Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

Neutron!1! said:
Bu SYN KOS u yenince Revenge yazan clan değilmiydi ya ?
RRush bu maçı rahat alır diye düşünüyorum.Başarılar
Aynen onlar. Yenersek bizde yazalım  :razz:

Joy said:
Bi aksilik çıkmazsa 12 Nisan gibi dönücem ben...
Ayrıca, aramıza hoşgeldin Vassili!  :smile:
O değilde nerdesin harbi sen  :grin:

Mia said:
Neutron!1! said:
Bu SYN KOS u yenince Revenge yazan clan değilmiydi ya ?
RRush bu maçı rahat alır diye düşünüyorum.Başarılar
Aynen onlar. Yenersek bizde yazalım  :razz:

Bencede hatta tüm forum spam yapalım =) Baksanıza bizim başlıktaki skor tablosuna, naslılda lekeli duruyor DUJ diye =)

Tabloda namalup görünüyor ama 12-8 yazıyor tabloda. O maçı sonradan size mi verdiler  :grin: Benzer geyik RN'ye de olmuştu hangi maçtı tam hatırlamıyorumda Adamlar tarihi Türk savaşlarına yazmıştı. RN vs blabla diye. Adamlar cidden sorunlu ..

Mia said:
Tabloda namalup görünüyor ama 12-8 yazıyor tabloda. O maçı sonradan size mi verdiler  :grin: Benzer geyik RN'ye de olmuştu hangi maçtı tam hatırlamıyorumda Adamlar tarihi Türk savaşlarına yazmıştı. RN vs blabla diye. Adamlar cidden sorunlu ..
WARBAND yapmıştı onu ya. Turko vs Russo Wars diye wikipedia'yı yollamışlardı. Osmanlı'yla Rusya Çarlığı arasındaki savaşları vermişlerdi. :grin:

Edit: Hatta; http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,148105.msg3567027.html#msg3567027

Araf said:
Team Rush Rush 10-6 SYNDICATE_BT_Invisible

139_1.jpg

139_2.jpg
139_3.jpg

139_4.jpg

Beyler ' Revenge of Duj '.  :wink:

And once again Russian wins in a war against Osman Empire! =D Gratz WARBAND demiş anten hakaten. Hahahaha =)

O günden beridir nedense ruslara karşı içimde bir antipati var Mount&Blade'de. Irkçı gibi değilde gıcık olma durumu. RS'den tut, Syn, Warband niyeyse alayı böyle. Yenselerdi trollemelerini bekliyordum ama neyseki mevzu ucuz kapandı  :grin:

Elinize sağlık, üzülmüşlerdir garibimler. Oyunculukları güzel ama neyazikki trollük ve çirkeflikleri gülünç duruma düşürüyor девушка'ları. Tebrikler beyler. Türkiyeye döndüğümde bizde bi meme uçlarını sıkma niyetindeyiz.

Sağlıklıca kalın arkadaşlar.

Teşekkürler tüm klan adına Elraen. KOS'u yeniden yeşil sahalarda görmek isteriz. Sen yokken çok boşladılar benden demesi. Sağlıcakla

Elraen said:
bizde bi meme uçlarını sıkma
Bu gibi mesajlar yazarak forum ahalisinin ahlakını bozmaya hakkın yok. !!!!1 Sonra rapor geliyor.

Hemde ne boşlamak. Evlendiklerinde beni yanlarında isteyeceklerinden korkuyorum :razz: Bu arada şuan gecenin 1'i ve o en son steamdan konuştuğumuz mevzuyu hatırlatacağını tahmin ederek onu yazmıştım ve şuan kendi kendime sesli gülmekteyim. 'asdsa'

Ufaktan 'sabah iş' var uykusuna dalayım ben, FUS RO DAH!

BEYLER! Yeni internetim var artık ve şu stream olayına bir yerinden başlamak istiyorum. Yakında ENL, WTL, WTF, BRB, IMO farketmez yayınlanmasını istediğiniz maçınız varsa bana ulaşabilirsiniz. Olur da yayın yaparsam, yorum ve eleştirilerinizi de bekliyor olacağım.

o/

Selamlar. Superonline ilk kazığını attı. 2 yıl bizden ayrılmayacağınızın garantisini verin fiyatı düşürelim dediler. Tamam dedik araştırmadan etmeden. 1 hafta sonra öğrendik ki sınırsızdan kotalıya geçmişmişiz. Garip olan ise şu, 1 martta kota sıfırlandı 4 martta kota doldu diye mesaj geldi. 1 nisanda sıfırlandı 5 nisanda kota dolmuş yine. Kota 100 gbmiş. Bilemiyorum 4-5 günde 100 gblik veri indirmek ne kadar mümkün. Bi b.kluklar var. İnterneti kestik bişiler yaptık bilemiyorum uğraşıyor abim. Özetle, belirsiz ve belkide uzun bir süre pasifim.

Vassili Zaitsev said:
Selamlar.
Superonline ilk kazığını attı. 2 yıl bizden ayrılmayacağınızın garantisini verin fiyatı düşürelim dediler. Tamam dedik araştırmadan etmeden. 1 hafta sonra öğrendik ki sınırsızdan kotalıya geçmişmişiz. Garip olan ise şu, 1 martta kota sıfırlandı 4 martta kota doldu diye mesaj geldi. 1 nisanda sıfırlandı 5 nisanda kota dolmuş yine. Kota 100 gbmiş. Bilemiyorum 4-5 günde 100 gblik veri indirmek ne kadar mümkün. Bi b.kluklar var. İnterneti kestik bişiler yaptık bilemiyorum uğraşıyor abim. Özetle, belirsiz ve belkide uzun bir süre pasifim.
Yılandan korkmam, selamlarla başlayan uzun cümlelerden korktuğum kadar. Geçmiş olsun. Super Online çok bozdu zaten. Bu olayda Araf'a ibret olsun

Back
Top Bottom