme gibi alanlarda geliştireceğim. Sağlam ve aktif bir ekip kuracağım. Modellemeci ve 2D Çizerler arıyorum. Projem geniş çaplı olacak. Katılıma göre bu yaz tatilinin ortalarında çıkartabilirim.
Yetenek, çalışma alanların ve birçok şey hakkında daha detaylı bilgi verirsen katılım isteği veya oranı artabilir.

C.C.G. said:
mektogan said:
Yetenek, çalışma alanların ve birçok şey hakkında daha detaylı bilgi verirsen katılım isteği veya oranı artabilir.

Teşekkürler. İletimi buna göre düzenleyerek hareket edeceğim.

Scapegoat said:
arkadaş fs den sonra mod yapacam demissin ben her konuda yardımcı olabilirm.manyak senaryo kurarım haritam falan dünya haritam hazır.ne istersen hallederiz. :idea: :wink:

Fantastik bir mod oluşturmak istiyorum. Tek mod olarak değil yani yeni bir dünya gibi. haritayı hazırlamak ile meşgulüm şu an. Ama mod şimdi başlamayacak sağlam bir ekip kurmadan ve bazı önemli şeyleri hazırlamadan konuyu açmak istemem. Harita-Modelleme-Kaplama-Photoshop-Tarih-Kodlama(az) konuları hakkında bilgim var. Bana Ö.M. den ulaşın.

LOTR kitaplarını okumuş (filmi değil), çoğu ince ayrıntısını bilen ,teamspeak3te konuşabilen ve bir lotr moduna yardım etmek isteyen birine ihtiyacım var, eger aradıgım kişiyseniz PM ile bana ulaşın.

Not: Sadece bilgi vericek birini istiyorum model kod bilmeniz birşey farketmez.

Arkadaşlar mod yapmak ister misiniz ben 2 seneden beri modlama yapma hastasıyım,belki benim gibi birileri daha vardır.Varsa ilk önce adımızı yazıyoruz sonra uzmanlık alanımızı(örn:harita kodlamacısı,3d modelleme) en sonda özelden msn atıyoruz.Mod fikri bende ama kendi fikirlerinizi çekinmeden söyleyin.Acemi Uzman fark etmez ben 2 yıldır farklı oyunlara farklı modlar yaptım warband modlamaya yeni başladım gibi.Açıkçası 1-2 deneme yaptım ama başarılı olamadım eğer katılacaksanız .txt(kodlarla oynamayı bilen(module system))bir uzman varsa ve yardım ederse çok mutlu olurum ve 2.yönetici de o olur.

Back
Top Bottom