Mount&Blade With Fire And Sword Glitchler

Users who are viewing this thread

Alp-72

Öncelikle bu konunun gerekli olduğunu düşünüyorum.Çünkü bütün resmi maçlarda oluyor.''aha glitche girdi ss al çabuk çabuk''gibi sözlerle karşılaşıyoruz.Bende bununla ilgili Resimli bir Rehber hazırladım.Bütün Wfastaki klanların resimleri incelemesini,Maçlardada glitchlere girmemesini rica ediyorum.Oyundaki Harita sırasına göre başlıyorum

Başlamadan önce Bütün samanların içi Glitch'dirTeker teker göstermiyorum.

Eski Kale
1-
wwr8.jpg
2-
wws1.jpg
3-
wwsk.jpg
4-
wwsw.jpg
5-
wwt8.jpg
6-
wwtn.jpg

Arena
1-
wwuc.jpg
2-
wwup.jpg
3-
wwuz.jpg

Bataklık Deltası
1-
wwvr.jpg
2-
wwwb.jpg
3-
wwws.jpg
4-
wwx0.jpg

Tarlalar
1-
wwxw.jpg
2-
wwy8.jpg
3-
wwyl.jpg
4-
wwz1.jpg
5-
wwzl.jpg
6-
wwzy.jpg
7-
wx0j.jpg
8-
wx15.jpg

Tepe Yolu
1-
wx1r.jpg
2-
wx1v.jpg
3-
wx25.jpg
4-
wx2k.jpg
5-
wx2z.jpg

Step Mezrası
1-
wx3t.jpg
2-
wx41.jpg
3-
wx45.jpg

Pazar Yeri
1-
wx58.jpg
2-
wx5c.jpg
3-
wx63.jpg
4-
wx6c.jpg
5-
wx6x.jpg
6-
wx77.jpg
7-
wx7n.jpg
8-
wx7x.jpg

Orman Sınırı
1-
wx8q.jpg

Ormandaki Yol
1-
wx98.jpg
2-
wx9u.jpg

Nehrin Üzerindeki Köy
1-
wxbs.jpg
2-
wxc4.jpg
3-
wxc8.jpg

Korunaklı Kasaba
1-
wxdh.jpg
2-
wxf1.jpg
3-
wxfq.jpg

Eksik veya hatalarım varsa hemen iletin.Yorumlarınızı Eksik etmeyiniz

kavurmacı said:
Ellerine sağlık güzel çalışma olmuş.Gerekliydi umarım bazı takımlar maçlardan önce inceler.
Teşekkür ederim.Evet bütün klan takımları incelemeli bence sonra glitch meselesinden kurtuluruz inşallah

Çok saçma glich yerleri var çoğu saçma çadırın nesi glich binaya saklanmının nesi glich

nonever said:
Çok saçma glich yerleri var çoğu saçma çadırın nesi glich binaya saklanmının nesi glich
Çadırlar glitch ben öyle biliyorum.Binaya saklanma derken ? Pazar yerinimi kasdediyorsun

Sir.Bryan said:
Eski kalede gösterdiğin çoğu yer glitch değil kendin uydurduğun glitchleri sil..
Uydurmadım sadece gördüklerimi yazmıştım

Hacım iyi güzel yapmıssında bazı glichler var cok sacma bence bu glıchlerı bole dırek ortaya atıcana hep beraber toplanıp neresi glich dıye ayharlama lazım ve bunun oylmaya sunulması. Kendı kafana gore ıs yapmamalısın.. or:harabenın ustu orası glıch olurmu ya ..

Bir kere de köstek olmak yerine destek olmayı deneyin.Tamam eksik ve ya hatalar var fakat bunlar düzeltilebilir.Madem glitchleri çok iyi biliyorsunuz uygun bir saatte toplanıp şu olayı kesinleştirelim.

kavurmacı said:
Bir kere de köstek olmak yerine destek olmayı deneyin.Tamam eksik ve ya hatalar var fakat bunlar düzeltilebilir.Madem glitchleri çok iyi biliyorsunuz uygun bir saatte toplanıp şu olayı kesinleştirelim.
Evet bencede hatalarım vardır muhakkak Mia gözden geçirip sabitledi konuyu yani öyle bişey diyosunuzki napcağımı anlayamıyorum yanlış olan glitchlere varsa haritanın ismini ve numarasını söyleyin sileyim eksik varsa hemen çekeyim yada siz çekin yollayın

oyunda çok fazla glitch denilecek yer var çok abartılmış. sanki biraz can sıkıntısından yapmısın gibi ama yinede emeğine sağlık.

