Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

Öncelikle albüm kapağı için mia'ya teşekkürler :grin:.Değişik bişey yapmak istedim kendimce sevdiyseniz ne mutlu :smile:.

Geçmiş yılda yapamadığınız her türlü şeyi yeni yılda başarmanızı umarım. Yeni yılınızın eğlenceli, mutlu geçmesini; güzel sürprizlerle dolup taşmasını dilerim.

Araf said:
Yiğit'ten Team Rush Rush jingle'ı: http://youtu.be/6aySbIum-74

En kısa zamanda Joy'dan heavy metal cover'ını bekliyoruz.  :razz:

Ahahaha çok iyi ya =) Mutlu yıllar.

Cümleten mutlu seneler. Mayaların sahtekarlığı ortaya çıkacak çok güzel bir sene olacak.

aston166 said:
Öncelikle albüm kapağı için mia'ya teşekkürler :grin:.Değişik bişey yapmak istedim kendimce sevdiyseniz ne mutlu :smile:.
Sevdik devamını bekliyoruz. Menejerin olarak ilk konserini Nord Town'da ikincisini de Emer köyünde yapmayı planlıyoruz. Diğer klan veya proje sahiplerine de uygun fiyata şarkı yapıyoruz. irtibat: ...

@ava sen hâla yaşıyor musun  :grin:

Mia said:
Cümleten mutlu seneler. Mayaların sahtekarlığı ortaya çıkacak çok güzel bir sene olacak.

Umarım böyle olur fakat benim bildiğime göre bu sene 24 Aralık tarihinde bitiyor.  :???:

Her neyse yeni yılınız kutlu olsun RRush, nice mutlu, keyifli, sağlıklı senelere.  :razz:

Yeni yılınız kutlu olsun RRush, buda bize baş baş. :razz:

Mia said:
Bir ara onun filmini yaptılar; ama bizim insanlar ölmek bilmiyor. Dünya teknolojisini seriyor önümüze. Koca koca, garip garip gemiler vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Guns N Roses said:
Mia said:

Umarım böyle olur fakat benim bildiğime göre bu sene 24 Aralık tarihinde bitiyor.  :???:

Her neyse yeni yılınız kutlu olsun RRush, nice mutlu, keyifli, sağlıklı senelere.  :razz:
24 değil 21 aralık ve benim doğum günüm :sad:
tamda 18 e giriyorum.Bence mayalılar bunu hesaba kattı

LegendaryHero said:
Guns N Roses said:
Mia said:

Pardon şimdi hatırladım 21 di. :wink: Yazık olmuş lan 18 ine giremeden.  :razz:

Guns N Roses said:
LegendaryHero said:
Guns N Roses said:
Mia said:

Pardon şimdi hatırladım 21 di. :wink: Yazık olmuş lan 18 ine giremeden.  :razz:
Mayalıların demek istediği şu:
"Beyler Leon 18 ine girdi bu dünyanın sonu"

Arkadaşlar Sizle Kısa Bir Süre Geçirdik... Ama Eğlenceli Bir Süre Aslında Hiç Tsye Gelemedim Ama.. Neyse
Ben RR Ayrılıyorum Yolunuz Açık Olsun...

Merhaba [RRush/~RR]Team Rush Rush ~RR ailesi,
Ben -Kreutznaer- ve arkadaşım -Wise of Calradia- ''EU_PW4_RolePlay'' sunucusunda gerçekleştirilmiş ve oldukça büyük rağbet görmüş olan ''Shieldwall' etkinliğini Türkiye'de yapmak için karar aldık. Bu tür bir etkinliğe katılım durumunuzu merak ediyoruz açıkcası. (:smile:) Etkinliğimize bakış açınız nedir? Etkinliğe katılmak ister misiniz?
Değerli zamanınızdan bir parça koparıp bu yazıyı okumaya ayırdığınız için teşekkür ederiz. Etkinliğimize katılımlarınızı bekleriz.
Bilgilendirme için; Shieldwall

Aslında gerçekten "shield wall" süper olabilir.. Native'de de yapılır açıkçası bu. Zaten kimse para biriktirip insanların o zırhları almasını bekleyemez :smile:

KLaupS ChamasK said:
Aslında gerçekten "shield wall" süper olabilir.. Native'de de yapılır açıkçası bu. Zaten kimse para biriktirip insanların o zırhları almasını bekleyemez :smile:

Native'de ki kafa yapısı biraz farklı aslında. PW modda anladığım kadarıyla bir amaç / kurgu doğrultusunda yapıyorlar. Native'de sürekli her round aynı yerde toplanıp saldırmak bir kaç seferden sonra anlamsız geliyor. Konsepti olan etkinlikler baya keyifli geçiyor. PW mod fikri o yüzden kendi fikrim baya iyi ama modu bizde bildiğim kadarıyla bir tek Ronin biliyor

Evet ancak bu bir "maç" havasında düşünülüp en azından ts'lerde girilip yapılabilirse, yine de sıkıcı olmayacağını düşünüyorum. :smile:

Back
Top Bottom