Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

Neyse sayfa yukarıya çıksın bakalım.  :smile:

s%C3%B6zl%C3%BCk-yazarlar%C4%B1n%C4%B1n-paint-%C3%A7izimleri_201803.png

Forever Alone said:
15.07.2012 - 20.07.2012 tarihleri arasında ve 13.08.2012 - 2?.06.2013 tarihleri arasında yokum. Şimdiden söyleyeyim, ona göre.  :smile:
15.07.2012 - 20.07.2012 tarihleri arasında ve 13.08.2012 - 2?.06.2013 tarihleri arasında konuşamayacağız. Şimdiden söyleyeyim, ona göre.  :smile:

Görünüşe göre gitme vaktim geldi. 10 ay gelir geçer, abartıcak bir süre değil aslında. Daha geçen sene sürüyle kişi sınav yüzünden pasif olduğunda, benim dönemime daha çok var diye rahattım. Eh, şimdi sıra benim dönemime geldi. Zaman ne ara geçti anlamadım bile..
Herneyse, bu da gitmeden önceki son banner'ım.  :smile:

btqfb.png

Tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
10 ay sonra görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın..

Forever Alone said:
Görünüşe göre gitme vaktim geldi. 10 ay gelir geçer, abartıcak bir süre değil aslında. Daha geçen sene sürüyle kişi sınav yüzünden pasif olduğunda, benim dönemime daha çok var diye rahattım. Eh, şimdi sıra benim dönemime geldi. Zaman ne ara geçti anlamadım bile..
Herneyse, bu da gitmeden önceki son banner'ım.  :smile:

i232_untitled.png

Tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
10 ay sonra görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın..

Güle güle Onur, iyi bak kendine =( (Adam akıllı sonuç yap sınavda!)

Dinozor olayında bazı kişilere vurgu yapmıştım, kendilerini çok büyük sanıpta insan olduklarını unutan kişilere. Yine insanın altında kalıyorlar sonuç olarak.  :sad:

@Jenexus
Sende iyi bak kendine, umarım yaparım. Seneye sıra sende fazla yayılma.  :smile:

@TepeDibi
Trolle, canın sağolsun.

Team Rush Rush olarak pasif olmamıza rağmen birkaç oyuncu alacağız. İlgilenenler bana steam üzerinden ulaşabilir. Steam ID : Barbarossa

Gladiator_training.jpg

Şehir dışında olduğumdan ne ts ne steam'a girebiliyorum hayırlı bayramlar cümleten..
Yerleştirme sonuçlarına göre bir 4 senemde Konya'da geçecek söyliyeyim dedim :grin:

Randy sen bir harikasın. Keşke herkes senin kadar düşünceli olsa. O kadar zaman şu oyunu oynadık, kimse gelip konuya bir şey yazmadı. İlla bayram seyran mı olması lazım hepinizin dedeler günü kutlu olsun diye?

Back
Top Bottom