[AR] Anatolian Raiders | Tencereyi ocağa ekliyoruz

Users who are viewing this thread

Sabaku no Gaara said:
Birlesmemiz hayirli olsun.

Hosgeldin Goker abi :razz:

WTL icin birlestik yazinca pek hos olmamis gibi , aslinda sadece AF ve Akinci klaninin bildigi gibi onceden birlesmis gibiydik simdi resmiyete doktuk o kadar.
Adamın dibisiniz haberi bugün aldım çok sevindim.

Hayırlı Olsun :smile:.Göker konusuna gelince, Benim şaşkınlığım ; Hem CoR da, hem AR de, hem de Milli Takım'da bulunmak zor olmuyor mu yahu :razz: ?

WR'a katılmıştım önceden. Dağıldı sonra o klan.

Sabaku no Gaara said:
Hosgeldin Goker abi :razz:
Hoşbulduk :smile:

DarkSamurai said:
Göker konusuna gelince, Benim şaşkınlığım ; Hem CoR da, hem AR de, hem de Milli Takım'da bulunmak zor olmuyor mu yahu :razz: ?
Sorun değil benim için, Nations Cup her zaman üstün klanlardan, fakat hepsine vakit bulurum ben.

Goker said:
Sorun değil benim için, Nations Cup her zaman üstün klanlardan, fakat hepsine vakit bulurum ben.

Goker, işsiz misin? Nasıl bulabiliyorsun o kadar zamanı? :shock:
Yoksa sen de mi benim gibi İngilizce yazılılarına çalışmıyorsun? Doğaldır canım. :razz:
Gerçe bizde tüm yazılılar İngilizce olmadığı için... uff ya. :sad:

P.S. Forget what I am asking, just felt that I should post something 'bout Goker's free-time.

Arkadaşlar Klan Adınız WFAS'ta Kullanılıyor Umarım Sizin İçin Sorun Yaratmaz.

WFaS'da "Anatolian Raiders" adlı klan "9 Şubat" tarihinde kurulmuş. Yani söylediğin mantıksız.

Yanlış Anladın, O Konuda Problem Var Demiyorum, Sadece İki Tane Aynı İsim Var Ona Biraz Şaşırdım :smile:

Biz warband alemi olarak WFAS'ı takmıyoruz. (Çok mu genel konuştum yoksa?)

Vassili Zaitsev said:
Biz warband alemi olarak WFAS'ı takmıyoruz. (Çok mu genel konuştum yoksa?)

Arkandayım Vassili. Orası velet dolu zaten, veledin de otoritesi ve gücü sıfırdır; tartışmaya girdiği anda 3-0 yenik başlar.

Back
Top Bottom