Donanım, Yazılım ve Teknoloji Dünyası Hakkında Sorular&Öneriler&Haberler

Users who are viewing this thread

Şimdi şöyle. 2 yıl önce aldık bilgisayarı X adında oturum açtım. 2 gün önce format attım Y diye başka bir oturum açtım. Üstteki windows 7 yi açınca Y; alttakini açınca X oturumu açılıyor. Anlatabildim mi? :grin: Sanırım 2 tane olması bilgisayarı mahvediyor. Ama artık boşverin bilgisayar öldü zaten hiç açılmıyor desem yeridir. Neyse teşekkürler herkese...

http://www.youtube.com/watch?v=noe3kR8KqJc
hep sorunlardan bahsetmeyelim canım arada bir de eğlenmek gerek :grin:

Vassili Zaitsev said:
Şimdi şöyle. 2 yıl önce aldık bilgisayarı X adında oturum açtım. 2 gün önce format attım Y diye başka bir oturum açtım. Üstteki windows 7 yi açınca Y; alttakini açınca X oturumu açılıyor. Anlatabildim mi? :grin: Sanırım 2 tane olması bilgisayarı mahvediyor. Ama artık boşverin bilgisayar öldü zaten hiç açılmıyor desem yeridir. Neyse teşekkürler herkese...

sen en iyisi tüm önemli verilerini yedekleyip ssıfırdan formatla onu. bütün disk partisyonlarını vs silip yeniden oluştur

Silverlight said:
http://www.youtube.com/watch?v=noe3kR8KqJc
hep sorunlardan bahsetmeyelim canım arada bir de eğlenmek gerek :grin:

"Lol'd hard." Cidden çok iyiymiş. :smile:

Bu İToilet baya iyiymiş son teknoloji ürünü gerçekten. Almak lazım. :smile:
http://www.youtube.com/watch?v=Ph79vPIiWbM&feature=mfu_in_order&list=UL

Arkadaşlar büyük bir resim arşivim vardı ancak görünmüyor ve flash diskimi açıyorum ama içindeki herşey silinmiş veya kaybolmuş bir anlam veremiyorum. Lütfen yardım edin.

mustafa kem said:
Acil telefondan pcye foto atmam lazım ama telefonla pc ye bağlantı kablosunu takıyorum sonra önüme 3 seçenek geliyor Samsung kies -Yığın bellek - Medya oynatıcı bunlardan her biriyle denedim sadece medya oynatıcıya basınca pcde bilgisayarım kısmında telefon gözüküyor fakat içindeki fotoları kopyala yapıştır yapınca pc donuyo hiç bir şey yapmıyor lütfen bir çözüm söyleyin acil o foto lazım samsung kiesi filan indirdim fakat ondada bağlantı kurulamıyor.
Telefon'un Andoroid mi?

Frobo Goldfather said:
Arkadaşlar büyük bir resim arşivim vardı ancak görünmüyor ve flash diskimi açıyorum ama içindeki herşey silinmiş veya kaybolmuş bir anlam veremiyorum. Lütfen yardım edin.

gizli dosyaları falan kontrol ettin mi? bazı virüsler tüm dosyalarını gizleyip aynı isimli sahte exeler oluşturuyorlar mesela
tabi donanımı güvenle kaldır seçeneğini seçmeden usb'yi çekip çıkartmışsan da bu olay başına gelmiş olabilir. Recuva veya TestDisk gibi bir veri kurtarma yazılımıyla bir tarat sen o diski bakalım ne çıkacak

edit:

http://www.therestartpage.com/

can sıkıntısından ve final "kaşıntısı"ndan boş boş dolanırken bulduğum bir site
farklı işletim sistemlerinin nasıl açılıp kapandığını bilmek isteyenlere...

Frobo Goldfather said:
geri yükleme programlarını denedin mi? çoğu zaman işe yarıyorlar.

windows media player'ınızı daha renkli eğlenceli hale getirmek isteyenler için Aeon adlı bir uygulama var. :smile: bildiğiniz gibi müziğin ritmine uygun olarak hareket eden gösteriler windows media player'da da mevcut. fakat bu uygulamadakiler çok daha canlı ve farklı. :smile: deneme sürümünü indirip deneyebilirsiniz:
http://www.soundspectrum.com/aeon/download.html?src=home

yo kastım sistem geri yükleme değildi. bazı programlar herhangi bir diskinizde bulunan -format atılsa dahi- silinmiş dosyaları tekrar getirebiliyor.

beyler laptop'a Asus GTX 580 gibi sığacak bir ekran kartı var mı? Birde mause olarak Micosoft SideWinder öneririm :grin:. Mause hızı ayarı var. Oyunlarda kullanılıyor vb.

Varyantlarından birini kullandım, tutuşu güzel ama oyun oynarken çok büyük farklar yarattığını söyleyemem. Fazladan tuşları bir rpg oyununda işe yarayabilir. Ben mw3 oynarken micrososftun sade mouse ile arasında çok da fark hissetmedim.

Steam platform update yaparken %99'da takılıyor, çok uzun bir müddet sonra ise error veriyor.
Bir de bilgisayarı açtığımda disk okuma hatası veriyor. kasaya vurduğumda düzeliyor.

Arkadaşlar merhaba,Bende Asus m4a78lt-m-le anakart var ve işlemcim amd phenom ii x4 970.İnternette 95w üstü çalıştırmıyor diyor bu anakartlar ama ben gayet düzgün oynuyorum.Risk almamaya karar verdim ve
ASUS M5A97 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 ANAKART
bunu beğendim.Psum 600w.

2500 çok büyük bir rakam. Artık 1700lerde bir oyun notebooku almak çok kolay. Bu parayla canavar alabilirsin. Monster notebook diyerek bulabilirsin. Adres aklıma gelmedi şimdi.

Aynısı değil ama benimde durup dururken steam bağlantıyı kaybetti. Sonra internet erişimi sağlanınca otomatik bağlanacaktır dedi. Bayağı bir oldu tık yok. :/ sistemsel birşey mi oldu diye düşünmüştüm. Başka yaşayan var mı?

Arkadaşlar bu nedir?

1767061406.png

1 yıl önce ping 35-45 iken şimdi nasıl olduysa yükselmiş?

Arkadaşlar klavyeler ve benim aramda büyük bir sorun var.Nedense n ve b'leri yazmıyor,ayrıca yeni bir sorun daha eklendi space'de tutukluk yaşıyorum.Ara ara düzeliyor sonra uzun süre geçmiyor.

2 tane klavye değiştirdim sorun çözülmedi.

Back
Top Bottom