Arkadaşlar kanaatimce gayet güzel bir çalışma olmuş, bir konuya dikkatinizi çekmek isterim, diğer ülkelerdeki çoğu klan (RF, RP vb) çatıları glitch olarak saymamakta, Onlara göre glitch sadece suya girmek yani boyunuzu aşacak kadar suya girmek, bence bütün klanlardan 2 şer kişinin seçildiği bir konsey toplanmalı ve Türkiye Ateş Ve Kılıç oyununda glitch olan yerler ilan edilmelidir.
Saygılarımla.

Bunun sonucunda genel olarak konuşursak ülke savaşı bile çıkabilir biz şurası glitch deriz onlar glitch değil der ama Türkler arasında oluşabilir o durumda mantıklı olabilir.

RF gerekçe olarak tüm Dünya bu glitch kuralını kullanıyor demişti. Rusya ve Polonya haricinde diğer ülkeleri de bir araştırmak gerek aslında. Ne bileyim, Barabe falan.

Bence bug ile duvarlara girme ya da şarap fıçısından çıkılan çatılar ya da küçük yerlere zıplayarak normalde insanın çıkamayacagı (yapamayacağı)yerlerin harici her yer glitch degil zıplayarak çıkılan yerlere glitch yazmayın lütfen.

Eski kale 1
O fotodoki yer warbanddada var ve glitch degil.Zıplayarak normal çıkılabiliyor.

Arena 3
Arenadaki bazı beyaz renkli çadırlar glitch degildir bence çünkü insan boyunu geçmiyor ve yürüyerek bile üstüne çıkabiliyosun ama digerlerinde zıplayınca içine girildiginden glitch.

Bataklık deltası 1
Eski kaleyle aynı

Bataklık deltası 3
O çatıya zıplayarak bile çıkabiliriz fazla oyunu daraltmayın lütfen her tepelik ya da çatı glitch degildir.

Bataklık deltası 4
Arenadaki bahsettigim çadırlar bence glitch degiller.

Tarlalar 5
Kararsız kaldım ama normal zıplayarak çıkıldığından glitch degildir bence

Tepe yolu 1
O haritada 2 defa maç yaptık kimsede orası glitch demedi.Niye glitch yaptıysan anlamadım.
Orman sınırı 1 dede aynı çadırlar var.

Ormandaki yol 1
Burdada aynı harabe eski kale 1de anlatmıştım.

mustafa kem said:
Bence bug ile duvarlara girme ya da şarap fıçısından çıkılan çatılar ya da küçük yerlere zıplayarak normalde insanın çıkamayacagı (yapamayacağı)yerlerin harici her yer glitch degil zıplayarak çıkılan yerlere glitch yazmayın lütfen.

Merdiven olmadan zıplayarak çıkılabilen her yer glitch olarak tanımlanmakta. Kişisel fikrim insanların hatasını düzeltmeye çalışmadan önce kendi bilgilerini gözden geçir. Birkaç tane glitch olmayan yer var konuda evet, örneğin çadırlar glitch değil ama oralara yürüyerek de çıkabilirsin, sebebi bu. Eski kaledeki harabeler gibi yerlere glitch değil yazmışsın ki bu bence yanlış. Belirttiğim gibi, merdiven olmadan zıplayarak çıkılabilen her yer glitch olarak tanımlanmakta.

Hocam, eski kalede Mustafa'nın gösterdiği üst kattan zıplanarak çıkılabilen duvarlar; Warband'deki Harabeler mapinde mevcut ve Glitch kabul edilmiyor bildiğim kadarıyla. Birde, o çadırların neresinin glitch olduğunu anlamadım. İçine girilebiliyorsa haklısınız, kusura bakmayın; ama üstüne diyorsanız yürüyerek çıkılabiliyor, bu durumda o gösterilen bölgelerin Glitch olması durumunu saçma kılıyor kanımca.

pazar yerinde kocaman gizli yer var onu bilmiyorsunuz herhalde kilise tarafındaki basede doğduğun zaman soldaki yere gir orda soldaduvar var ama küçük bir bank gibi bir şey var ordan zıplayınca duvarı aşıyorsun dev gibi bir yer var orda

Back
Top Bottom