Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

hayırlı olsun
rr hergeçen gün dahada güçleniyor bukadar kaliteli üyelerin almaya devam ederse enl şampiyonu bile olabilir
Başarılar :smile:

wolf88 said:
ee herkesi almışsınız, kime karşı oynayacaksınız?  :lol:

Herkesi kapsayacak kadar büyük bir durum yok ortada. Belli oranda zaten bir açığımız vardı. O şuan kapanmış oldu. Fakat tüm Warband oyuncuları bu oyunculardan oluşmuyor. Pek çok klanda oldukça iyi konumda oyuncu var. Bizim hedefimiz daha çok ENL ve avrupada başarı sağlamak yönünde. Pingle -1 geride başlıyorsun. Bireysel anlamda iyi olmadıkça Avrupa maçlarında başarı sağlamak oldukça zor. En azından bu anlamda, iddia koyacak seviyeye takım olarak eriştiğimizi düşünüyorum.

Biraz geç olacak kusura bakmayın, yazmayı unutmuşum. Maç için teşekkür ederiz. Sonuç bizim için pek tatmin edici değildi fakat eski Rush Rush'a göre çok güçlendiğinizi görüyorum, gerek AG ile birleşme olsun gerek 3OA'dan alınan yeni oyuncularınız olsun hepsi çok iyi oyuncular ve insanlar. CoRdakileri ne kadar memnun eder bu durum bilmiyorum fakat bir Türk olarak Avrupa da başarılı olmanız sevindirici bir durum benim için. Yeni haritaları test etmemiz güzel oldu, özellikle Vendetta'da CoR tarafının çok eksiğinin olduğunu gördüm, veya belki de Rush Rush fazla iyiydi. Haritanız gayet hoş ve oynanabilir olmuş.

NOT: Önümüzdeki maçlarda seni de sahalar da görmek isteriz Mia. :razz:

Merak edenler için maç skorunuda yazayım: RR 18-2 CoR
Haritalar: Reveran Village, Vendetta (Yeni ENL Haritaları)

Mawi said:
NOT: Önümüzdeki maçlarda seni de sahalar da görmek isteriz Mia. :razz:
Böyle giderse emekli olurum. Yeni clan tekliflerine/davetlerine açığım. :razz:

yusuforever said:
CoR'nin Division A'de 1. olmasına karşın, RR'lerin bu skorla yenmesi büyük başarı. Tebrik ederim.
İş sebepli 2/3 haftadır burada yoktum. Maçın tam detayını bilmiyorum. Fakat bildiğim kadarıyla CoR'un yeni kadrosu ve farklı bir harita olunca bu tip skorlar RRush alehine de, lehinede oluyor. CoR ne olursa olsun iyi takım. Div A'da bu dönem umarım belli bir başarı elde edebiliriz.

Dolaylı yoldan bu sene ENL'de oynayacak türk takımlara başarılar dilerim.

Mia said:
Hastaraider, Grenade, Ho_Han_Yeh, Bambama, Zarzacym aramıza katılmıştır.
Yeni gelenlerle birlikte üye alımlarımız kapatılmıştır.

Hayırlı olsun  :smile: arada tsye gelirim , ama ben gelene kadar beni özlemeye devam edin

Airelhach said:
Mawi said:
Rush Rush'a göre çok güçlendiğinizi görüyorum, gerek AG ile birleşme olsun gerek 3OA'dan alınan yeni oyuncularınız olsun hepsi çok iyi oyuncular ve insanlar.
ve Rv'den Kaan ile Gannicus :razz: :grin:

serkan bizi burda sevmiyorlar  :roll:

belkide sadece beni sevmiyorlardır :shock:
kaan :?:
yeni gelenler hgniz

Ne yazim şimdi ne diyeyim heytt ulen falanmı bu gün kafam güzelmi ah ulanmı o yüzden susuyorum yoksa bilen bilir
Bu sebeple rütbemi Barbarian olarak değiştiriyorum.Ağır arızalıyım bu aralar.Terazinin iki tarafında kimin durdugunun önemi yoktur önemli olan kefeyi tutan demirdir. 
saygılar

destan01 said:
Ne yazim şimdi ne diyeyim heytt ulen falanmı bu gün kafam güzelmi ah ulanmı o yüzden susuyorum yoksa bilen bilir
Bu sebeple rütbemi Barbarian olarak değiştiriyorum.Ağır arızalıyım bu aralar.Terazinin iki tarafında kimin durdugunun önemi yoktur önemli olan kefeyi tutan demirdir. 
saygılar

1 kilo pamuk mu yoksa  1 kilo demirmi daha ağırdır _?
Saygılar

--------------------------

Clanınızın 2. sayfası hayırlı uğurlu olsun RRush'ı tanıyoruz biliyoruz başarılı olmanız dileğiyle

Aşağıdaki arkadaşlar ENL'de Team Rush Rush roster'ına kayıtlı değiller. En kısa zamanda ENL_Registration serverına girip, girdikleri tarih ve saati bana PM atarlarsa sevinirim. Duyanlar duymayanlara bir zahmet...

Karaduran, Remi, Justice, Alpikat, Ronin, Sarevok, Cataclysm, Assia, Berke, Boikot, Masterofhorror, Shooteremmi, Mehteran, Atilla_the_hun, Akincireis, Karagun

Airelhach said:
WitchKing RN'de değil mi?
AG/RRush birleşmesinden sonra kadroyu geçirirken, eski AG kadrosunun tamamını yazmıştık. İçlerinde fazlaca pasif var. WitchKing şuan bende RN'de diye biliyorum. Bugün serverda da denk gelmiştim. Kısacası RN'de, bizim gözden kaçan hatamız olmuş.

Eee nasıl gidiyor? Battlefield 3`le ilgili planlarınız vardır herhalde :grin:

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyorum. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. Kreutznaer / Gökay Mitil

Back
Top Bottom