Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

Sağol Kreutznaér.

Vassili Zaitsev said:
Eee nasıl gidiyor? Battlefield 3`le ilgili planlarınız vardır herhalde :grin:
Bize her yol call of duty. MW3 diyoruz sadece ..

Arkadaşlar ENL'de lig tablosu ve maçlar yayınlandı. Kış periyodu başlıyor. İlgili detayı buradan (http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,201985.0.html) bulabilirsiniz. Hâla kendisini ENL'ye kayıt ettirmemiş olan varsa, en kısa sürede takım kaptanlarıyla iletişime geçmesi rica olunur. Özellikle son dönemde aramıza katılan, iletişim kuramadığımız tüm arkadaşlara buradan duyurulur. Araf, Joy, Xaiei, Serimoli veya Triakor'dan gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bunun dışında ligde oynayacak tüm Türk takımlara başarılar ve bol şans. Güzel bir lig geçirmek dileğiyle..

Farklı Warband harita yapımı ile ilgilenen arkadaşlara;
Düşünmekte olduğumuz bir projeyle alakalı olarak, ekipte yer almak isteyenler bize özel mesaj yoluyla ulaşabilirler. Geniş bir proje olacağı için, detaylı harita yapabilen ve detaylara önem veren kişilerin iletişime geçmesi rica olunur.

Başarılar.. Grubunuzda iyi klanlar bulunuyor. Bunun dezavantajına karşı bile iyi bir yerde olacağınızı düşünüyorum.

Division A ' da avrupa şampiyonluğuna en yakın klansınız bence.

IG'den özellikle çekiniyorum. Birde RNGD ile yaptığımız ilk maçtan ne kadar iyi veya kötü olduklarını tam iyi anlamamıştık. Hata yaparsak affetmeyecek takımlar. İlk 3 için en azından umudum var.  :razz:

IG den korkmayın bence. Yaptıkları son maçlara bakıcak olursak (birinde bende vardım) gerçekten çok kötü sonuçlar elde ediyorlar. IG bence şu durumda size rakip değil. RNGD'den korkabilirsiniz. Ama bir dakika... Onlar C'de. Tamam şampiyon sizsiniz :smile:

Vassili Zaitsev said:
IG den korkmayın bence. Yaptıkları son maçlara bakıcak olursak (birinde bende vardım) gerçekten çok kötü sonuçlar elde ediyorlar. IG bence şu durumda size rakip değil. RNGD'den korkabilirsiniz. Ama bir dakika... Onlar C'de. Tamam şampiyon sizsiniz :smile:

Renegades division A'e geçti,geçirildi.

O zaman lafım yok. Ama bence geçmemeliydiler daha yeni kuruldular en üstten başlamalarına izin verilmesi...

Vassili Zaitsev said:
O zaman lafım yok. Ama bence geçmemeliydiler daha yeni kuruldular en üstten başlamalarına izin verilmesi...

Türkün türkten başka dostu yok pis gavurlar  :razz:

Başarılar RRush ailesi.

Vassili Zaitsev said:

division A yı kaldıramayacak bir klansa düşer zaten ama öyle değil işte. rngd ilk 3 e rahat girer :grin: ama biz daha iyiyiz
:cool:

Sizin grubunuzda sanıyorum 8 yada 9 klan var 3 tanesi tehlikeli bizim C grubu  :razz: Türkcell Süper lig gibi 19 klan var çoğu klanı bilmiyoruz oyunculuğunu falan :grin:

Vassili Zaitsev said:
Sözümü geri alıyorum. Şimdi Div A ya baktımda... Siz, IG, RNGD var başka rakip görmüyorum. RNGD, IG ye bilmem kaç farkla yenilmiş bir klan ve IG de son zamanlarda çok kötü sonuçlar elde ediyor. Bu sonuçlar yeni. Bence sizin 1. olma ihtimaliniz bir hayli yüksek. Asıl çekişmenin IG-RNGD arası olacağına inanıyorum. Sadece sonuçlara bakarak hareket etmekte yanlış olabilir ama en azından sizin lehinize :grin:

EDIT:Bu arada Wolves niye C`de?

Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.  :smile:

DFD gitti, RNGD geldi; pek bir değişiklik olmadı bence ama direk division A'ya alınmaları nerdeyse bütün klanlara haksızlık oldu diye düşünüyorum. Sanırım, Wolves ligten çekilmişti ligin ortasında o yüzden division C'ye alındı. Ama tam bilmiyorum hafif uydurdum yani.  :grin:

brn280 said:
division A yı kaldıramayacak bir klansa düşer zaten ama öyle değil işte. rngd ilk 3 e rahat girer :grin: ama biz daha iyiyiz :cool:
Bence kesin konuşmamak lazım, bütün klanların şampiyon olma veya düşme şansı var. Çünkü maçların sonuçları hiç belli olmuyor geçen senede Wolves 1. olur dediler, bir baktık ki adamlar ligten çekilmiş ve şuanda division C'deler. Kaçıncı oluruz muhabbeti veya kimden daha iyiyiz muhabbeti biraz sakat sanki.

Belli bir hedef olmayınca da ne kadar başarılı olabiliriz ki ? 1. lik fazla gibi gözüksede bireysel anlamda çok iyi oyuncular var takım oyunu + taktik ile niye olmasın hani sadece bizde var da demiyorum iyi oyuncular. ama maça yenemicez gözüyle çıkarsak yenersek mucize olur zaten :grin:

Vassili Zaitsev said:
Vassili Zaitsev said:
Sözümü geri alıyorum. Şimdi Div A ya baktımda... Siz, IG, RNGD var başka rakip görmüyorum. RNGD, IG ye bilmem kaç farkla yenilmiş bir klan ve IG de son zamanlarda çok kötü sonuçlar elde ediyor. Bu sonuçlar yeni. Bence sizin 1. olma ihtimaliniz bir hayli yüksek. Asıl çekişmenin IG-RNGD arası olacağına inanıyorum. Sadece sonuçlara bakarak hareket etmekte yanlış olabilir ama en azından sizin lehinize :grin:

EDIT:Bu arada Wolves niye C`de?
IG'yi rakip olarak görmemek çok saçma bir davranış olur. ENL custom maplerine aylar önceden çalışmaya başlamaları bile en ciddi rakiplerden biri olduğunun göstergesi. Ayrıca daha önce Warband'i bıraktığını açıklayan Jeanne D'Arc, size daha yakın gelecek ad olan DFD'nin eski lideri,(ki sanırım DFD'nin dağılma sebebi Jeanne'ın oyunu bırakmasıydı) IG'ye katılmasıyla ayrıca IG'nin Kekn, CR7 gibi oyuncuları da kadrosuna katmasıyla çok güçlendi IG. Ayrıca sanırım IG-SoE maçından bahsediyorsun son sonuçlar olarak, tahminimce IG şu an ki Div. A takımları hariç diğer takımlarla resmide olsa yaptıkları maçlarda çok ciddi değiller. Tabi bunu benden daha iyi bilecek bazı arkadaşlar var IG'de. IG'nin şu anki tek eksisi Velo'yu ENL kadrosuna alması. :grin:

Wolves geçen sezon ligi bıraktığı ve bu sezon tekrar katılmak istediği için C'de sanırım.

Team Rush Rush'a ENL'de başarılar. :smile:

NOT: Son bir kaç yorumu okumadım kusura bakmayın. :grin:

NOT2: Oha yeni gördüm yourNotAlone ile nedsat'ta IG'ye girmiş. :eek:
Edit: not2

Back
Top Bottom