Film, Dizi ve Kitap İstekleri, Önerileri.

Users who are viewing this thread

Chake_mate

Şu son zamanlarda "Film arıyorum", "Güzel film önerir misiniz" gibi konular arttı.
Bunun önüne geçmek için artık herkes aradığı film, müzik gibi şeyleri buraya yazsın.

Bir film veya dizi üzerine konuşacaksanız "Spoiler" içine almalısınız.

Haklısın. Ancak konu ismi değişmeli. Şuanki hali ile sanki 'gel vatandaş, müzik dağıtıyoz' havası veriyor.
Film Istekleri, Önerileri ve Adını bilmediğiniz müzikler
gibi birşey olabilir.

Ubsilon Xefor Cioss said:
Haklısın. Ancak konu ismi değişmeli. Şuanki hali ile sanki 'gel vatandaş, müzik dağıtıyoz' havası veriyor.
Film Istekleri, Önerileri ve Adını bilmediğiniz müzikler
gibi birşey olabilir.

Söylemek değil, uygulamak önemli. Söyleyeceğine yapsan, daha bir faydan dokunurdu.

Konuya zorunlu olarak gerekmedikçe dokunmam imkansız. Konu sahibinin yasaklı olduğu durumlarda, ya da inaktif olduğu zaman konuya el atabilirim. Öyle konuyu görür görmez editlemem yasak. :smile:

Evet, ben çok uzun bir zaman önce izlemiştim.
Ayrıca "Game of Thrones" adlı konuda'ki gibi eğer bir film üzerine konuşacaksanız, "Spoiler" içine almanız gerekir.

Film'in galiba ikincisi çıkacak ha ?

En son "Game of Thrones" dizisi'ni bitirdim. Bana bunun gibi veya orta çağ'da geçen bir dizi önerebilir misiniz ?

Aquilon said:
Bana güzel bir komedi filmi önerebilecek var mı?

Şafak Sezer seviyorsan Kolpaçino 1 ve özellikle 2.

Ha sevmiyorsan yabancı olarak Zor Baba serisini önerebilirim.

Eğer daha değişik birşey istiyorsan Avcı ve Öğrenciyi öneririm.

eğer müzik istiyosanız yerli tarkan gel gel :grin: yabancı Linkin park when they come for me manyak bi şarkı (And  all the people say) :grin:

Evet arkadaşlar sizlere özenle seçtiğim şarkıları , filim ve reklam müziklerinin listesini veriyorum umarım beğenirsiniz.

David Guetta feat Kid Cudi - Memories
ALEXANDRA STAN - Mr. Saxobeat
Smash Mouth - All Star
Blur - Song 2
Blade II - Enter The Rave
AUDIO BULLYS - ONLY MAN OFFICIAL MUSIC VIDEO
athena my way cover (ben böyleyim)
Ida Corr vs. Fedde Le Grand - Let Me Think About It
David Guetta feat Estelle One Love (Chuckie & Fatman Scoop Remix)
Ini Kamoze-Hot Stepper
clubbed to death - Matrix soundtrack
The Last of the Mohicans  Promentory

give me everting tonight - pıtbull      /  Ida Corr vs. Fedde Le Grand - Let Me Think About It bunları şıddetle tavsıye ederım

Ubsilon Xefor Cioss said:
Meet the Spartans filmini bilen, duyan, hatırlayan? =>

İlk önce İMDB puanına baktım, 2.5 puanı görünce izlenmez bu film dedim. Ama izledikten sonra İMDB'in komedi anlayışı olmadığına karar verdim. Film gayet komikti. Hele ünlülerle dalga geçtikleri yerlerde bayağı güldüm.

Back
Top Bottom