Mount&Blade With Fire And Sword Glitchler

Users who are viewing this thread

Abi şu çatıların vesaire  glitch olmasını hiç anlayamıyorum.Gerçek hayatta yapılamayacak iş değil yüksek yere çıkıp ateş etmek.Objenin içine girmek olurda ayrıntılı olarak açıklar mısın çatıların niye glitch olduğunu.

"botların ulaşamadığı her yer glitch'dir."

ha tabi ben WFaS'taki glitchlerden şikayetçi değilim, hatta oldukça severim çatı saman vb. bölgeleri. :smile:

bence glitchler sadece samanlar ve çatılar ile sınırlı olmalı , öte taraflara ulaşmak zaten kolay mesela çatıya çıkmak oldukça zahmetli bura glitch zaten ama harabenin üstü buraya yürüyerek bile çıkılabilir glitch olmamalı bu

Konu Uzmasın Merdıvenı Omadn Ckılan Her Catı Glıch Samanlar Malum Yolu Olmdan Engellerden atlayark Gırdeyı Alanlarda Glcıh Ve Arkdasın Dedı gıbı botlarn gıdemdıgı yerlerde :grin:

Glich rakibe avantaj sağlayacak yerlerdir.(Bug larda Glich dir.)

Kesin bir şey diyemem ama haraba üstü glich değil galiba.

karayikan said:
Glitch Türk oyununda çok abartılmış.Buglar,samanlar ve suya girmek dışında serbest olmalı.

Samanların içinden geçmeye de glitch dersen abartmış olursun, o zaman Warband'deki otların çalıların arası da glitch olurdu.

efsane michael said:
karayikan said:
Glitch Türk oyununda çok abartılmış.Buglar,samanlar ve suya girmek dışında serbest olmalı.

Samanların içinden geçmeye de glitch dersen abartmış olursun, o zaman Warband'deki otların çalıların arası da glitch olurdu.
Fakat warband da eğilmek yok.Onuda hesaba katmalısınız

Neutron!1! said:
efsane michael said:
karayikan said:

Fakat warband da eğilmek yok.Onuda hesaba katmalısınız

Adam Haklı Beyler .

Welly_88 said:
Bencede glichlerin yeniden konusulması lazım.
+1 kesinlikle katılıyorum burada  glich olarak gösterilenlerin çoğu Avrupa maçlarında serbest ve bence mantıklı olanda serbest olması yani çatıya çıkılabiliyorsa orası stratejik bir yerdir sende çatıya göre taktik yaparsın...ve bence en önemlisi klan maçlarında takımların aynı factionları seçmesi bence[özellikle tr klanları] bu gibi durumlarda %80 bug oluşuyo bayrağı sen çektin yok ben çektim.Yani glichlerin tekrar incelenmesi gerek

NickName said:
Tek sorun bu oyuna yetkililerin ilgi göstermemesidir.Güncelleme gelmesi gerekirdi oyuna ama artık çok geç  :???:
:cry: malesef öyle kazaklardaki piyade silahşör bugunu bayrak bugunu düzeltmeleri gerekirdi.Bayrak çıkma sürelerini ayarlayabilirlerdi.Tabi oyuna ilgi gösteren az olunca uğraşmadılar...

Back
Top Bottom