Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

Chake said:
Neutron!1! said:
Ghost imzan illuminati bey  :!: Onu değiştirirsen müteşekkür olurum (Ne haddime ise ama gerçekten izlediğim belgesellerin etkisi bi üçgen dahi görsem o kadar rahatsız oluyorumki) bu arada rush ın anlamı nedir başarılar

Rush Rush işte, Goş Goş Takım.
Rush goş demekse run koş olur..Error Error 404 !!!

Neutron!1! said:
Chake said:
Neutron!1! said:
Ghost imzan illuminati bey  :!: Onu değiştirirsen müteşekkür olurum (Ne haddime ise ama gerçekten izlediğim belgesellerin etkisi bi üçgen dahi görsem o kadar rahatsız oluyorumki) bu arada rush ın anlamı nedir başarılar

Rush Rush işte, Goş Goş Takım.
Rush goş demekse run koş olur..Error Error 404 !!!

Rush'ın daha çok "çabuk bir şekilde saldırma" anlamı var, yani Atılın Atılın Takım demek daha hoş olur. :razz:

Sıkıntıdan, kardeşimle beraber yeni bir banner yaptık. Bir önceki gibi, muhteşem paint yeteneğimizi konuşturduğumuz yeni bannerımızı, gururla sunarım.

Bu arada adam ineğe değil, ata biniyor.

Hardrad of Saxon said:
...atı iyi beslemişler. :lol:

Yalan beyler o atın etrafındaki gri zımbırtı plaka zırh oluyor, Apoxland Hücum Atı'nda da var iyi bilirim. :cool:

Bilmezmiyim... Şaka falan derken,cidden güzel resim çizmek çok isterdim, 7 yaşındayken ultima online'da gördüklerimi çizmeye çalışırdım ama hepsi çöp adam olurdu... off off, ne günlerdi. Hiç beceremedim resim çizmeyi, insanda biraz yetenek olur ya. Hep kıskandım güzel resim çizenleri; kafası kopan adamlar, güzel kızlar, kocaman baltalar, ak-47'li çete savaşları... :cry:  Bana da resim çizmeyi bir gün teamviewer'dan öğretirsiniz, olmaz mı ?  :sad:

DUYGU SÖMÜRÜSÜ MOD: ON

Forever Alone said:
...kafası kopan adamlar, güzel kızlar, kocaman baltalar, ak-47'li çete savaşları... :cry:

Yalan beyler, güzel resim çizmeyi öğrendiği gibi Sena'yı çizecek çaktırmayın.

boku_wa_tomodachi_ga_sukunai___sena_kashiwazaki_by_danrdrgz12-d4m9opi.jpg

Yok ya, en başta Sena'nın suratını çizmek bana haram. Bu resmi nasıl yaptın diye merak edenler varmış, açıklayım:

Sıcak bir yaz günüydü, bütün gün bilgisayar başında durmaktan sıkılıp, kardeşime bilgisayarımı 1 saatliğine bırakmıştım. Bilgisayar'da kardeşim hayvan'a ve insan'a benzeyen cisimler çiziyordu, bende bir yandan resimlerini inceliyip bir yandan karşı apartmanda 3 gündür açık unutulmuş televizyonu izliyordum ta ki kardeşim içeri gidene kadar. Kardeşim yokken sıkıntıdan resimin başına geçtim, biraz fazla kaptırmışım cida, kılıç, mızrak, kalkan ekliyiverdim; üstüne de Team Rush Rush yazıp adamın birisinin eline bayrak ekledim; kardeşim geldiği zaman, resmi görünce direk beni yumruklayıp gitti ve resime karşı yeteneksizliğimden dolayı yediğim yumrukların üzerine bir yumruğu da kardeşimden yemiş oldum.  :sad:

Yeter artık, bırakıcam bu işleri, umutlarımı, hayallerimi, sorunlarımı; gidicem Japonya'nın kuzeyine gidip oradaki köylerin birisinde balıkçı olup yaşayacağım, mis gibi yer; ne sıcağı var, ne de kalabalığı.. tam benlik.

Back
Top Bottom