Issız Krallık Final Bölümü Eklendi 05.09.2011

Users who are viewing this thread

Thermicias said:
Gettiii... Roger Gettiii... :mrgreen: :mrgreen:
Eline sağlık kardeş. Güzel finaldi. Yeni projeni de baya merak ediyorum

Quiksilver'ın çok gizli projesini kim merak etmez ki. CIA ve Mossad bile bu projenin peşinde. Ama MİT, onların bu projeyi öğrenmesine engel oluyor. Quiksilver da MİT ajanı. Çaktım ben bu işi.  :mrgreen: :mrgreen:

Ben, bundan sonra komplo teorileri kurayım en iyisi. Yetenek var bende.  :lol: :lol:

Kızıl $aman said:
Thermicias said:
Gettiii... Roger Gettiii... :mrgreen: :mrgreen:
Eline sağlık kardeş. Güzel finaldi. Yeni projeni de baya merak ediyorum

Quiksilver'ın çok gizli projesini kim merak etmez ki. CIA ve Mossad bile bu projenin peşinde. Ama MİT, onların bu projeyi öğrenmesine engel oluyor. Quiksilver da MİT ajanı. Çaktım ben bu işi.  :mrgreen: :mrgreen:

Ben, bundan sonra komplo teorileri kurayım en iyisi. Yetenek var bende.  :lol: :lol:
Oha. Ben bile bu kadar iyi teori kuramıyorum. Bıraktım bu işi :lol:

Diplomatik girişimler ve aramızda imzalanan protokoller sonucunda yeni hikayenin konusunu öğrenmiş bulunmaktayım. Ama kimseye söylemeyeceğim. :cool: :cool: Ama size şunu söyleyeyim Quiksilver, bomba gibi bir hikayeyle geliyor.  :grin:

Sakın hikayenin konusunu sormayın, ben bile çok gizli anlaşmalar sonucunda öğrendim.  :cool: :cool:
Bir an kendimi önemli biriymiş gibi hissettim ha!  :lol: :lol:

Kızıl $aman said:
Diplomatik girişimler ve aramızda imzalanan protokoller sonucunda yeni hikayenin konusunu öğrenmiş bulunmaktayım. Ama kimseye söylemeyeceğim. :cool: :cool: Ama size şunu söyleyeyim Quiksilver, bomba gibi bir hikayeyle geliyor.  :grin:

Sakın hikayenin konusunu sormayın, ben bile çok gizli anlaşmalar sonucunda öğrendim.  :cool: :cool:
Bir an kendimi önemli biriymiş gibi hissettim ha!  :lol: :lol:
Konuyu iyice İlluminati'ye götürüyoruz  :twisted:(Allah Korusun)

Canissarius said:
  Bence Kızıl Şaman da işin içinde. :grin: Ve ben bunu fark ettiğim için beni yaşatmayacaklar. CIA ve Mossad peşime çoktan düşmüş olmalı. Forumdan ayrılıp bir süreliğine ortadan kayboluyorum. Beni aramayın. Sizi tanımak güzeldi. :grin:
Korkma sen bizim korumamız altındasın :grin:

Back
Top Bottom