Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar çok acil c# dan anlayan biri lazım. Basit bir program yazılacak. Şuan imkanlar dahilinde en kolay buraya ulaşabiliyorum. Yardımcı olabilecek varsa özelden iletişime geçsin lütfen.
Aykut Başgann duy sesimiziiii

Tebrikler, 30. sayfanıza ulaşmışınız; spama doymayın çünkü daha çok gelecek. (:cool:)

Kel was here.

O değil de, bizim klanın sayfasına gireyim de muhabbet varsa okurum dedim, biz hariç herkes yazmış lan.

Mia said:
Herkes kabul ederse bu konuyu sabitleyelim böylece hepimizin içi rahat eder  :razz:
Sabitlemen herkesin işine gelmeyebilir.Bizim glan syfası niye sabit değel biz ezikmiyiz gibi tepkiler falan.Ama sabitlersen bence iyi olur.Sabitlemen taraftarıyım.

Son_Kel said:
Umut fakirin ekmeği, napiyim özledim lan.
ekmek yoksa pasta ye!!1

Son_Kel said:
Kel was here.
O değil de, bizim klanın sayfasına gireyim de muhabbet varsa okurum dedim, biz hariç herkes yazmış lan.
Baktık kimse muhabbet etmiyor, muhabbet etmesi için adam tuttuk. Yeni dönem böyle. Sende böyle arada gir mesela "beyler interneti bağlattım" veya "sol böbreğimde taş var lan" falan gibi paylaşımlar yap. çok iyi oluyo

O bu şu bu değilde, Türkçe forumun kalitesinin arttığının farkına vardım. =) Artık yararlı spam denilen hoş sohbetten dozacı kaçırmadan yapabiliyoruz. Farkınız ben, ben farkınızım.

Calradianın Bilgesi said:
Alaka hep bu kapitalist sistem, bu kapitalist sistem bu hale getirdi bizi, benim eski nickim de bilmem neydi, şimdi utanıyorum zamanında o kapitalistin nickini taşıdım diye, bakınız dünyanın en mutlu ülkeleri afganistan ve pakistandır.
Haklı

Ghost imzan illuminati bey  :!: Onu değiştirirsen müteşekkür olurum (Ne haddime ise ama gerçekten izlediğim belgesellerin etkisi bi üçgen dahi görsem o kadar rahatsız oluyorumki) bu arada rush ın anlamı nedir başarılar

Neutron!1! said:
Ghost imzan illuminati bey  :!: Onu değiştirirsen müteşekkür olurum (Ne haddime ise ama gerçekten izlediğim belgesellerin etkisi bi üçgen dahi görsem o kadar rahatsız oluyorumki) bu arada rush ın anlamı nedir başarılar

Rush Rush işte, Goş Goş Takım.

Back
Top Bottom